icon

Prvosnažilky ozvite sa

avatar
anlady
17. okt 2011

Ahojte nájdu sa tu aj nejaké prvosnažilky? My začíname teraz na zimu a čo vy?

avatar
mia117
8. máj 2012

@kikaneu dakujem, uvidim o par dni, snad zosilnie, alebo len ja mam ten pocit, ze je tam nieco slabulinke vidiet???? ☹

avatar
kikaneu
8. máj 2012

@mia117 skús ho ešte odfotiť zbližšia, hm?

avatar
fifitko25
8. máj 2012

@mia117 je to vidieť 😉 myslím že o 2 dni uz bude pekná čiarka 🙂

avatar
melisaaa
8. máj 2012

krásne ránko všetkým, tak ide sa do 14 kola, 1 DC ☹

avatar
melisaaa
8. máj 2012

@kikaneu takže srdiečko krásne bije, to je super, držkajte sa 🙂 🙂 🙂

avatar
kikaneu
8. máj 2012

@melisaaa ďakujeme 🙂 a to mi je ľúto, že u vás zase nič 😒

avatar
moni1007
8. máj 2012

@melisaaa tak to ma mrzi. dufam,ze coskoro to vyjde 🙂

avatar
melisaaa
8. máj 2012

@kikaneu dúfam, že 15 cyklus bude ten NÁŠ 🙂
@moni1007 dúfam aj ja, že to raz vyjde, len je to tak trošku ťažké, ale to prejde a idem ďalej a ty ako, ako si na tom

avatar
kikaneu
8. máj 2012

@melisaaa dobre robíš 😉

avatar
lagunasa
8. máj 2012

tak nakoniec to neboli tehu prisnaky ale PMS. dnes v noci ( o 4hod rano ) ma tak ukrutne bolelo brucho a ked som isla na vecko tak uz sa mi spustila krv.
inac zacala som si merat BT no troska hned na zaciatku to asi nebude uplne presne lebo o tej 4 hod rano som bola na tom vecku a budik som mala nastaveny na 4:45 ( tak vstavam do prace tak preto taky cas ) a tak som si vtedy odmerala aj teplotu. no od tej 4 hod co som bola na vecku som uz nemohla zaspat koli tym bolestiam. tak teraz asi bude ta teplota ovplyvnena tym vstanim a WC. ja som ale nevedela kolko je hodin ked som na to wecko isla. zistila som to az ked som sa tam pozrela na hodinky... skoda, mohla som si to odmerat este predtym ak by som vedela ( budik nemam na nocnom stoliku ). ale teplota bola aj tak nizka ( 35,7).

avatar
moni1007
8. máj 2012

@melisaaa no tak to chapem a hlavne ,ked graf vyzera nadejne ☹ no ja zatial takto http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02 😒 taky nic moc graf 😒

avatar
moni1007
8. máj 2012

@lagunasa mrzi ma to, ale tak raz to musi vyjst 😉

avatar
kikaneu
8. máj 2012

@lagunasa mrzí ma to...a tou teplotou sa netráp....počas ms nie je veľmi dôležité merať....ja som iba jeden cyklus merala cez menštruáciu, potom už nie 😉

avatar
su_san
8. máj 2012

@mistisa ahoj zlatík, ako dnes testík...robila si?????? 😕 😨 😨

avatar
ivnik
8. máj 2012

@fifitko25 ahoj Zuzka, chcem sa Ťa opýtať, či si mala tiež bolesti v podbrušku v 6. týždni, lebo dnes v noci som mala pocit, akoby som mala dostať a kríže som si necítila. Neviem, či mám ísť k lekárovi, alebo je to normálne

avatar
lagunasa
8. máj 2012

jasne, ved ja si z toho zatial este nic nerobim. este sme len zacali....
len som zvedava kedy budem mat ovulaciu lebo podla predbezneho odhadu vychadza cca okolo 19.5. a ten vikend som zrovna odcestovana a priatel je doma.... tak uvidime podla BT a hlienu kedy to naozaj bude....

