icon

Prvosnažilky ozvite sa

avatar
anlady
17. okt 2011

Ahojte nájdu sa tu aj nejaké prvosnažilky? My začíname teraz na zimu a čo vy?

avatar
moni1007
7. máj 2012

@mia117 dakujem 🙂

avatar
kikaneu
7. máj 2012

@su_san snáď sa mi to podarí 😉

avatar
iwi9
7. máj 2012

@kikaneu drzim palce u dokiho, urcite bude vsetko super 🙂

avatar
mistisa
7. máj 2012

@moni1007 no to su hnusoby mi sme kupili take somarinky proti mravcom ale musel domovnik volat derazitera lebo oni boli v kazdej domacnosti v celom panelaku ☹ tak sa museli hentak odstranit.ja som dala na obyvackove dvere tadku z chlebom na klucku a si predstav ze som isla po chleba a taska bola plnaaaa mravcov ☹ aj taku kriedu predavaju.vsetko mozne je uz teraz 😉

avatar
kikaneu
7. máj 2012

@iwi9 ďakujem 😉

avatar
iwi9
7. máj 2012

@azzura zachytila som, ze si Monika, tak prajem vsetko naj... hlavne zdrave babatko do bruska ;)

avatar
iwi9
7. máj 2012

@moni1007 gratulujem k meninkam ;) prajem uspesne snazilkovanie a co najskor zdrave babenko do bruska ;)

avatar
azzura
7. máj 2012

@iwi9 dakujem pekne 🙂

avatar
fifitko25
7. máj 2012

@su_san uz je to lepšie, i ked som stále na sucharoch a caji 😒 ale včera som si robila aj ryzovu kasu a strávila sa 😀 v stredu ideme skontrolovať mimuška 😵

avatar
azzura
7. máj 2012

@fifitko25 boleli ta kríže ked si brala utroš a aj po jeho vysadení?

avatar
moni1007
7. máj 2012

@iwi9 dakujem 🙂 napodobne aj ja tebe prajem 🙂

avatar
fifitko25
7. máj 2012

@kikaneu myslíme na teba a tešíme s na same dobre správy a fotecku 😉

avatar
mistisa
7. máj 2012

@iwi9 dakujem mojka 😉 urcite hned napisem 😉 a ty mojka ako ?

avatar
mia117
7. máj 2012

@fifitko25 ahoj moja, este stale ste v nemocnici, alebo uz vas pustili?

avatar
moni1007
7. máj 2012

@mistisa no to je sila, idem sa ja uz do toho pustit, lebo to tu vyzera akoby tu bomba spadla 😝 😠

avatar
kikaneu
7. máj 2012

@fifitko25 ďakujem 😉

avatar
fifitko25
7. máj 2012

@azzura to ma mrzí.... Áno kríže boleli aj vtedy aj teraz n začiatku... Ale neviem či to sposoboval utros...

avatar
fifitko25
7. máj 2012

@mia117 uz doma 😉

avatar
iwi9
7. máj 2012

vsetky kocky, co su tu si zasluzia babatko okamzite(aj vsetky ostatne co tu nie su )!! joj, dufam, ze vsetky tu coskoro napisete, ze mate pozitivne tehu testy a ze vsetko dotiahnete az do zaveru bez problemov... potrebujem si to tu precitat, lebo ma strasne trapi, ked sa niekto trapi s otehotnenim, vzdy mi je z toho smutno... my sa snazime len prvy cyklus, tak to beriem este ok, ale verim, ze vsetkeho uz mate plne zuby... posielam vam energiu a drzim palceky ;)
ja dnes takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/3c7c96

avatar
azzura
7. máj 2012

@fifitko25 dik, ozaj uz ste doma. Som ale nevychovana, sa pytam len na seba

avatar
mia117
7. máj 2012

@fifitko25 super 😉

avatar
mistisa
7. máj 2012

@moni1007 no mojka hentake utoky.sa ani.nedivim ze mas doma vybuch 😀😀😀

avatar
moni1007
7. máj 2012

@mistisa no sa mi ani nechce do toho pustit, asik musim aj skrine pozriet. aj listy sme museli odmontavat. 😠 taki krpci a co to narobi 😠 mojka tak sa drzkaj a hned daj vediet

avatar
mistisa
7. máj 2012

@iwi9 Joj milacku mas pravdu.dakujeme a verim ze sa budeme zachvilku stretavat v rubrike tehulky 😉😉😉 vsetky co sme tu 😉

avatar
fifitko25
7. máj 2012

@azzura 😀 trdielko 😀 uz doma ale na diete 😒

avatar
mattuliatko30
7. máj 2012

@mistisa jasne...veď aj tak teraz chcem dať mm ešte čas...lebo na neho tlačím..a má to opačný efekt.. 🙂 tak oddych len pomôže...a potom sa pokúsim zase...to už vy budete všetky tehuľky.. 😉 😉

avatar
mistisa
7. máj 2012

@mattuliatko30 no mojka a ty s nami 😉 to musime byt vsetky 😉

avatar
mattuliatko30
7. máj 2012

@mistisa no ja sa budem s vami tešiť.....a vychutnávať si zatiaľ moje dve dievčatá...dúfam,že to stihnem ešte do ich puberty....aspoň budem potom doma...dávať bacha..nech nevystrájajú 🙂 😀

avatar
lagunasa
7. máj 2012

@mattuliatko30 tak to mas dobre ked uz nejake deti mas.

avatar
mattuliatko30
7. máj 2012

@lagunasa áno...mám dve..10a 7ročné....vy sa snažíte o prvé?