icon

Prvosnažilky ozvite sa

avatar
anlady
17. okt 2011

Ahojte nájdu sa tu aj nejaké prvosnažilky? My začíname teraz na zimu a čo vy?

avatar
su_san
9. máj 2012

@fifitko25 nie sú úplne ok tie výsledky, ale lepšie ako minule, mi vyšla minule ľahká dysplázia a teraz je to lepšie, ale aj tak to poslali na podrobnejšie vyšetrenie, zaplatila som za neho 25 €, ale aj 1000€ by som dala, na zdraví sa neoplatí šetriť...a pôjdem aj na podrobný hormonálny profilík na budúci mesiac, lebo mám malé vajká (len 12mm som mala na 11DC)...a bude zisťovať ovu či vôbec mám a drahý asi pôjde na spg...aspoň dačo sa deje 😀 😀 😀

avatar
vardzikova
9. máj 2012

@fifitko25 moja nič sa neboj to zbehne ako nič 😀 ale najlepší je ten prvý kopanec kedy nevieš čo to bolo 😀

avatar
lucecita
9. máj 2012

@gelinka75 to je supeeeeeeeeeeer, ako som sa potešila tejto správičke a dala si zbohom tej hnusobe 😉 a ten jeden plát doberieš veľmi rada, aj keď ti býva z nej blbo, no nie? 😀 tešíííííííím sa... 😉 a počuj, keď si ju brala, tak ťa nejak bolela tá cysta?

avatar
gelinka75
9. máj 2012

@lucecita jasne uz to nejak vydrzim, musim 😉 vies co ja som ju ani predtym nezvykla citit obcas nejake pichanie, akoby ani nebola, ani teraz som necitila, len som mackala brucho a bolo to na tej strane uplne makke a raz sa mi zdalo, ze mi tam daco puklo, mozno prave vtedy praskla, bohvie..dufam, ze sa uz nevrati, zial dr. vravela, ze ked raz je nabeh tak sa to zvykne vracat, drzim palce nech aj tvoja zmizne, ja som ju naposledny mala tak 6cm a teraz nic iba zvysky 😀

avatar
lucecita
9. máj 2012

@gelinka75 lebo mňa bolieva ten vaječník, preto sa pýtam...ale cysta na vaječníku nie je, je pred ním....ja ju mám teraz 4cm...a dúfam, že čo skoro tiež zmizne 😀

avatar
anett6212
9. máj 2012

@su_san ahojky tak ja nesnazilkujem ja uz len cakam na vysledok snazilkovania. snes som 19 DPO, mrcha meska 4 dni. stale beriem duphaston. dnes som mala taku malu kvapku hnedeho vytoku a inak nic. mavam navaly raz teplo, raz zima. stale chodim cikat a tak. takze cakam co z otho bude 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a ty ako????

avatar
moni1007
9. máj 2012

@mistisa ahojkaj moja. no to ma mrzi. ani ducha tam nebol? joj, tak snad este nic nie je stratene. ako v robotke? no ja som dnes bola s mamou u babky v chalupe poupratovat. citim sa tak mrchovsky a hlava ma priserne boli, hlavne na pravej strane ☹

avatar
moni1007
9. máj 2012

@mattuliatko30 ahoj. dakujem. no bolo by dobre, aj ked snazim sa uz nic si nemamyslat a radsej ratam z tym ze nic z toho. radsej sa necham prekvapit. a ty ako?

avatar
moni1007
9. máj 2012

@zuzka_rastik ahoj. aj ty mas pekny graf. dufam,ze bude aj uspesny. inak ako sa mas? 🙂

avatar
kikaneu
9. máj 2012

@dijusa tak ja som nemala zápchu.....ale keď som ich jedla, tak som chodila aj dvakrát denne 😉

avatar
fifitko25
9. máj 2012

@anett6212 a testovat nejdes? 😉

avatar
iwi9
9. máj 2012

caute kocky :D tak ako vidim, zase nam tu pribudaju nadejne tehulky, len tak dalej 😉

avatar
iwi9
9. máj 2012

@mistisa joj takze test nic? joj asi ta testy nemaju radi 😠 😠 . ale tak este je nadej... kasli na testy, a necakaj mrsku 😉

