icon

Prvosnažilky ozvite sa

avatar
anlady
17. okt 2011

Ahojte nájdu sa tu aj nejaké prvosnažilky? My začíname teraz na zimu a čo vy?

avatar
fifitko25
9. máj 2012

@l_e_n_o_c_k_a uvidis ako sa vam to bude páčiť, my pocuvame obaja 😀

avatar
l_e_n_o_c_k_a
9. máj 2012

----------------------------------------------------2******0*****0*****0-------------------------------------------------------

avatar
fifitko25
9. máj 2012

Jeeeej a je tu 2000 😵

avatar
l_e_n_o_c_k_a
9. máj 2012

@fifitko25 no ja budem na pocuvanie sama... zvuky budem mm pustat cez skype 😀

avatar
fifitko25
9. máj 2012

@l_e_n_o_c_k_a 60 je dost.... Skús popozerat aj tu v bazari, su lacnejšie a ja som Kúpila aj veľmi zachovaly, ako nový, len po jednom bábätku 😉

avatar
l_e_n_o_c_k_a
9. máj 2012

@fifitko25 skusim 🙂 diky 🙂

avatar
su_san
9. máj 2012

pekné čísielko 😀 😀 😀 2000 😀 😀 😀

avatar
mia117
9. máj 2012

@vardzikova to som rada, tak sa drzte 😉

avatar
vardzikova
9. máj 2012

@fifitko25
@l_e_n_o_c_k_a my už babo nepočuvame so stetoskopom ... už len priložime ručku a vieme presne kde je 🙂

avatar
mattuliatko30
9. máj 2012

@vardzikova tak už krásne kopká???...ako ti podrástlo bruško...?teraz sa vie pekne zväčšiť?..okolo piateho mesiaca 🙂

avatar
vardzikova
9. máj 2012

@mattuliatko30 joj micka niekdy tak kopne že si poviem aaaaau 😀 , tak mne sa zda že mi tento tyžden pupko nenarastlo oproti minulemu tyždnu dnes pridam foto ked pridem domov 😉 , a ty dnes ako? počuj ako to je s tou tvojou mrchou hm? chodi akosi často nie

avatar
mattuliatko30
9. máj 2012

@vardzikova jasne...neboj...uvidíš neskôr ako bude kopať...aj mňa to už potom dosť bolelo..hlavne keď kopali do rebier.. 🙂 teším sa na foto...ako ste podrástli....ja som 3dc...dnes už mrcha snáď bude pomaly končiť....od zajtra zase asi meriam...nech viem ...no chodí často..teraz zase na 22dc.. :( tak som z toho nešťastná....stále bledá..isto chudokrvná...a slabá....na bud.mesiac idem ku dotkorovi..uvidím ako príde teraz posledný cyklus...a 14.6. som objednaná....tak uvidím čo mi povie...ale asi mi nasadí tabletky...tak skúsim..aspoň na nejaký čas...nech sa mi to upraví..

avatar
su_san
9. máj 2012

juchúúúúúúúúúú...konečne je dnešný deň krajší... 😀 😀 😀 😀 😀

avatar
vardzikova
9. máj 2012

@mattuliatko30 mna by asi porazilo keby som mala mrchu každych 22dni .. hrúúza , micka a to už maš nieaky druhy alebo treti cyklus taky v prdeli že? No tak ked ti poviem že včera rano som sa zobudila nato že malička kopala 😀 😀 😀 ako hovorim že už ked ma teraz nenecha vyspať tak neviem čo to bude potom 😀

avatar
vardzikova
9. máj 2012

@su_san 😀 😀 😀 a čo ti ho tak spríjemnilo?

avatar
su_san
9. máj 2012

@vardzikova som mala volať dnes gyndošovi o výsledky a od 12-tej som volala a dovolala som sa až po pol2, tak ma potešil, že sa to nezhoršilo, dokonca že je to lepšie ako minule 😀 ...ide o cyto stery...ale aj tak o 4 mesiace kontrola znova 😖

avatar
su_san
9. máj 2012

@mattuliatko30 skús možno nejaké vitamínové doplnky alebo len samotné železo, možno by ti to pomohlo... 😉

avatar
su_san
9. máj 2012

@anett6212
@mel84
ako kočky??? dlho som vás tu nevidela??? snažilkujete??? 🙂

avatar
su_san
9. máj 2012

@fifitko25 zase sa ti to vrátilo??? 😠 ☹ a nemôžeš mať na niečo alergiu alebo tak??? ale keď si nič nejedla dokopy, tak zeleninová polievočka by ti nemala poškodiť...je to dnes už ok??? ja keď som mala problémy s trávením, vždy som si nasadila probiotiká BIO GAIA...drahé, ale vynikajúce a pomohli mi 😉

avatar
su_san
9. máj 2012

@luszia ahoj kočka! ako s mršou, uráčilo sa jej už po tej vyvolávačke??? 😕
@zuzanka9999 a vy kedy začínate so snažením menovkyňa??? 😀

avatar
gelinka75
9. máj 2012

@lucecita zmizla mi cysta z antiky 😉 stimulku zacinam 3.6. dovtedy musim vybrat este 1 plat antiky 😉

avatar
mattuliatko30
9. máj 2012

@vardzikova no užívaj si kým kopká len tak pomenej...potom to už budú riadne kopance 😀 😀 no veru...už asi tretí cyklus...bol 21 , 22,28,22 a predtým tak 26,24 takže rapluje to statočne...neviem prečo...veď zistím...veru fakt ma to nebaví...ešte ani poriadne neskončím...dva týždne pokoj..a zase mrcha 😒

avatar
mattuliatko30
9. máj 2012

@su_san železo?..myslíš,že by upravilo cyklus....?no veď snáď mi urobí dáke odbery...a uvidím....minule sa mi zistilo,len že som anemická....a mám slabú imunitu....

avatar
vardzikova
9. máj 2012

@su_san tak to sa tešim s tebou že su vysledky lepšie 😉

avatar
vardzikova
9. máj 2012

@mattuliatko30 no ako hovorim mňa by porazilo... mne bolo aj tak dosť ked prišla vždy 28DC 😠 😀

avatar
mattuliatko30
9. máj 2012

@vardzikova čo spravím.....nič... ☹ uvidím čo mi poradi doktor

avatar
vardzikova
9. máj 2012

@mattuliatko30 😉 O CHUDATKO MOJE neboj doktor ti da medicinku uvidiš 😉

avatar
fifitko25
9. máj 2012

@su_san super zlatik, že Máš dobre výsledky, teším sa 😉 no nevratilo sa to úplne, len čiastočne, dnes je to zatiaľ ok, dala som si kvapky hylak a 2 banány 🙂 Uvidíme ako na tie kvapky zareaguje moje telo 😅

avatar
fifitko25
9. máj 2012

@vardzikova Katuska aj my sa uz tešíme na kopanceky, ale to si ešte Musíme zo 2 mesiace počkať, tak dovtedy budeme počúvať 😉

avatar
su_san
9. máj 2012

@mattuliatko30 micka, železo by ti zlepšilo tú anemickosť, pretože keď tak často krvácaš, je logické, že máš málo železa..a nejaké multivitamíny by ti isto neuškodili, napr. ja som dávnejšie brala centrum, lebo som mala málo Fe a upravilo i to...môže sa ti potom stále točiť hlávka, môžeš mať závraty, oslabená imunita je len výsledkom nejakého problému v tele...mne sa imunita hrozne zlepšila vďaka istej úprave životného štýlu, som nebola chorá už dávno a predtým minimálne raz do mesiaca zápal hrdla, hlasiviek... 😖