icon

Prvosnažilky ozvite sa

avatar
anlady
17. okt 2011

Ahojte nájdu sa tu aj nejaké prvosnažilky? My začíname teraz na zimu a čo vy?

avatar
azzura
10. máj 2012

@su_san šáák ani nevím 🙂 už nech je 15.30, idem na kozmetiku, lebo po tomto cykle čo som všeličo do seba pchala som jak terčík vyhadzana 😀

avatar
azzura
10. máj 2012

@mia117 kedy to je ten raz?? Lebo už to trva 2 roky

avatar
mia117
10. máj 2012

@azzura moja to ma mrzi, ze tak dlho a este nic ale moc moc ti prajem aby to bolo cim skor 🙂

avatar
azzura
10. máj 2012

@mia117 dakujem, raz to bude, musí a tento rok

avatar
azzura
10. máj 2012

@su_san aj ja odkedy mam mm tak som leniva ako voš, už par mesiacov sa chystame behať, ale vzdy to ja zrušim, že sa mi nechce

avatar
mia117
10. máj 2012

@azzura ano!! 🙂 este tento rok. velmi ti to prajem 🙂

avatar
su_san
10. máj 2012

@azzura takže je z teba lienka bodkovaná??? 😀 😀 😀 už len 28 minút...ja by som už tiež šla, tiež sa mi pokazila papuľka v poslednej dobe, tak sme dve muchotrávky 😀 😀 😀

avatar
azzura
10. máj 2012

@mia117 a ja si prajem tento mesiac 😀

avatar
azzura
10. máj 2012

@su_san 😀 😀 haha že muchotravky. Mala som isť vcera ale kedze este vcera som mala bojovu naladu a nik ma nebavil, tak som si ju presunula na dnes. Ja tiež nejem ovocie a zeleninu, mne to nechuti....ja to musim nasilu, ale zato sladkosti a slane veci to hej 😀 😀

avatar
su_san
10. máj 2012

@azzura si moja krvná skupina...ja som dlho žiadne ovocie nejedla, lebo som s tým mala problémy, mi to telo nevedelo stráviť, ma z toho toto 😅 ...ale už je to ok, nepijem žiadne ovocné čaje, ale zeleninku mám rada...a sladkéééééééééééééé... som jednoducho závislá a odmietam sa liečiť 😀 😀 😀 ..ale som si všimla, že keď žerem veľa sladkého, tak som viac vyhádzaná a hlavne keď málo pijem tekutín 😖

avatar
su_san
10. máj 2012

@azzura ja som inak chodila behať pravidelne, bavilo ma to, ale tento rok som ešte nepozbierala sily a pevnú vôľu...by mi trebalo, aj kvôli postavičke, trošku ju po zime spevniť, dať dole nejaké tie deká zimné zo sladkostí 😀 , som strašná zdochlina, vždy si nájdem milión dôvodov prečo nie 😠

avatar
azzura
10. máj 2012

@su_san ja som zas na bylinkove čajíky

avatar
azzura
10. máj 2012

@su_san vsak aj ja som cca 2 rokmi, chodila tancovat, do posilky a atd, ale nejak starnem a hlavne leniviem, som taka bychta domaca, ešteže to na mne nie je vidno 🙂

avatar
zuzanka9999
10. máj 2012

@moni1007 dneska som 13dpo ale jsm mam 33 dnovy cyklus.ja nemam ziadne pociti v podbrusku:(((( zasa nic:(

avatar
su_san
10. máj 2012

@zuzanka9999 nemusíš mať žiadne pocity, len počkaj na predpokladaný deň mršky a ak nič, testuj 😉

avatar
su_san
10. máj 2012

@azzura no áno starenka 😀 😀 😀 , už na staré kolená nič z teba...počkaj, počkaj, jak budeme sa bábätkami behať, bude to taký tréning...už teraz sa teším 😀

avatar
azzura
10. máj 2012

@su_san noo, na take sa aj ja tešim _)

avatar
azzura
10. máj 2012

paaa, frčim sa opekniť 🙂

avatar
su_san
10. máj 2012

@azzura serus.... 🙂 🙂 🙂

avatar
anett6212
10. máj 2012

@mia117 blahozelam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

avatar
zuzanka9999
10. máj 2012

@su_san no uvidim vi budem testovat testovala som predvcerom a nic,co sa dalo predpokladat.pocuj a lekAr ti robil uz nejake vysetrenia?

avatar
moni1007
10. máj 2012

@mistisa ahoj. no ja fajn, poobede ma zas ta hlava rozbolela a ani zaludok nemam v pohode. 😒 ale inak v pohodke. ja som dnes nemerala, tak ani neviem ako 😝 testovala si dnes? no ja uz som 11 DPO. akosi mi to rychlo ubehlo 😕 😀

avatar
moni1007
10. máj 2012

@zuzanka9999 no ja som mala minule 33 Dc.. no tak ja mavam kazdy mesiac nejaky ten priznak a nikdy nic z toho 😝 a tebe by kedy nemala chodit mrcha,

avatar
mia117
10. máj 2012

@moni1007 ahoj moja kedy si budes robit testik? myslim,ze by ti uz mohlo ukazat 😉

avatar
moni1007
10. máj 2012

@mia117 ahoj. nechystam sa robit si test ja cakam na mrchu..a az ked nepride, tak na konci buduce tzdna testnem. ale tak nepocitam s tym,ze by nam to vyslo 😝 a tebe gratulujeeeem aj k oficialnemu potvrdeniu 😀 a prajem hlavne vela zdravicka 🙂

avatar
mia117
10. máj 2012

@moni1007 dakujem moja a prajem ti aby mrcha neprisla a mohla si tiez oslavovat 🙂 ake mas teplotky?

avatar
moni1007
10. máj 2012

@mia117 dakujem. vies co dnes som nemerala a do vcera celkom v pohode. budem asi merat az cez vikend a ani to neviem isto, vsak staci kym oznaci ovu. nechce sa mi zbytcne sa prebudzat o 6stej . a ako sa citim ako buduca mamina?

avatar
moni1007
10. máj 2012
avatar
mia117
10. máj 2012

@moni1007 jasne, velmi dufam ze ti to dobre dopadne, zatial sa citim ok, uvidime ako dalsie tyzdne 🙂

avatar
mia117
10. máj 2012

@moni1007 kukam ale vypada to ako by si mala ovu okolo 15-16 dc ale to je len moj odhad 🙂 inak sa drzis dobre 🙂