Prvosnažilky ozvite sa
Ahojte nájdu sa tu aj nejaké prvosnažilky? My začíname teraz na zimu a čo vy?
@fifitko25
@mistisa
@moni1007 ahojte dievcata, ako sa mate? ja mam graf takto, http://www.fertilityfriend.com/home/3c8a37
chcem sa opytat, chcelo mi na ff oznacit ovulku asi na 3.5 ale ja viem podla dr. ze ovulka prebehla skor, myslite ze je to teda ok, oznacila som radsej manulane 29.4 akoze som si robila ovu test, abysa to vratilo spat... ☹
@mattuliatko30 aj ked som s na dnes dala o 0,1 viac, to jest 36,2, tak mi oznaci ovu na 13 dc. skusila som to preto,lebo rano ked som zmerala a bolo tam 36,1, tak som bola prekvapena zmerala som este raz a uz bolo 36,2. som si povedala, ze nabuduce uz nebudem mrat v ustach,ale tam dole. to bude asik presnejsie 😝
@moni1007 ja nemeriam v ústach..ale tiež mi to urobí jeden stupeň rozdiel...tak radšej 2x nemeriam.aj keď meriam dolu...neviem prečo
@mia117 no myslim aj ja ze si dobre urobila 😉 ja som nejaka nachladnuta ☹ a teplotka dnes takto http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Mistisa84/gr... hm a som 35 DC 😒 😉
@mistisa co som citala, tak je to normalne, aj ked je zena tehu, tak v case mrchy mava take bolesti, takz hlavu hore 🙂 , neboj dobre to dopadne, viem, ze je to tazke, ked to moc chceme tak myslime na tie najhorsie scenare a snazime sa ovplyvnovat roznymi vecami, ale neboj, velmi ti to prajeme vsetky, musi to dobre dopadnut!!!! 🙂
@mistisa grafik takto http://www.fertilityfriend.com/home/3b332b/]My%20Ovulation%20Chart
AHOJTE KOČKY ,,KRÁSNA SLNEČNÁ SOBOTA..ZAČÍNAME 3.MESIAC 🙂 UŽ TERAZ SVOJE BABO MILUJEM 😵
@adriana_13 ahoj...veru veru..je krásne..dúfam,že to počasie vydrží......super..len tak ďalej..až do 9 mesiaca ti želám
@fifitko25 @mia117 @mattuliatko30 @moni1007 @mata_ba @svintekova @azzura @adriana_13 @bipa tak zlaticka asi takto 35 DC ovu testik robeny o 11:15 rano a takto dopadol.chape to niekto? lebo ja nie 😒 😒


@mattuliatko30 no to som vyskusala a vyznacilo mi ovu na 13 DC, stale ked skusam dopredu, aj ked som skusala dva dni do zadu, tak mi oznaci ovu na 13 DC, to jest nedela. to by bolo super,ale tak graf nie 100%ny. takze neviem