Prvosnažilky ozvite sa
Ahojte nájdu sa tu aj nejaké prvosnažilky? My začíname teraz na zimu a čo vy?
co je to prosim vas IUI a DPO? A este sa spytam, mozem si BT merat aj okolo 8-9hod rano ci musim skoro. Teraz totiz budem mat 10dni dovolenky a nechce sa mi tak skoro vstavat. Este som si ju nikdy nemerala.
@bipa malo by sa v tu hodinu, resp. pise sa nejak plus minus 30 min. Ale si meriavam o 6hod, lebo tak vstavam do prace a cez vikend uz automaticky v tedy vstanem, iba sa naciahnem po teplomer, odmeriam a spim dalej a ked vstavam tak si kuknem teplotu a zaznačim, lebo teplomer si zapameta poslu hodnotu.
aha. Aj som si myslela. Len na fertilityfriends (uz aj ja som tam)to DPO tiez bolo tak som ostala zmatena.
A kedy mam zacat merat? Uz teraz ked len spinim alebo az ked budem naozaj krvacat? Ak teda budem 😉. Estelen s tym zacinam. Normalne do prace vstavam pred 5hod rano cize asi radsej vtedy, ze?
Ale dakujem za odpovede!
@svintekova dalsia monika 🙂 dakujem a napodobne aj tebe vsetko dobre a nech si skoro najdes // 🙂
@ivnik no nahráš si foto to PC a potom ju pridáš buď tu do diskusie - pod rámikom na písanie príspevkov máš možnosť "pridaj fotky" a vyberieš fotku a potom už len potvrdíš "pridaj príspevok", alebo cez menu v hornej časti stránky "Môj fotoblog" si môžeš vytvoriť vlastný album a vkladať do neho viac fotiek - kuk napríklad na moje 😉
@ivnik nie Ivka, vôbec žiadne nevoľnosti som doteraz nemala... prvé dva týždne som sa cítila ako na mršku, bolelo trošku bruško, prsia a kríže, potom ráno som cítila v krku kyselinu žalúdočnú - také nepríjemné to bolo a bola som strašne unavená, prespala som celé popoludnia 🙂 inak nič 😉 a ešte mávam často bolesti hlavy...
@mistisa mojka..tak to mi je ľúto..uvidíš..či príde mrchaňa....možno nepríde. 😉
@ivnik super..že ti to bolo tak pekne skoro vidieť..aj fazuľku tam už doktorka videla??? 🙂

@mistisa no je možné že je to skoro ale čo ten duch na testíku? Skus zajtra testnut či nezosilnel..