Prvosnažilky ozvite sa
Ahojte nájdu sa tu aj nejaké prvosnažilky? My začíname teraz na zimu a čo vy?
@iwi9 veď presne o to ide...ak sa zistí, že je všetko ok, tak budeme keksíkovať do zbláznenia, veď je to také super 😅 😀 , ale ak tam je chyba, tak budeme len každý mesiac zbytočne vynervovaný z toho a ani ten sexík si časom pár nebude užívať, bude to také na silu...takže ja mám taký postoj 😉
@fifitko25 Zuzi, dnes mi doki neodobral krv, tak ako som predpokladala... ze pockame do 12tt 😖
@iwi9
@moni1007
@fifitko25
@su_san Ahojkajte koceny dnes vobec nestiham nic ☹ moc sa omluvam ze som nereagovala ale teraz som sa nachvilku dostala napisat vam.a priznam sa ze som ten testik ani nestihla robit ☹ ale zajtra rano skusim a uvidime. 🙂 🙂 joj este idem robit svacinku na zajtra do robotky a vyiahnut mufinky z rury a pobalit vecicky ale budem nakukat 🙂 a snad o pol noci zalahnem rozbita do postele ☹ a rano ked mi 4:30 ten budik zazvoni ho vyhodim von oknom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
myslite, ze ak by som bola tehotna, a zistila by som to az doma na Slovensku, tak by ma nejaky doktor vysetril (je mi jasne ze nie zadarmo..)?
no pytam sa uz asi treti krat, ale akosi stale nikto nereagoval, tak skusam zase.. poculi ste o tom, ze by sa nemalo sexovat v prvych dnoch po ovu? ( resp. v skorom stadiu tehotenstva)? dufam, ze som len zle precitala...
@zujka2 no ide o to, ze som citala, ze po oplodneni ( teda po ovu) sa neodporuca sexovat, a kedze sa nachadzam v stadiu po ovu, chcem mat istotu, ze ak by som nahodou bola tehotna, aby sme to cele neohrozili... proste len zistujem, ci je to totalna blbost, alebo sa to zaklada na pravde 😉
@zujka2 aj ja si myslim.. mala by som prestat na to mysliet, je mi to jasne, proste zit tak ako predtym a cakat...ale to proste nejde.. ked uz raz dvaja spravia ten krok, ze chcu dieta, tak si zrazu uvedomia, ze ho chcu viac ako cokolvek ine a nevedia sa ho dockat... velmi sa potrebujem rozptylit, aj ked teraz som celkom ok, len sa neviem dockat dna, ked si pojdem spravit tehutest... som len 4DPO, tak sa este nacakam a bolo by super, keby ma nieco ine zabavilo ...ale MK je droga a zacina mi tu z toho vsetkeho mierne sibat 😅 😅
@iwi9 hm, neviem ako dlho sa snažíte. my viac ako dva roky a je to na psychiku. ale chce to trošku nadhľad. ale viem presne o čom hovoríš. prechádzam rôznymi fázami, obdobiami a emóciami. sila a viera musí byť. asi je dobré pravidlo nesnažiť sa veriť úplne všetkému, lebo nám to prepne 😀 😀
ahojte 😉 🙂 krasne ranko prajem prkladam moj tehu grafik http://www.fertilityfriend.com/home/3c8a37 🙂
@mia117 meriam...ale pôjdem ku dokimu..na bud. mesiac..takže chcem si dať najskôr upraviť cyklus..
@su_san no aj ja jem málo vitaminov....a ovocie zeleninu sa snažím..ale mala by som isto viac....aj ako prílohu jesť..

@anett6212 možno aj preto tie bolesti a silná MS...uvidíš ako bude...a vajká ti kukal či vôbec je ovu???