Prvosnažilky ozvite sa
Ahojte nájdu sa tu aj nejaké prvosnažilky? My začíname teraz na zimu a čo vy?
@zuzka_rastik ahoj. ja tak stale rovnako. hlava ma uz neboli, tehu sa necitim byt a sem tam citim podbrusko a krize. ale inak nic. dnes som si uvedomila ze som uz 11 DPO. sranda ako mi to teraz bezi. dnes som teplotu nemerala, budem az cez vikend,ak sa mi bude chciet 😀 a ty ako?
@delideli tak snáď den detí oslávime s mini dieťatkom 😎 Tiež sa spolieham že toto super počasie, že pomôže
@mia117 gratulujééééééém....a čo ti povedala?..aké máš HCG?.....super...teším sa s tebou
@mattuliatko30 tak to presne neviem ale asi este nizke, kedze nevidela nic ked mi robila sono, povedala ze mam prist tak za tyzden aj par dni a uz by tam snad malo byt nieco vidiet 🙂
@mia117 tak ale z krvi by ti mala vedieť hodnotu povedať..veď podľa toho zistí,že si tehu... 🙂 tak ale hlavne,že to je potvrdené...ono to chvíľku trvá..kým tam je niečo vidieť..preto je najlepšie ísť ,kedˇmešká...tak min. 10 dní....vtedy už je všetko vidieť....
@mattuliatko30 to hej, pri prvom som bola asi ked mi 3 tyzdne ked mi meskala mrcha a to bolo vidiet 😉
@mattuliatko30 micka...zmenila som v tom, že som začala jesť viac zeleniny a ovocia a viac tekutín, bylinkové čajíky a hlavne som aj dávno fajčila a to som tiež úplne skončila, takže všetko spolu mi veľmi pomohlo...a brala som tie multivitamíny a brobiotiká...tebe by neviem čo pomohlo, treba ísť hlavne na vyšetrenie, ale dovtedy môžeš skúšať prírodne 🙂
@mia117 aj ja tak....nič nevidel..a aj tak som mala za 10 dní prísť 🙂 takže až vtedy to bolo už vidieť...aj srdiečko 😉
@su_san tak super...asi aj ja prejdem zdravšie papkať....a možno sa to aj samé upraví..ktovie? 😉
@mel84 ahoj, ja dnes 19DC...vajko moje neviem či dorástlo, ale od včera večera/noci ma brutálne pichalo na tej strane, kde doki videl vajko, ale dnes doobedu to prešlo a drahý ráno bol taký zaspatý, že nemal na keksík chuť nejako, takže naposledy sme včera ráno keksíkovali, takže možno sme zase prepásli...možno ani vajko mi nedorástlo, takže neviem...ale aspoň som v maximálnej pohode, doki ma bude riešiť hneď ďalší cyklus, krv sa mi vezme a podrobný rozbor a pokuká zase vajká...možno mi bude treba dačo na rast predpísať, ale to je fuk, hlavne, nech mi pomôže 🙂 🙂 🙂
@su_san
@mattuliatko30 baby baby, podme sa nejak hrať 🙂 nevsímajte si ma , dnes mi nejak šibe a to som vcera depkovala, ty vole tie moje hormony kolišu ako na hojdačke 😀 😀 😀
@mattuliatko30 neviem ako sa ty stravuješ, ale ja som nejedla skoro žiadne ovocie a zeleninu a som mala málo vitamínov...bola mi dokonca potvrdená alergia na ovocie, dodnes nemôžem niektoré druhy papať...ešte keby som sa tak donútila kus športovať, bolo by to super, ale som lenivá jak voš 😀 😀 😀

@tweetinka.co : aj my mame akurat plodny tyzden..tak dufam,ze maj lasky caj prinesie stastie 🙂