Prvosnažilky ozvite sa
Ahojte nájdu sa tu aj nejaké prvosnažilky? My začíname teraz na zimu a čo vy?
@zuzanka9999 v januári som bola na preventívku, kukol ma a povedal, že všetko ok, vraj ovu nabehla, cysty žiadne, vzal mi krv na hormóny, ale len kvôli tomu ako sa mi ustálili po HAK...teraz mi bude na 2/3DC brať krv a na 19/20DC na to či prebieha ovulácia a teraz keď ma minulý týždeň kukal, tak som mala malé vajko-len 12mm na 11DC, tak povedal, že možno bude anovulák, možno dorastie...nestresujem, teším sa, že ma bude riešiť, že ma neodbil a že čoskoro bude bábo 😀 😀 😀
a ty zuzanka vydrž s testovaním, bude ako nebolo 🙂
a ešte jedna otázka, nemohlo ti minule vyvolať potrat to, že si mala ureaplazmu, lebo som to dakde čítala, že v ranných štádiach to spôsobuje a ešte toxoplazmóza a pod.
@lusinda1989 blahoželám, pekné šatky si mala, nech ste navždy takí šťastní ako v ten krásny deň 🙂
@anett6212 no mne sa ten tvoj lekár nepáči, zobral to za zlý koniec...najprv mal zistiť prečo tak silno krvácaš, čiže odbery a ultrazvuk...nebudem ťa strašiť, ale kamoška mala napr. cystu a lekár si to nevšimol...verím, že si ok, ale skús sa s lekárom porozprávať, nech na to ide kus inak 😎
@lusinda1989 krasna nevesta, na fotky som sa usmievala ako prastena asi minutu, tehulky nevesty su asi najkrajsie 🙂 prajem vela vela lasky
@moni1007 och kiezdy to tak bolo, budem ti nielen ze odhanat mrchu, ale privolavat tehu 😀
ja sa mam fajn, ale cely tyzden som katastrofalne unavena 😠 😠 ... este nikdy som nebola taka mimo... ale aspon bolesti hlavy presli.. 😅 Neviem nabrat energiu na nic. Ale celkovo som spokojna, onedlho (12 dniiiii jupiiii) ideme na dovolenku, konecne domoooov, tak sa neviem dockat
ozaj kocky poradte mi, dakde som citala, ze prve dni po ovu by sa nemalo sexovat... ????? je to pravda???
@iwi9 no mne tento mesiac strasne rychlo ubieha. nestigam ani mysliet na snazilkovanie alebo na tehu. kazdy mesiac som mala nejake priznaky a teraz nic. len si citim obcas podbrusko a krize, sem tam akoby som mala dostat mrchu a teraz ta hlava. este len pred chvilou bola mrcha a o chvilu tu bude opat jej cas. bola by som stastna keby to vyslo,ale moc si to nepripustam. minule som bola strasne smutna a nestastna a depkovala som. nechcem to teraz opat prezivat.
tak vam drzim palceky, aby sa vam to podarilo a nech na dovolenku idete uz traja domov pozriet 🙂
@vardzikova joj a co to? opuchaju? ci? ja ok, ja som cela unavena uz tyzden ☹ ☹ .. no od pondelka aby som neprehanala 😀 😀 ale inak ok, tesime sa na dovcu, pojdeme na svadbu, asi 4 narodeninove oslavy, kopu miminiek 🙂 neviem sa dockat.. ale bude to zase narozne a moc si neoddychnem. ale neviem sa dockat

@mia117 no podla teploty to tak aj vyzera,ale podla mojich pocitov by mohla byt ten 14 Dc a vraj teplota sa moze o ten den opozdit. ale tak vravim ja som na mrchu pripravena 😝 ja ju ocakavam