avatar
mistisa
9. máj 2012

@iwi9 ale dnes mi je tak milacku na prd ze az ☹ mam strasne pichanie na pravom vajku mrchovske bolesti v brusk a krize a je mi na vrackanie ☹

avatar
iwi9
9. máj 2012

a ako sa mate? @vardzikova @fifitko25 @kikaneu @su_san a vsetky ostatne ? ja celkom ok, len fakt som mimo z toho ako na mna dolieha neodtatok kofeinu ☹ ☹ . stale sa mi toci hlava, az zavrate mavam a aj ma sem tam zaboli... ale tak vydrzim, hadam to postupom casu zmizne... 😖 .. no a dnesny grafik mam takto
http://www.fertilityfriend.com/home/3c7c96

avatar
anett6212
9. máj 2012

@fifitko25 uz som si kupila test, ale ja este cakam mrchu. ako trosku spinim ale je to iba vytok taky slabunky a trosku sfarbeny do hneda tak jemne. no ta neviem ze co. a meska mi len 4 dni ta este pockam a mam aj boelsti ze mrch aisto pride

avatar
moni1007
9. máj 2012

@su_san ahoj moja. no citam,ze uz mas po vysledkoch, ze nie su ktovieco,ale hlavne ze su lepsie ako naposledy. tak nech sa ti to este zlepsi a nech ti HP dobre dopadne 🙂

avatar
iwi9
9. máj 2012

@mistisa ale mojka, tak ja nechapem co sa to s tebou deje... a dokina co ti na tieto stavy povedala?? podla nej je to ok? ved to je trosku cudne... ved ono to vazne vyzera na tehu, teplota to vravi tiez... testy ti mozno neukazuju, ale ved.. no co ja viem, ja som z toho debil.... 😕 😕

avatar
svintekova
9. máj 2012

Ahojte kocky, ako sa mate. Ja som dnes 4DC a uz sa velmi tesim na snazilkovanie- maj je nas 😉. Moja maminka mala plodny maj so mnou a aj s mojim bratom- tak dufam, ze nam to vyjde 😉

avatar
fifitko25
9. máj 2012

@anett6212 a ako dlho chceš ešte čakať? Možno ten vytok niečo znamená a mrchovske bolesti su normal 😉

avatar
fifitko25
9. máj 2012

@iwi9 dnes fajn, prestalo prehananie - zatiaľ 😅 bola som na melir a Večer ešte sono 😵

avatar
fifitko25
9. máj 2012

@svintekova juuuuj bodaj by to tak bolo 😉

avatar
anett6212
9. máj 2012

@fifitko25 ako kupila som si prave tst, tak uvidim. isto nevydrzim a rano si urobim. len ja sa bojim lebo minule som si tiez urobila test a ked meskala a potom hned prisla aj mrcha. ta sa bojim. ale zase na druhej strane ked ma prist, ta pride no nie???? a inak beriem duphaston a som citala jeden clanok ze od vysadenia sa ma mrcha objavit do 5 dni a ja som dnes uz 8 den od vybratia dufiku. a 4 den co mi meska. inak mi meskalo najviac 2-3 dni. viac nie. skusim rano testnut i ked si myslim, ze tam nic este nebude. 😒

avatar
iwi9
9. máj 2012

@fifitko25 no tak som rada, ze je ti lepsie... a aky akcny den mas 🙂 a na sono sa chodi aj vecer? ani som netusila...tak drzim palceky, nech je vsetko ako ma

avatar
iwi9
9. máj 2012

@anett6212 naaadejneeeee ;) drzim palce

avatar
svintekova
9. máj 2012

@fifitko25 bolo by to supet keby to vyslo. Moja ako citam stale na diete ?

avatar
anett6212
9. máj 2012

@iwi9 dakujem 🙂

avatar
fifitko25
9. máj 2012

@anett6212 a možno budeš ešte prekvapená z výsledku 😉

avatar
fifitko25
9. máj 2012

@iwi9 no Jo, sme objednani az na 19tu 😅

avatar
mistisa
9. máj 2012

@iwi9 ja neviem zlatik ja som z toho tiez somar uz. Keby mi aspon neni zle tak sa snazim na nic nemysliet ale ked mi je takto sa to neda ☹ dokina povedala ze bud tehu alebo sa upravuju hormony po laparke hm ☹ :-/