icon

Prvosnažilky ozvite sa

avatar
anlady
17. okt 2011

Ahojte nájdu sa tu aj nejaké prvosnažilky? My začíname teraz na zimu a čo vy?

avatar
l_e_n_o_c_k_a
7. máj 2012

@luszia uffff taku dlhu dobu uzivat dufik by sa asi nemalo ☹ ani sa necudujem ze si mala problemy s pecenou ☹
ano mm bol na spermiograme, dokonca dva krat... prvy krat nam spg vysiel zle a druhy krat o cosi lepsie, ale to bolo uz mimi skoro mesiac v brusku ked sme sa dozvedeli vysledky.

avatar
mistisa
7. máj 2012

@luszia mne sa zda ze pregnyl pichaju aj ked ejdes na IUI tusim uz som to citala.to je vlastne preto aby dorastlo to vajko tak ho pichnu a uz ci bude IUI alebo prirodzene sa snazite to je jedno 🙂 mozno ho aj tebe pichnu uvidis 🙂 no bodaj by sa vam uz podarilo.no veru ked je toho takto moc uz na to nema nikto nervy ☹ ale mi sa zachvilku budeme tesit vsetky z kolajnic na testiku.citim to v kostiach 🙂

avatar
danjelca
7. máj 2012

@mistisa nebrala ti krv? Je to vidno až od hodnoty 1000 HCQ...takže určite tolko ešte nemožeš mat.

avatar
mistisa
7. máj 2012

@danjelca nie nie ze nebude brat krv ze pockame dva tyzdne.ako keby nemohla zobrat nech vieme podla mna HCG by bolo urcite uz zvysene 😒 ☹

avatar
danjelca
7. máj 2012

@mistisa no v každom prípade HCQ sa násobí každe dva dni takže ak testik zajtra zosilnie je to jasne🙂

avatar
moni1007
7. máj 2012

@mistisa mojka, citala som spravne ze chces dnes testnut? testla si?

avatar
mistisa
7. máj 2012

@danjelca aha hej no to som tusim pocula 🙂 no neviem skusim urobit asi zajtra alebo v stredu.mam dva tak mozno aj teraz urobim zatial odolavam 😀 len ci nemoze ten testik ovplyvnit ten agolutin hm?

avatar
mistisa
7. máj 2012

@moni1007 este sa drzim neviem 🙂 hm rozmyslam ci pockam do rana 🙂

avatar
luszia
7. máj 2012

@l_e_n_o_c_k_a No ale keby ho neberiem, tak nemam pravidelny cyklus, takze na nieco to bolo dobre, ale zas mi to sposobilo problemy s pecenou..Skusala som byt bez liekou, ale ms som mala hrozne nepravidelnu... niekdy aj 3mesiace mi meskala... takze asi tak...
No takze vlastne Spermiogram bol zbytocny, to je dobre, no tiez som hovorila, tomu mojmu , ze aj jeho to caka, tak ked nam to nevyjde teraz s pomocou clostilu, tak pojde aj on... A to Ti dal vymenny listok gynekolg, alebo ako to funguje?

avatar
moni1007
7. máj 2012

@mistisa tak ked testnes, tak daj vediet 🙂

avatar
mistisa
7. máj 2012

@moni1007 jasne supnem foto do albumu 😀 aj ked bude negativny 🙂

avatar
luszia
7. máj 2012

@mistisa No sama som zvedava, ci budem mat ovulaciu ci nie... a ako budem reagovat na clostil,,,No tak ja tomu tiez verim, ze sa to musi podarit, ved kazda zena, ktora tuži po dietati, si zasluzi byt tehulka, a potom mamina a viacnasobna 🙂 Cize je to len otazka casu keby konecne ten tehu test aj nám ukaže krasne // ciarocky 🙂

avatar
mistisa
7. máj 2012

@luszia tak tak presne tak. 🙂 neboj urcite zareaguju vajka a ovulka bude 🙂

avatar
danjelca
7. máj 2012

@mistisa testni: ) ale nepi predtým aspom dve hodky

avatar
l_e_n_o_c_k_a
7. máj 2012

@luszia mm bol na spg v Heliose v centre asistovanej reprodukcie v Martine, tak som ho telefonicky objednala, odovzdal vzorku a do 10 dni bol vysledok, potom nasledovala konzultacia s doktorkou, mm navrhli vitaminoterapiu, nakupili sme vsetko mozne aj nemozne... ten druhy spg bol kontrolny, mm bol zvedavy ci mu tie vitaminy pomohli, a urcite nebol zbytocny. za spg sme platili myslim 17 €

avatar
l_e_n_o_c_k_a
7. máj 2012

@mistisa o kolkej sa testujes?

avatar
mistisa
7. máj 2012

@danjelca no teraz som dlho nepila verru vidis by som sa aj mohl napit.ale pockam chvilku urobim ho a potom sa napijem 🙂

avatar
mistisa
7. máj 2012

@l_e_n_o_c_k_a jaa neviem asi idem hned hm? ci? 😉

avatar
danjelca
7. máj 2012

@mistisa urob🙂 držím palce! a daj vedieť🙂

avatar
luszia
7. máj 2012

@l_e_n_o_c_k_a No tak my pojdeme do Bratislavy pravdepodobne kedze ja som z NZ a tu nic take nie je, teda neviem o tom, ale priatel je z Bratislavy, takze skusim pozriet nieco tam, ale to az buduci mesiac...ale dakujem za info...

avatar
l_e_n_o_c_k_a
7. máj 2012

@mistisa ak si netrpezliva skus 🙂

avatar
l_e_n_o_c_k_a
7. máj 2012

@luszia v BA je niekolko centier, aj mistisa bola tiez v BA, tak sa jej spytaj a da ti kontakt.

avatar
mistisa
7. máj 2012

@l_e_n_o_c_k_a uz je aj foto v albume 😀 kuknite ja neviem ja som slepa asi 😀 ja si zelam aby tam bola tak tam vidim aj ducha chacahcah 😀

avatar
mistisa
7. máj 2012

@danjelca uz je foto v albume kuknite 🙂
@luszia
@moni1007

avatar
danjelca
7. máj 2012

@mistisa :DD ja ho tam vidím!

avatar
moni1007
7. máj 2012

@mistisa no som netrpezliva, som zvedava ako zajtra 🙂

avatar
mistisa
7. máj 2012

@moni1007 aj ja moja a teraz som si porovnala ten co som robila predvcerom s tymto dnesnym a tam musim natocit ten test nech vidim toho ducha a na dnesnom vobec hned ho vidim.ako by bol silnejsi 😉 nie moc ale troska 😉

avatar
fifitko25
7. máj 2012

@ivnik dostali 😀 mám v mojom albume, pozri sa 😉

avatar
moni1007
7. máj 2012

@mistisa no moja, tak dufam,ze zajtra uz budu silne ciarky. ja som si dnes maklaa uz si citim opat to podbrusko aj krize. 😒

avatar
mistisa
7. máj 2012

@moni1007 joooj moja ty si na tom ako ja tusim vzdy ako sa troska pohnem hned ma boli podbrusko ☹ hrozne hm.co toto ma znamenat ☹ 😉 😉 😉