Prvosnažilky ozvite sa
Ahojte nájdu sa tu aj nejaké prvosnažilky? My začíname teraz na zimu a čo vy?
@azzura to co ze sex zo striekackou 😀 😀 ma podrz normalne u tvojeho lekara ci niekde v centre? Podla mojeho lekara som v pohode az na tu endometriozu na mechury Hormony ok Chcem aby mi dal tie lieky na podporu vajok lenze nejak si teraz nemozem dovolit odchadzat z prace na kontrolu kazdy 2den MM opravil auto uz vrci ide sa skusat a kde inde ako do nakupneho centra 😀 😀 😀 😀 😀
@azzura @lucecita Baby skoro som zabudla jeden novy kolega pomne ide 😠 Je zenaty nepaci sa mi a stale pomne pozera a dokonca ze "mirka mas peknu vonu" ja som na nervy z neho Sa schovavam kde sa da je mi to neprijemne 😖 Ked je fajront tak padam ako prva a minule ze pockaj kam utekas a zase zatrusil ze" keby si nebola vydata tak " a dalej som uz nastastie nepocula lebo som sla jak z vrtulov v zadku Baby poradte co s nim?!
nany ja som ko 😝 😝 ale zda sa ze som uspesna 😀 dufam,ze uz neuvidim ani jedneho mravca. este mi zostava kuchyna a kutik s jedalenskym stolom 😝 😝
@l_e_n_o_c_k_a dakujem zlatik uvidime.a ked nic nevadi urcite budu kolajnice po IUI 🙂 😉 😉
ahojte 🙂 tak som doma......bábätko je v poriadku, srdiečko nám bije 😉 ale fotku nemám, nemala som dostatočne plný mechúr a nebolo ho zreteľne vidieť, takže sa nedalo ani odmerať.....no nevadí 🙂 bude nabudúce 🙂 a doktorka povedala, že vyzerá byť menšie, že tak asi na 7tt 🙂 ďalšia kontrola o 3 týždne spolu s odbermi 🙂 uf, spadol mi kameň zo srdca 🙂

@svintekova jeej, aj ty si Monika, tak aj tebe vsetko naj k meninam a hlavne babo