icon

Prvosnažilky ozvite sa

avatar
anlady
17. okt 2011

Ahojte nájdu sa tu aj nejaké prvosnažilky? My začíname teraz na zimu a čo vy?

avatar
mistisa
9. máj 2012

@moni1007 ajoj mojka http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Mistisa84/gr... teplotka takto a testik nic. Pozrem este ked dojdem s robotky dufam ze aspon duch bude hm.ale asi nie ☹ boli ma mrchovsky brucho ☹

avatar
janie80
9. máj 2012

@mistisa ja som len na teba cakala a letim do roboty... 😅 A nemohla byt ovu az 4.5.? 😕 potom sa ti teploty drzia cca v jednej rovine ale dost vyssie ako tie predtym... 😕

avatar
mattuliatko30
9. máj 2012

@chorucka ahojky..ako?

avatar
mattuliatko30
9. máj 2012

@mistisa mojka...ale teplotka sa stále drží....tak nechápem.... 😒

avatar
mattuliatko30
9. máj 2012

@moni1007 ajoj...krásne ideš hore...len tak ďalej 😉

avatar
l_e_n_o_c_k_a
9. máj 2012

Dobre ranko 🙂

avatar
mattuliatko30
9. máj 2012

@l_e_n_o_c_k_a ahoj.... 🙂

avatar
mistisa
9. máj 2012

@janie80
@mattuliatko30 ja to nechapem babenky uvidim doma ci asponduch nie je ☹ uvidime ☹

avatar
mia117
9. máj 2012

@mistisa ahoj moja, super grafik 😉 urcite na tom nieco bude, skus si urobit potom testik, verim ze si 🙂

avatar
mia117
9. máj 2012

Ahojte ja mam graf dnes takto, http://www.fertilityfriend.com/home/3c8a37 druhy tt som este nerobila, budem az v piatok, nech ciarka zosilnie, ak som, velmi dufam, ze ano. 🙂

avatar
melisaaa
9. máj 2012

@mia117 ahooooj, krásny tehu grafík 🙂 🙂 🙂

avatar
melisaaa
9. máj 2012

krásne ránko všetkým 🙂

avatar
mia117
9. máj 2012

@melisaaa ahoj moja 🙂 ako sa mas? ako mrchana( hnusna) , dufam ze moc neobtazuje kedze uz dorazila.

avatar
su_san
9. máj 2012

@mistisa akože ani duch mojka???????? 😕 😕 😕

avatar
melisaaa
9. máj 2012

@mia117 no včera to bolo take, že ble ☹ , dnes to bude možno lepšie, ale v poho, už nech odíde a ideme na to 🙂 🙂 🙂 , a ty ako, to vydržíš do piatku 🙂

avatar
mia117
9. máj 2012

@melisaaa ano moja vydrzim, radsej 🙂 bojim sa, ze keby som urobila teraz, tak este. stale slaba ciarka, radsej si pockam. dufam ze to dobre dopadne. moja aj tebe velmi velmi prajem , aby bol tento cyklus uspesny.

avatar
melisaaa
9. máj 2012

@mia117 ďakujem, tak čakám s tebou na krásne //, a ver, že budú 🙂,

avatar
mia117
9. máj 2012

@melisaaa dakujem moc a taktiez budem cakat s teou na tie tvoje // a ver, ze budu! 🙂

avatar
mistisa
9. máj 2012

@mia117 joj mojka dakujem duufam moc 😉😉
@su_san neviem mojka rano som nic nevidela ale nemala som moc casu troska som prispala poztem poobede domka v klude 😉😉

avatar
vardzikova
9. máj 2012

AHojte babule 😀

avatar
vardzikova
9. máj 2012

@mia117 držim pršteky aby to vyšlo 😉

avatar
mia117
9. máj 2012

@vardzikova dakujem moc 😉 ste zlate vsetky 🙂 ako sa citis ty a co mimco v brusku?

avatar
zuzka_rastik
9. máj 2012

@moni1007 ahooj 🙂 pekny graf mas.. ja som dnes tiez stuupla, aha: www.fertilityfriend.com/home/3c2589

avatar
zuzka_rastik
9. máj 2012

@mia117 nooo peknee drzim palce 😉 ja takto www.fertilityfriend.com/home/3c2589
ovu mi graf oznacil, ale podla ovu testov som ju vtedy nemala taak ja uz neviem.. uvidim jak sa to bude vyvijat.

avatar
fifitko25
9. máj 2012

@mia117 jaaaaaaaaaaaj si "v tom" až po uši 😀 😀 😵

avatar
mia117
9. máj 2012

@fifitko25 dakujem moc 🙂 dufam, ze to tak bude 😉 moc moc si to zelam, chcem sa ta opytat, ty si brala, alebo beries duphaston, ide totiz o to, ze ja ano, ale dnes mam uz len poslednu tabletku, tak neviem ci mam zajst v pondelok za dr. po dalsie, alebo mam pockat az do 6tt ked mi bude robit sono? nevies prosim ta? dakujem a mimochodom ako sa citite s mimcom? uz nie ste na dietke?

avatar
mia117
9. máj 2012

@zuzka_rastik super pekne stupas, podla grafov a moc neriad, mne chcel ff oznacit ovulku na 3.5 tak som to musela manualne upravit, lebo ja som bola u dr. a viem kedy som mala ovu.

avatar
fifitko25
9. máj 2012

@mia117 nebrala som duphaston, ale utrogestan, lebo z dufíka mi bolo zle.... a brala som ho od 17 DC (teda po ovule) až do minulého týždňa, aby sa tehu udržalo.... moje telo malo málo progesterónu, tak preto som ho musela brať tak dlho... ak ti ho lekár predpísal a si tehotná, určite by som to riešila skôr, treba mu povedať o pozitívnom teste, nech ti vezmú krv na HCG a ak to bude potrebné, nech ti ešte predpíše nejaké balenie - pre istotu... ja by som to isto tak riešila. a diéta stále - včera sa mi zas vrátilo to preháňanie, som na nervy 😖

avatar
azzura
9. máj 2012

@mistisa ahoj moja, tak ešte furt nevieš na čom si 🙂. Počuj, nech ti uz ani nechodi, lebo my sa uz nestreneme v Care, lebo ja idem buduci stvrtok na foliky a potom podla toho co sa urodilo, tak ideme alebo nejdeme na zakrok...moja už ma nestihas, tak radim mrchane aby ani nedosla....vsak vies co si slubila, že mi posles vsetok arzenal na stimulacou 🙂

avatar
mia117
9. máj 2012

@fifitko25 dakujem tak sa mozno stavim zajtra, alebo pozajtra u dr. a volala si dr. ze mas znovu prehananie? asi by si mala, aby to nebolo nieco vaznejsie. co teraz jedavas?