Prvosnažilky ozvite sa
Ahojte nájdu sa tu aj nejaké prvosnažilky? My začíname teraz na zimu a čo vy?
INAK VIETE ČO NECHAPEM ???PREČO JE NA BEZKOFEINOVEJ KAVE NAPÍSANÉ : VHODNÉ PRE VEGETARIÁNOV,,, 😀
@mattuliatko30 ano ano o 16:00 a ovu no a je taky isty 🙂 no uvidime 🙂 som zvedava 🙂
@adriana_13 chachacha asi si myslia ze kofein je mäso 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@mistisa juj..ja som ešte viac..ako ty 😀 😀 dúfam,že ráno dáš info...nabehnem sem hneď ráno..ako sa zobudím...pri káve 🙂))držím moc palčeky...a čo príznaky...stále žiadne?.prsia, brucho, únava,hm?
@adriana_13 tak niečo tam napísať museli 😀 😀 myslia si ,že ľudia to nečítajú 🙂
@mattuliatko30 prsia mam ako keby mi mali buchnut take citim napnute ani nie ze bolave ale citlive 🙂 brucho ma vynimocne neboli ani nemam pocit mrchy ale rano som trosku mala 🙂 a spat ani nehovor tieto dva dni som po dlheeeeej dobe spala aj poobede 🙂 😉 😉
@mistisa teda....tak to isto budeš tehu....moja....som taká zvedavá na zajtrajší testík.... 🙂
@mattuliatko30 joooj moja aj ja 🙂 ale tak mi je na prd ☹ hrozne ako sa citim ☹ teplotu nastastie nemam mala som pred hodinkou 36,9 ale nadcha ma zabiiija a uz aj kasel.az ma drhne a neviem co si mam na to dat ☹
@mistisa neviem moja..musíš vydržať....skús sa napariť.....zajtra bude deň D 🙂 tvoj deň D
@mattuliatko30 jooooj moja ja budem tak stastna ale este sa netesim 😉 radsej 😉 aj sa tesim aj sa bojim :-/ 😉 😉
@mistisa neboj..všetko tomu nasvedčuje....takže len treba veriť... 🙂 aj ty na mňa mysli ráno..nech nemám silnú mrchu... ☹ ešte že to pretrpím..doma...teda dúfam,že príde hneď ráno...nie až v pondelok
Ahojte,Je tu niekto po kyretáži?chcela by som vediet,kedy ste potom dostali menzes...
@mattuliatko30 no ved to ze vsetko tomu nasvedcuje a asi by to bolo velke sklamanie ☹ no mojka najlepsie by bolo keby neprisla vobec 😉😉 urcite budem na teba mysliet mojko 😉 😉
@mattuliatko30 ajoj mojka taj dnes takto 😉 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Mistisa84/gr... testik mi pride taky ako vcera 😒
krásne ránko všetkým prvosnažilkám, tehuľkám a snažilkám 🙂 ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/3c67d0a test biely s / a ide sa ďalej 😉 😉 😉
@mistisa ahoj moja, krasna teplotka 😉 ja mam tako http://www.fertilityfriend.com/home/3c8a37
dobre ranko kocky. ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02, nevyzera to byt ktovie co 😒
@mistisa dobre ranko mojka. grafik krasny, dnes si krasne vystupila. tym testom nechapem. ale tak kocky to tam vcera videli. a mozno mate v rodine,ze na testoch sa vam nic riadne neukaze 😀 neboj mojka. myslela som vcera pri modleni na teba, tak snad budu zajtra dobre spravy. ja som na tom http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02 nic moc. ale stale,ked si vlozim teplotky aj do dalsich dni, tak mi zobrazi ovu na 13 DC
@mistisa teplotka je pekna, ale mozno je este skoro nieco poriadne na teste vidiet, uvidis zajtra, mas ist za doki, ze? mozno tam sa nieco objavi 🙂 vsak niektore zienky mali stale negativny test, uz to mali potvrdene od lekara a este dva tyzdne im vychadzali negativne, testy nie su az take spolahlive....ti drzim palceky na zajtra, nech si prinesies supis spravy od doki 🙂

@l_e_n_o_c_k_a ano visiel tak isto ako ranny 🙂 ale zda sa mi ze troska lepsie vidim toho ducha na tehu 🙂 🙂 ale to sa mi zda 🙂 😉