Prvosnažilky ozvite sa
Ahojte nájdu sa tu aj nejaké prvosnažilky? My začíname teraz na zimu a čo vy?
@chorucka no máme sa relatívne fajn, trápi ma nejaká črevná kolika, od štvrtka do soboty som bola v nemocke, ale už som doma na diéte 😒 😒 drobec poslúcha, rastie a dúfam, že to tak bude pokračovať 😉
azzurka bola na IUI pred 2 týždňami, ale našla negatívny test, tak asi pôjde na ďalšie kolo
gelinka začína so snažením 🙂 musela brať antiku nejakú dobu
delideli tiež začína so snažením
purinka a eri pekne tehuľkujú 😵
mata_ba asi o bábätko prišla 😔
@mistisa no to ti verim,snad budu dobre spravicky, budem na teba mysliet,ale pre istotu sa priprav aj na horsiu variantu, aby si potom moc nebola sklamana, ale verim,ze to bude dobre, moja.
no ja mam zas take slabsie mrchovske bolesti, al elen take slabulinke. pobolieva ma to podbrusko.
a co si dnes robkala?
@chorucka ajooooj mojka.teba som dlho nevidela 😉 no ja som tak vselijako boli ma podbrusko stale som 35 DC grafik mam takto http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Mistisa84/gr... no som divna.kuk foto mam v albume vcerajsi.tehu aj ovu testik 😉 a ty ako ? Hm?
@fifitko25 no...zomrel nám úplne nečakane....v pondelok sme ho brali s drahým do nemocky kvôli očiam,praskla mu žilka,v stredu v noci ho odviezla záchranka,vo štvrtok volal z nemocnice,vyzeralo že to bude dobré a v piatok naobed nám zomrel 😔 strašné to bolo...veľmi veľmi som ho mala rada...ach ani nemôžem o tom písať lebo mi idú slzy do očí...
@dany85 😢 😢 ☹ ☹
verím ti, u nás to bolo podobné... jeho zdravotný stav teda nebol najlepší, ale ešte na Vianoce vtipkoval a všetko bolo OK, potom sa zrazu na babkine narodeniny v januári úplne nalial vodou, celý opuchol, brali ho do nemocky a zistili, že odchádzajú obličky... nikdy s tým problém nemal... mal asi 4 dni dialýzu, no jeho srdce to nezvládlo 😔 😔 5 dní v nemocke a koniec... 😢
ahojte kocky dlho som tu nebola... takze sa ani nesnazim docitat, co sa tu dialo...ja nove nic, len som stastna, ze si uz viem odsledovat ovulku-hlien + krcok maternice... ovu test mi to len potvrdil, teplota zatial nesupla, tak neviem, mozno stupne zajtra... takze sa poctivo a s laskou snazilkujeme kazdy den, aby sme nic nepremeskali... 😀 😀 😀 hodim sem graf a skuste mi poradit, kedy asi budem moct urobit tehu test... http://www.fertilityfriend.com/home/3c7c96

ahojte
@kikaneu
@mistisa ako sa mate?! co nove?