Prvosnažilky ozvite sa
Ahojte nájdu sa tu aj nejaké prvosnažilky? My začíname teraz na zimu a čo vy?
@fifitko25 moja nič sa neboj to zbehne ako nič 😀 ale najlepší je ten prvý kopanec kedy nevieš čo to bolo 😀
@lucecita jasne uz to nejak vydrzim, musim 😉 vies co ja som ju ani predtym nezvykla citit obcas nejake pichanie, akoby ani nebola, ani teraz som necitila, len som mackala brucho a bolo to na tej strane uplne makke a raz sa mi zdalo, ze mi tam daco puklo, mozno prave vtedy praskla, bohvie..dufam, ze sa uz nevrati, zial dr. vravela, ze ked raz je nabeh tak sa to zvykne vracat, drzim palce nech aj tvoja zmizne, ja som ju naposledny mala tak 6cm a teraz nic iba zvysky 😀
@su_san ahojky tak ja nesnazilkujem ja uz len cakam na vysledok snazilkovania. snes som 19 DPO, mrcha meska 4 dni. stale beriem duphaston. dnes som mala taku malu kvapku hnedeho vytoku a inak nic. mavam navaly raz teplo, raz zima. stale chodim cikat a tak. takze cakam co z otho bude 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a ty ako????
@mattuliatko30 ahoj. dakujem. no bolo by dobre, aj ked snazim sa uz nic si nemamyslat a radsej ratam z tym ze nic z toho. radsej sa necham prekvapit. a ty ako?
@zuzka_rastik ahoj. aj ty mas pekny graf. dufam,ze bude aj uspesny. inak ako sa mas? 🙂
caute kocky :D tak ako vidim, zase nam tu pribudaju nadejne tehulky, len tak dalej 😉
a ako sa mate? @vardzikova @fifitko25 @kikaneu @su_san a vsetky ostatne ? ja celkom ok, len fakt som mimo z toho ako na mna dolieha neodtatok kofeinu ☹ ☹ . stale sa mi toci hlava, az zavrate mavam a aj ma sem tam zaboli... ale tak vydrzim, hadam to postupom casu zmizne... 😖 .. no a dnesny grafik mam takto
http://www.fertilityfriend.com/home/3c7c96
@mistisa ale mojka, tak ja nechapem co sa to s tebou deje... a dokina co ti na tieto stavy povedala?? podla nej je to ok? ved to je trosku cudne... ved ono to vazne vyzera na tehu, teplota to vravi tiez... testy ti mozno neukazuju, ale ved.. no co ja viem, ja som z toho debil.... 😕 😕
Ahojte kocky, ako sa mate. Ja som dnes 4DC a uz sa velmi tesim na snazilkovanie- maj je nas 😉. Moja maminka mala plodny maj so mnou a aj s mojim bratom- tak dufam, ze nam to vyjde 😉
@fifitko25 ako kupila som si prave tst, tak uvidim. isto nevydrzim a rano si urobim. len ja sa bojim lebo minule som si tiez urobila test a ked meskala a potom hned prisla aj mrcha. ta sa bojim. ale zase na druhej strane ked ma prist, ta pride no nie???? a inak beriem duphaston a som citala jeden clanok ze od vysadenia sa ma mrcha objavit do 5 dni a ja som dnes uz 8 den od vybratia dufiku. a 4 den co mi meska. inak mi meskalo najviac 2-3 dni. viac nie. skusim rano testnut i ked si myslim, ze tam nic este nebude. 😒

@fifitko25 nie sú úplne ok tie výsledky, ale lepšie ako minule, mi vyšla minule ľahká dysplázia a teraz je to lepšie, ale aj tak to poslali na podrobnejšie vyšetrenie, zaplatila som za neho 25 €, ale aj 1000€ by som dala, na zdraví sa neoplatí šetriť...a pôjdem aj na podrobný hormonálny profilík na budúci mesiac, lebo mám malé vajká (len 12mm som mala na 11DC)...a bude zisťovať ovu či vôbec mám a drahý asi pôjde na spg...aspoň dačo sa deje 😀 😀 😀