Prvosnažilky ozvite sa
Ahojte nájdu sa tu aj nejaké prvosnažilky? My začíname teraz na zimu a čo vy?
----------------------------------------------------2******0*****0*****0-------------------------------------------------------
@fifitko25 no ja budem na pocuvanie sama... zvuky budem mm pustat cez skype 😀
@l_e_n_o_c_k_a 60 je dost.... Skús popozerat aj tu v bazari, su lacnejšie a ja som Kúpila aj veľmi zachovaly, ako nový, len po jednom bábätku 😉
@fifitko25
@l_e_n_o_c_k_a my už babo nepočuvame so stetoskopom ... už len priložime ručku a vieme presne kde je 🙂
@vardzikova tak už krásne kopká???...ako ti podrástlo bruško...?teraz sa vie pekne zväčšiť?..okolo piateho mesiaca 🙂
@mattuliatko30 joj micka niekdy tak kopne že si poviem aaaaau 😀 , tak mne sa zda že mi tento tyžden pupko nenarastlo oproti minulemu tyždnu dnes pridam foto ked pridem domov 😉 , a ty dnes ako? počuj ako to je s tou tvojou mrchou hm? chodi akosi často nie
@vardzikova jasne...neboj...uvidíš neskôr ako bude kopať...aj mňa to už potom dosť bolelo..hlavne keď kopali do rebier.. 🙂 teším sa na foto...ako ste podrástli....ja som 3dc...dnes už mrcha snáď bude pomaly končiť....od zajtra zase asi meriam...nech viem ...no chodí často..teraz zase na 22dc.. :( tak som z toho nešťastná....stále bledá..isto chudokrvná...a slabá....na bud.mesiac idem ku dotkorovi..uvidím ako príde teraz posledný cyklus...a 14.6. som objednaná....tak uvidím čo mi povie...ale asi mi nasadí tabletky...tak skúsim..aspoň na nejaký čas...nech sa mi to upraví..
@mattuliatko30 mna by asi porazilo keby som mala mrchu každych 22dni .. hrúúza , micka a to už maš nieaky druhy alebo treti cyklus taky v prdeli že? No tak ked ti poviem že včera rano som sa zobudila nato že malička kopala 😀 😀 😀 ako hovorim že už ked ma teraz nenecha vyspať tak neviem čo to bude potom 😀
@vardzikova som mala volať dnes gyndošovi o výsledky a od 12-tej som volala a dovolala som sa až po pol2, tak ma potešil, že sa to nezhoršilo, dokonca že je to lepšie ako minule 😀 ...ide o cyto stery...ale aj tak o 4 mesiace kontrola znova 😖
@mattuliatko30 skús možno nejaké vitamínové doplnky alebo len samotné železo, možno by ti to pomohlo... 😉
@fifitko25 zase sa ti to vrátilo??? 😠 ☹ a nemôžeš mať na niečo alergiu alebo tak??? ale keď si nič nejedla dokopy, tak zeleninová polievočka by ti nemala poškodiť...je to dnes už ok??? ja keď som mala problémy s trávením, vždy som si nasadila probiotiká BIO GAIA...drahé, ale vynikajúce a pomohli mi 😉
@luszia ahoj kočka! ako s mršou, uráčilo sa jej už po tej vyvolávačke??? 😕
@zuzanka9999 a vy kedy začínate so snažením menovkyňa??? 😀
@vardzikova no užívaj si kým kopká len tak pomenej...potom to už budú riadne kopance 😀 😀 no veru...už asi tretí cyklus...bol 21 , 22,28,22 a predtým tak 26,24 takže rapluje to statočne...neviem prečo...veď zistím...veru fakt ma to nebaví...ešte ani poriadne neskončím...dva týždne pokoj..a zase mrcha 😒
@su_san železo?..myslíš,že by upravilo cyklus....?no veď snáď mi urobí dáke odbery...a uvidím....minule sa mi zistilo,len že som anemická....a mám slabú imunitu....
@mattuliatko30 no ako hovorim mňa by porazilo... mne bolo aj tak dosť ked prišla vždy 28DC 😠 😀
@vardzikova Katuska aj my sa uz tešíme na kopanceky, ale to si ešte Musíme zo 2 mesiace počkať, tak dovtedy budeme počúvať 😉
@mattuliatko30 micka, železo by ti zlepšilo tú anemickosť, pretože keď tak často krvácaš, je logické, že máš málo železa..a nejaké multivitamíny by ti isto neuškodili, napr. ja som dávnejšie brala centrum, lebo som mala málo Fe a upravilo i to...môže sa ti potom stále točiť hlávka, môžeš mať závraty, oslabená imunita je len výsledkom nejakého problému v tele...mne sa imunita hrozne zlepšila vďaka istej úprave životného štýlu, som nebola chorá už dávno a predtým minimálne raz do mesiaca zápal hrdla, hlasiviek... 😖

@l_e_n_o_c_k_a uvidis ako sa vam to bude páčiť, my pocuvame obaja 😀