Prvosnažilky ozvite sa
Ahojte nájdu sa tu aj nejaké prvosnažilky? My začíname teraz na zimu a čo vy?
@mistisa trochu 🙂 mám sa celkom fajn, hoci ráno to vyzeralo všelijako, no potom som sa prinútila zjesť rožok a už bolo lepšie 🙂 robím korektúry bakalárskych prác 🙂 jednu mám hotovú-bratrancovu a teraz ešte čítam sesternicinu 🙂 a pomedzi to, aby som celý deň nesedela, som varila polievku a upratala kúpeľňu a idem ešte robiť rizoto 🙂 a ty ako tráviš deň?
@kikaneu no mas celkom vesely dnik tusim.hm.ja lenosim sme sa najedli a len lehnim 😉 nejak mi dnes nie je dobre.boli ma podbrusko dost tak mrchovsky ale teplotka na to neni.hm.ubidime.som rada ze oddychujem 😉 rozmyslame nad prechadzkou ale uvidime 😉 nechce sa nam od papucovej kultury 😉
@mistisa môj manžel je v práci, takže som sama doma.....snažím sa striedať činnosti, lebo som tiež unavená stále....tak chvíľu sedím, chvíľu chodím 🙂 idem teda navariť to rizoto a keď príde manžel, tak aspoň na dvor s ním vyjdem k havkom 😉
som videla graf, pekne sa držíš, pekne 🙂 test robíš ráno?
@kikaneu ti je aj smutno nie? Moj je nastastie sviatky doma tak sme spolu 😉 no chystam sa asi rano urobit 😉 uvidim bodaj by sa ta teplotka drzala joj to by bolo super 😉 no nebudem predbiehat radsej 😉😉 ale bolo by to uplbe super 😉😉 no aspon troska sa vyvetrat treba 😉 my sme mali vyprazany syr z pecenymi zemiackami 😉
fotoportrét
cillamilla11 (24 r.)
Registrovala sa 22. decembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 139 príspevkov. Okres Senec.
* Snažíme sa otehotnieť
“Robila som si tehotensky test a samozrejme bilea jak stena :D takze zrejme mi vysiel koli niecomu inemu druhy krat v mesiaci ovulacny test.no ale ze preco..... :/ hm hm”
(Dnes)
mozete mi poradit? ako je to s tou bazalnou teplotou.niekedy si meriam niekedy nie napr.dnes som merala teraz o 16:00 (viem ze sa to meria rano no ale len tak z nudy ze zmeriam ) a mala som 37,2 stupnov.zajtra mi maju dojst kramy, dnes som si urobila tehotensky test ale bol negativny samozrejme( boly to tie pepino testy z Dmky za 1,20 ,- :D ) no len preto som zacala rozmyslat lebo robila som si ovulacny test pred troma dnami a vysli hned dve sile // a to uz mam po ovulacii lebo ovu som mala na 14 DC emoticon tak som rozmyslala ze bud chybny test alebo druha ovu alebo ze tehotenstvo.no ale asi nie neviem.len ma zaujima ze kedy ma zena vysoku teplotu moze mat pred kramamy? alebo ako...
halo kocky kde ste?? co tych 2000 stran ? 😀 😀 mne treba navarit, pozehlit a este do prace veci pripravit, ale no vooobec sa mi nechce
@mistisa : ahoj 🙂 dakujem 🙂 celkom to ujde.. tento tyzden zaciname odznova, tak som zvedava,nechcem sa prilis upinat na to,ze to vyjde hned (ale bolo by to super 🙂 🙂 ) ...uvidime..za tie 3 mesiace som stihla poriesit doktorov, bola som aj za bylinkarkou,tak aj popijam cajiky a robim zabaly,ako mi doporucila a planujem este skocit na reflexnu masaz (vraj aj to moze pomoct)..no snazim sa mysliet pozitivne 🙂 ..ide leto,krasny cas, tak dufam,ze pre nas vsetky bude superplodne obdobie 😀 a ze uz budu pribudat len same dobre spravy 🙂
drzim ti palceky,nech je zajtra krasna silna ciarka 🙂
@delideli no tak si plna novych sil a mozes ist odznova.tak super mojka to ma moc tesi 🙂 urcite to vided bylinkarky su dost dobre na tieto veci vsetky 🙂 budem moc mysliet na teba a urcite hned bude plodna ovulka 🙂 dakujem zlatik dufam no 🙂 dnes som robila ovu test z haluze a je silnejsi ako v sobotu hm nechapem 😒
@mistisa dobre ranko. no s akou teplotkou si sa dnes zobudila? dufam,ze s tou najlepsou. a testik ako? ja dnes takto, nijaka zmena http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02 tak sa tesim na spravicky 🙂

baby? inak ste si všimli, že už len 4 strany nás delia od čísla 2OOO? 🙂