icon

Prvosnažilky ozvite sa

avatar
anlady
17. okt 2011

Ahojte nájdu sa tu aj nejaké prvosnažilky? My začíname teraz na zimu a čo vy?

avatar
mistisa
6. máj 2012

@kikaneu ahoooj mojka 🙂 no co ako sa mi mas? 😉

avatar
kikaneu
6. máj 2012

@mistisa ahoj 🙂 ja dobre, ale ty sa pochváľ 🙂

avatar
mistisa
6. máj 2012

@kikaneu jaa no som chora ☹ ale dnes mi je troska lepsie uz.kahrnam hrozne ale aspon nekycham uz ako vcera 🙂 no vcerajsi testik tehulkovsky sa mi zda ze bol dusik mam vo fotkach foto.aj ovu mi ukazal 🙂 a teplotka asi takto http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Mistisa84/gr... no dufam ale ze to neni chorobou ☹ zajtra idem na gyndu lebo mrcha neprisla 🙂

avatar
kikaneu
6. máj 2012

@mistisa fíha, no graf krásny.....a taký stav chorobný ako popisuješ som aj ja mala 🙂 takže držím pršteky na zajtra...aj ja idem zajtra na gyndu, na kontrolné sono 😉

avatar
mistisa
6. máj 2012

@kikaneu jeeej tak bude foto? ci nie? tak ocakavam dobre spravicky mojka 🙂 no kukla si foto? a take mam dnes strasne mrchovske bolesti ☹ joooj.chystam sa skusit ovulacny este co ty na to? 🙂 tehu dnes som robila ale nic moc take nieco ako vcera ☹ ale to hned neukaze no uvidime zajtra co povie dokina dufam ze pojdem zo slzami stastia odtial 🙂

avatar
kikaneu
6. máj 2012

@mistisa bude, bude 🙂 kukla, také čosi slabučké tam je....koľko to bolo DPO? veď skús.....ak máš doma, tak čo 🙂 no s takým pekným grafom, aby si nebola tehu, no to už neviem čo by to potom malo znamenať 😉

avatar
mistisa
6. máj 2012

@kikaneu no vychadza mi to nejaky 14 DPO lebo to vyzera ze ovu bola az na 21 DC 🙂 a teraz som dnes vlastne 36 DC mrchana nikde 🙂 tak uvidime no.zajtra si podavame dobre spravicky ano? dnes mm dosiel za mojou maminou ze babka mozem kupit aj zelene dupacky? 😀 exotko. 🙂

avatar
kikaneu
6. máj 2012

@mistisa tak, tak....zajtra len dobré správy čakáme 🙂 podarený 😀

avatar
mistisa
6. máj 2012

@kikaneu no je to exot. 🙂 ale cim viac sa to blizi tym mam vacsi strach 🙂 dufam ze uvidime bublinku 🙂 ak tam teda je 🙂

avatar
kikaneu
6. máj 2012

@mistisa držím prsty 🙂

avatar
mistisa
6. máj 2012

@kikaneu dakujeeem 🙂 a co porabkas? ako travis nedelku? 🙂

avatar
kikaneu
6. máj 2012

@mistisa 🙂 akurát sme si kávu spravili 🙂 dlho sme spali, dali si raňajky a akurát keď manžel nachystal klobásky na gril, tak sa spustila búrka....náhradný plán na obed sme nemali, tak sme si nakrájali všetko ovocie, aké sme našli a dali si taký zdravý obed 🙂 a uvidíme, či sa vyčasí a grilovať ešte budeme alebo si tie klobásky manžel opečie len na panvici 🙂 ale ja som vydrankala zemiakovú kašu, mám na ňu neskutočnú chuť 😀 a vy čo robíte?

