Prvosnažilky ozvite sa
Ahojte nájdu sa tu aj nejaké prvosnažilky? My začíname teraz na zimu a čo vy?
@fifitko25 moja zase sa ti to vrátilo?? ☹ ☹ teda nič moc..a poriadne si dietovala???....tieto virozy trvajú niekedy aj týždeň.....uvidíš....ale nepodceňuj to radšej..kvôli bábätku.....drž sa
@mattuliatko30 poriadne diétujem, veď dokopy nič nejem ☹ včera som si urobila zeleninovú polievku a po nej sa to asi vrátilo.... čiže dnes zas len sucháre, piškoty a ryža 😒
@l_e_n_o_c_k_a výsledky som ale vedela az na ďalšej poradni o 2 týždne, tie rozbory vraj trvajú dlhšiie 🙂 ideš sa dokiho zajtra popytat na odbery?
@fifitko25 hej chcem sa ho spytat co ma caka v tom 12tt... a rozmyslam ci pojdem este raz do poradne pred odbermi, alebo nie... bo mi kazal chodit kazde dva tyzdne... a zaciatkom juna by som mala ist na odbery...
@l_e_n_o_c_k_a tiež chodím každé dva týždne 🙂 myslím si Však, že tie prve rozbory ti uz Môže vziať, aspoň budeš vedieť, či Máš hormóny ok 😉
@fifitko25 mohol by, ale nebude chciet 😝 ... uvidime, co povie, ze ci mam prist este pred odbermi do poradne... alebo nie... ja by som najradsej isla, bo 3 tyzdne nevidiet mimi je strasne dlhy cas 🙂
@l_e_n_o_c_k_a mi hovor, ja som taka vdacna tomu dopplerovmu odposluchu 🙂 aspoň pocuvam 😉
@fifitko25 to ano, ale odporucaju ho az od 12 tt, ze? my sme na to asi moc malicky 😀
@l_e_n_o_c_k_a Áno väčšinou od 12tt ale ja som zachytila uz v 11tt 😉 poobzeraj sa po nejakom, fakt je to úžasné 😵

@mia117 ešte som nevolala, počkám do zajtra-piatku a ak to neprejde, hned mu volám, aby mi asi zas napichli infuzky ☹ ☹ och