avatar
lagunasa
8. máj 2012

inac, uplne naschval nam nariadili nutenu dovolenku preve ked mi zacalo MS!!!! ☹ kebyze daju aspon o tyzden neskor termin tak sme sa mohli snazit od rana do vecera!!!! 😢 a dovolenka mi prave konci aj predpokladanou ovulaciou..... tak som zvedava lebo prave cez ovulaciu tu nebudem.... 😒 tak aspon predtym sa budeme musiet dost snazit!!!! 😉

avatar
su_san
8. máj 2012

@zuzanka9999 tie pocity dôverne poznám, raz na to stále myslím, inokedy si ani nespomeniem...nikdy som však na to nemyslela pri milkovaní, to máme radi bez ohľadu na výsledok...síce si riťku podložím vankúšom a kus poležím, ale to už tak automaticky...a na folikulometriu som bola prvýkrát, lebo som bola na opakované cyto-stery, bo mi nevyšli v januári úplne dobre a som mu spomenula, že sa nám nedarí a že mám dosť nepravidelný cyklus...tak mi spravil zadarmo a mala som len 12mm na 11DC, tak povedal, že malé vajko, že malo mať už 17mm...že najbližší cyklus mám prísť na krv a potom dá drahému papier na spg a keď bude mať výsledky, tak dá liečbu.... 😉

avatar
fifitko25
8. máj 2012

@ivnik malo by to byt ok, to sa ti roztahuje maternica 🙂 kým to nie su bolestivé krce alebo krvácanie, v tom prípade je nutne navštíviť lekára. Bolesti ako na ms budeš mat teraz nejakú dobu 🙂

avatar
mattuliatko30
8. máj 2012

@mistisa ahoj..mojka...tak ako dnes???..robila si si testík?....hm?

avatar
su_san
8. máj 2012

@luszia ahoj, áno čakám na výsledky, ale veľmi dobré to nebude, skôr ma poteší ak to zostane aspoň rovnaké ako boli minule. verím, že sa to nezhoršilo...volať mám zajtra...a ty ako s MS??? stále nič??? ja necítim nič, neviem či mi vajko narástlo, ani náznak bolesti... 😕

avatar
mistisa
8. máj 2012

@su_san
@mattuliatko30 ajojkajte kocenky dnes som netestovala ked som vcera robila.urobim zajtra rano 😉 ale teplotka takto aha 😉 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Mistisa84/gr.... Vystup 😉 a vy sa mi ako mate dnes?

avatar
su_san
8. máj 2012

@vardzikova ale nejak to sprosté počasie na mňa dolieha a malé vajká mám...nebude to také ľahké s otehu...zdravím sofku 🙂 a bolo pekne vidieť, že je to baba??? 😀

avatar
iwi9
8. máj 2012

@lagunasa nuz skoda, ale to neva, ide sa dalej... ja som gakt dufala, ze sa zadari ☹ .

avatar
iwi9
8. máj 2012

@mistisa jeeejda vystup 🙂 pekne mojka, len tak dalej, mozes vsetky testy opisat, mrska nepride a hotovo!!!

avatar
iwi9
8. máj 2012

@su_san mrzi ma, ze vysledky nie su ok ☹ dlho sa uz snazite? ale myslim si, ze dnes pod dohladom lekarov dokaze otehotniet kazda,tak drzim prsty nech je to co najskor ;)

avatar
iwi9
8. máj 2012

@melisaaa och, skoda, teraz to uz urcite vyjde ...

avatar
iwi9
8. máj 2012

no mne dnes hlava neboli ( konecneee), mame s mm cely den volno, tak asi behneme na nakupy 😀. o mesiac ideme na svadbu a nemam si co obliect ☹ ☹ . aspon pridem na ine myslienky ako sa neustale sledovat a pocitat cylky atd.. 😀 😀
moj grafik dnes takto, konecne mi vyznacil ovu... milovali sme sa kazdy den ( nastastie nas to veeelmi bavi 😅 😅 ), tak sme hadam zdravi a vsetko bude ako ma byt 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/3c7c96

avatar
melisaaa
8. máj 2012

@moni1007 ale si hore, tak tomu ver 🙂

avatar
melisaaa
8. máj 2012

@iwi9 no moja, nevyšlo, ale nabudúce výjde a ty super, máš po ovu tak ti prajem za pár dní // 🙂