avatar
mistisa
6. máj 2012

@kikaneu no pekne tak vas burajzna prepadla co? ja som na compe a chlapi pozeraju hokej.sme u nasich lebo sme tatina doviezli v piatok z nemocnice z novych zamkov tak si ho uzivame a moj mm chcel s nim hokej pozerat.sme sa napapali a teraz lebedime 🙂 Burecku posielas na ktory smer? hrozi nam aj v trencine? 🙂

avatar
kikaneu
6. máj 2012

@mistisa noo 🙂 ale dobre padlo, lebo dosť popršalo, už bolo sucho 🙂 aj my máme hokej zapnutý 🙂 netuším moja, neviem ani ktorým smerom sa pobrala tá búrka....ale tu už nie je, už len prší trošku 🙂

avatar
mistisa
6. máj 2012

@kikaneu takze zachvilku grilujete mojka 🙂ja rozmyslam co by som si dala.mam na nieco chut ale netusim na co 😀 😀

avatar
kikaneu
6. máj 2012

@mistisa mne je tak od začiatku.....niečo by som si dala, ale keď to je na tanieri, tak chuť nikde 😀

avatar
mistisa
6. máj 2012

@kikaneu chachacha no presne ale teraz vobec netusim co by som si dala 🙂 idem neico vypatrat 🙂

avatar
kikaneu
6. máj 2012

@mistisa ja tlačím čokoládu ku káve 🙂

avatar
mistisa
6. máj 2012

@kikaneu ja som davno nemala tlacenku tak som si supla hydinovu 🙂 take dve koliecka 🙂

avatar
kikaneu
6. máj 2012

@mistisa hmmm, nerob chúťky 😀

avatar
mistisa
6. máj 2012

@kikaneu no mne sa mm smial ze no co Janko ma chut na tlacenku? 😀 exot 🙂

avatar
kikaneu
6. máj 2012

@mistisa prečo Janko? 😀

avatar
mistisa
6. máj 2012

@kikaneu on chce strasne syna a aby sa volal Jan po tatinovi jeho 🙂 😉 😉 tak som pristupila pod tou podmienkou ze dievcatko bude Natalia 🙂 dohody robime este ani dieta nemame chacha 😀

avatar
kikaneu
6. máj 2012

@mistisa jáááj tak 🙂 my sme sa dohodli, že ani po nás ani po starých rodičoch.....radi by sme dali také meno, aké ešte v rodine nie je 🙂 tak uvidíme, že čo vymyslíme 🙂

avatar
mistisa
6. máj 2012

@kikaneu noja tak isto.moj mm chcel od zaciatku po tatinovi tak mu to splnim.tatina uz sice mm nema uz ale chce aby syn bol po nom 🙂 a potom chcel ze nech dcerka sa vola po mne ale to nechcem.mne sa lubi natalka alebo nikolka ale Natalka je asi krajsie 🙂 ale to sa moze este vsetko zmenit 🙂 😉 😉

avatar
kikaneu
6. máj 2012

@mistisa veď to je jasné 😉

avatar
moni1007
6. máj 2012

@kikaneu aj my by sme chceli take, ktore neni v rodine, aspon nie u blizkych clenov...
@mistisa natalku som aj mala vybrane, ale uz neviem,lebo par clenov nasej rodiny oslovu bratrancovu frajerku natala a to sa mi straaasne nepaci 😠 a ako? nieco nove?

avatar
kikaneu
6. máj 2012

@moni1007 🙂 aj vy?

avatar
moni1007
6. máj 2012

@kikaneu no aj my,aj ked skoro hovorit o menach, ked mimi este daleko 😀 😀 😀 ale tak snad sa skoro zadari a my musime byt pripraveni 😀

avatar
melisaaa
6. máj 2012

ahojte kočky, aká bola nedeľa, pozerám, že riešite mená, aj ja už mám vybraté, len ešte nie je pre koho, ale čoskoro budeeeeeeeeeeeee, dúfam 🙂
@mistisa už ti je lepšie, kašeľ ustupuje, a Natálka je super