Prvosnažilky ozvite sa
Ahojte nájdu sa tu aj nejaké prvosnažilky? My začíname teraz na zimu a čo vy?
@kikaneu jaa no som chora ☹ ale dnes mi je troska lepsie uz.kahrnam hrozne ale aspon nekycham uz ako vcera 🙂 no vcerajsi testik tehulkovsky sa mi zda ze bol dusik mam vo fotkach foto.aj ovu mi ukazal 🙂 a teplotka asi takto http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Mistisa84/gr... no dufam ale ze to neni chorobou ☹ zajtra idem na gyndu lebo mrcha neprisla 🙂
@kikaneu jeeej tak bude foto? ci nie? tak ocakavam dobre spravicky mojka 🙂 no kukla si foto? a take mam dnes strasne mrchovske bolesti ☹ joooj.chystam sa skusit ovulacny este co ty na to? 🙂 tehu dnes som robila ale nic moc take nieco ako vcera ☹ ale to hned neukaze no uvidime zajtra co povie dokina dufam ze pojdem zo slzami stastia odtial 🙂
@mistisa 🙂 akurát sme si kávu spravili 🙂 dlho sme spali, dali si raňajky a akurát keď manžel nachystal klobásky na gril, tak sa spustila búrka....náhradný plán na obed sme nemali, tak sme si nakrájali všetko ovocie, aké sme našli a dali si taký zdravý obed 🙂 a uvidíme, či sa vyčasí a grilovať ešte budeme alebo si tie klobásky manžel opečie len na panvici 🙂 ale ja som vydrankala zemiakovú kašu, mám na ňu neskutočnú chuť 😀 a vy čo robíte?
@kikaneu no pekne tak vas burajzna prepadla co? ja som na compe a chlapi pozeraju hokej.sme u nasich lebo sme tatina doviezli v piatok z nemocnice z novych zamkov tak si ho uzivame a moj mm chcel s nim hokej pozerat.sme sa napapali a teraz lebedime 🙂 Burecku posielas na ktory smer? hrozi nam aj v trencine? 🙂
@kikaneu noja tak isto.moj mm chcel od zaciatku po tatinovi tak mu to splnim.tatina uz sice mm nema uz ale chce aby syn bol po nom 🙂 a potom chcel ze nech dcerka sa vola po mne ale to nechcem.mne sa lubi natalka alebo nikolka ale Natalka je asi krajsie 🙂 ale to sa moze este vsetko zmenit 🙂 😉 😉

@kikaneu ahoooj mojka 🙂 no co ako sa mi mas? 😉