Prvosnažilky ozvite sa
Ahojte nájdu sa tu aj nejaké prvosnažilky? My začíname teraz na zimu a čo vy?
@azzura si moja krvná skupina...ja som dlho žiadne ovocie nejedla, lebo som s tým mala problémy, mi to telo nevedelo stráviť, ma z toho toto 😅 ...ale už je to ok, nepijem žiadne ovocné čaje, ale zeleninku mám rada...a sladkéééééééééééééé... som jednoducho závislá a odmietam sa liečiť 😀 😀 😀 ..ale som si všimla, že keď žerem veľa sladkého, tak som viac vyhádzaná a hlavne keď málo pijem tekutín 😖
@azzura ja som inak chodila behať pravidelne, bavilo ma to, ale tento rok som ešte nepozbierala sily a pevnú vôľu...by mi trebalo, aj kvôli postavičke, trošku ju po zime spevniť, dať dole nejaké tie deká zimné zo sladkostí 😀 , som strašná zdochlina, vždy si nájdem milión dôvodov prečo nie 😠
@moni1007 dneska som 13dpo ale jsm mam 33 dnovy cyklus.ja nemam ziadne pociti v podbrusku:(((( zasa nic:(
@zuzanka9999 nemusíš mať žiadne pocity, len počkaj na predpokladaný deň mršky a ak nič, testuj 😉
@su_san no uvidim vi budem testovat testovala som predvcerom a nic,co sa dalo predpokladat.pocuj a lekAr ti robil uz nejake vysetrenia?
@zuzanka9999 no ja som mala minule 33 Dc.. no tak ja mavam kazdy mesiac nejaky ten priznak a nikdy nic z toho 😝 a tebe by kedy nemala chodit mrcha,

@su_san šáák ani nevím 🙂 už nech je 15.30, idem na kozmetiku, lebo po tomto cykle čo som všeličo do seba pchala som jak terčík vyhadzana 😀