Prvosnažilky ozvite sa
Ahojte nájdu sa tu aj nejaké prvosnažilky? My začíname teraz na zimu a čo vy?
@l_e_n_o_c_k_a Ahoj, no ja som bola vcera u doktora, a povedal mi, ze slizica je zvacsena, ale tehotenstvo tam nevidii, tak mi pichol agolutin, a mam cakat, ci pride alebo nepride ,,, tiez som sa cudovala teplote,,ako nemeriam dlho len par dniii najprv som mala 36.5, 36.6, 36.6, 36.8, 36.9 a dnes 37.0 tak uviidim, co bude zajtraa 🙂
@luszia merias azdy den v rovnaku hodinu?
mohlo sa stat, ze nevidel... ma moderny ultrazvuk alebo nejaky starsi?
@mistisa NO pozerala som no vela bab pisalo tu na MK, ze ovu test ukaze skor tehotenstvo, takze más velke predpoklady, ze si tehu 🙂) no ja som testovala 2krat ale negatviny ale to je uz asi 8dni dozadu...ved uvidim podla teploty asi tak do stredy a potom ked tak spravim...ale tak vcera som bola na koze u doktora, a robil mi vnutorny ultraznuk, tak snad by mu to ukazalo nieco... no ved cas ukazee... nechcem zbytocne testovat,budem len skalamana a 3eura v riti 🙂)
@luszia no nemusi byt vidiet nic.ja som bola minuly piatok na kontrole tiez mi sono robila a hovori ze nemusi nic vidiet az tak 3-4 tyzden niekedy 🙂 no uvidis bodajby vam to vyslo.ja uz sa neviem dockat pondelka.moj mm hovori ze to je asi prvy krat kedy sa tesi na pondelok.vzdy chcel aby sa vikend vliekol chichi 😀
@l_e_n_o_c_k_a Vies co prve dni som merala skorsiee a posledne dni neskorsie kvoli praci, ale skusam aj vecer predtym ako idem spat to je cca o 22hod, a stale mi to zatial vychadza... vzdy mam skoro tie iste hodnoty.. no tak neviem ci ma moderny alebo nemoderny ultrazvuk,,, skor starsi typ.... ale nieco hovoril, ze to vypada skor na menzes, ze len sa nevie spustit,,,, ja som brala 1,5roka duphaston, a teraz som mesiac bez neho , tak preto to mam take popletene...
@mistisa No tak mohlo by to byt ,lebo ja si tento mesiac zapisujem kedy sme mali sex, a aky som mala krcok, a na 23DC a 24DC sme sa snazili a 6dni na to som zacala krvacat, to bol 29DC ale len vecer,,,preto mi to nejde dohlavy, ze vtedy som krvcala ale menzes neprisla.... No uvidime ci pani cervana pride.. nechcem si robit nejake velke nadeje.. No tak to mu verim, ze sa nevie dockat, ved po tolkych rokoch snazenia, by sa uz aj patrilo, keby sa Vam to zadariilo 🙂 to nase telo si robi s nami co chce, a len skúsana nasu trpezlivost 🙂
kupila som si dnes bezkofeinovu kavu lebo moja chut na nu je silnejsia ako ja 😀 myslite ze bezkofeinovu mozem v pohode pit ?aj dve za den napriklad? 😕 😕 😕 😕 😕 😕

@mistisa hlavné, že ho tam vidíš