icon

Prvosnažilky ozvite sa

avatar
anlady
17. okt 2011

Ahojte nájdu sa tu aj nejaké prvosnažilky? My začíname teraz na zimu a čo vy?

avatar
mistisa
5. máj 2012

@l_e_n_o_c_k_a ano visiel tak isto ako ranny 🙂 ale zda sa mi ze troska lepsie vidim toho ducha na tehu 🙂 🙂 ale to sa mi zda 🙂 😉

avatar
adriana_13
5. máj 2012

INAK VIETE ČO NECHAPEM ???PREČO JE NA BEZKOFEINOVEJ KAVE NAPÍSANÉ : VHODNÉ PRE VEGETARIÁNOV,,, 😀

avatar
mattuliatko30
5. máj 2012

@mistisa ahojky..tak si testovala ešte aj poobede??ovu, či tehu?

avatar
mistisa
5. máj 2012

@mattuliatko30 ano ano o 16:00 a ovu no a je taky isty 🙂 no uvidime 🙂 som zvedava 🙂

avatar
mistisa
5. máj 2012

@adriana_13 chachacha asi si myslia ze kofein je mäso 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

avatar
mattuliatko30
5. máj 2012

@mistisa juj..ja som ešte viac..ako ty 😀 😀 dúfam,že ráno dáš info...nabehnem sem hneď ráno..ako sa zobudím...pri káve 🙂))držím moc palčeky...a čo príznaky...stále žiadne?.prsia, brucho, únava,hm?

avatar
mattuliatko30
5. máj 2012

@adriana_13 tak niečo tam napísať museli 😀 😀 myslia si ,že ľudia to nečítajú 🙂

avatar
mistisa
5. máj 2012

@mattuliatko30 prsia mam ako keby mi mali buchnut take citim napnute ani nie ze bolave ale citlive 🙂 brucho ma vynimocne neboli ani nemam pocit mrchy ale rano som trosku mala 🙂 a spat ani nehovor tieto dva dni som po dlheeeeej dobe spala aj poobede 🙂 😉 😉

avatar
mattuliatko30
5. máj 2012

@mistisa teda....tak to isto budeš tehu....moja....som taká zvedavá na zajtrajší testík.... 🙂

avatar
mistisa
5. máj 2012

@mattuliatko30 joooj moja aj ja 🙂 ale tak mi je na prd ☹ hrozne ako sa citim ☹ teplotu nastastie nemam mala som pred hodinkou 36,9 ale nadcha ma zabiiija a uz aj kasel.az ma drhne a neviem co si mam na to dat ☹

avatar
mattuliatko30
5. máj 2012

@mistisa neviem moja..musíš vydržať....skús sa napariť.....zajtra bude deň D 🙂 tvoj deň D

avatar
melisaaa
5. máj 2012

@mistisa to mi je ľúto, že ti je takto zle, skoro sa uzdrav 🙂 🙂 🙂

avatar
mistisa
5. máj 2012

@mattuliatko30 jooooj moja ja budem tak stastna ale este sa netesim 😉 radsej 😉 aj sa tesim aj sa bojim :-/ 😉 😉

avatar
mattuliatko30
5. máj 2012

@mistisa neboj..všetko tomu nasvedčuje....takže len treba veriť... 🙂 aj ty na mňa mysli ráno..nech nemám silnú mrchu... ☹ ešte že to pretrpím..doma...teda dúfam,že príde hneď ráno...nie až v pondelok

avatar
mistisa
5. máj 2012

@melisaaa dakujeeeem zlatiiik 😉 joj hrozne keby som vedela aspon na com som aby som vedela ci si mozem nieco dat ☹ 😉 😉

avatar
jarmila82
5. máj 2012

Ahojte,Je tu niekto po kyretáži?chcela by som vediet,kedy ste potom dostali menzes...

avatar
mistisa
5. máj 2012

@mattuliatko30 no ved to ze vsetko tomu nasvedcuje a asi by to bolo velke sklamanie ☹ no mojka najlepsie by bolo keby neprisla vobec 😉😉 urcite budem na teba mysliet mojko 😉 😉

avatar
melisaaa
5. máj 2012

@mistisa pre istotu si nič nedávaj, na nádchu môžeš určite nejaký sprejík s morskej vody, ak máš, ale na kašeľ ti neviem poradiť, čo, vydrž mojka a ak ti bude horšie do zajtra, tak choď radšej na pohotovosť, ale dúfam, že ti bude lepšie

avatar
mistisa
5. máj 2012

@melisaaa no radsej asi 😉 mamina mi ponuka sirup stoptussin detsky co davali malej 😉 joooj dufam ze to prejde uz.aspon nech ma nedrhne uz 😒 😉😉

avatar
melisaaa
5. máj 2012

@mistisa myslím, že detský sirup by ti nemal ublížiť

avatar
mistisa
5. máj 2012

@melisaaa noooo hadam nie 😉😉😉

avatar
mistisa
6. máj 2012

@mattuliatko30 ajoj mojka taj dnes takto 😉 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Mistisa84/gr... testik mi pride taky ako vcera 😒

avatar
melisaaa
6. máj 2012

krásne ránko všetkým prvosnažilkám, tehuľkám a snažilkám 🙂 ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/3c67d0a test biely s / a ide sa ďalej 😉 😉 😉

avatar
melisaaa
6. máj 2012
avatar
mia117
6. máj 2012

@mistisa ahoj moja, krasna teplotka 😉 ja mam tako http://www.fertilityfriend.com/home/3c8a37

avatar
moni1007
6. máj 2012

dobre ranko kocky. ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02, nevyzera to byt ktovie co 😒

avatar
moni1007
6. máj 2012

@mistisa dobre ranko mojka. grafik krasny, dnes si krasne vystupila. tym testom nechapem. ale tak kocky to tam vcera videli. a mozno mate v rodine,ze na testoch sa vam nic riadne neukaze 😀 neboj mojka. myslela som vcera pri modleni na teba, tak snad budu zajtra dobre spravy. ja som na tom http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02 nic moc. ale stale,ked si vlozim teplotky aj do dalsich dni, tak mi zobrazi ovu na 13 DC

avatar
nancycka
6. máj 2012

@mistisa teplotka je pekna, ale mozno je este skoro nieco poriadne na teste vidiet, uvidis zajtra, mas ist za doki, ze? mozno tam sa nieco objavi 🙂 vsak niektore zienky mali stale negativny test, uz to mali potvrdene od lekara a este dva tyzdne im vychadzali negativne, testy nie su az take spolahlive....ti drzim palceky na zajtra, nech si prinesies supis spravy od doki 🙂

avatar
fifitko25
6. máj 2012

@mistisa super graf, tam musi niečo byt 😉

avatar
fifitko25
6. máj 2012

@melisaaa aj ty Máš zatiaľ nadejny graf 🙂