Prvosnažilky ozvite sa
Ahojte nájdu sa tu aj nejaké prvosnažilky? My začíname teraz na zimu a čo vy?
@mattuliatko30 a nechces si zajst po mrche k dokimu, nech ti odsleduje ovulku? ja som tak bola min. mesiac, nech ti urobi sono a aspon budes vediet kedy ma prist a zrovna vtedy sa budete snazit 😉 tak to mas najistejsie, ja si myslim ze vacsina dievcat ma len ten problem , ze presne nevystihnu ovulku a tak sa snazia dlhe mesiace, nehovorim vsetky su aj take co maju bohuzial zdrav. problemy ☹ skus ist za tym dokim a nech ti robi teraz po mrche sono tak 2 krat do tyzdna a myslim ze to dobre dopadne, moc ti drzim palce
@fifitko25 no lebo že on robí testy az v 12tt... a hotovo... ☹ ale nevadí.. ved to je uz za par tyzdnov 🙂
@moni1007 uteka to aj mne ja som 19DC na buduci tyzden v stvrtok ma dojst mrcha. ja graf takto: www.fertilityfriend.com/home/3c2589
tesim sa na vikend ale dnes pridu svokrovci 🙂 ale iba do zajtra budu u nas takze pohodicka 😀
@mia117 taky pekny stabilny tehu grafik mas, ked pozriem na moj - ten mi kolise hore dole jak na hojdacke 😀 aha: www.fertilityfriend.com/home/3c2589
ake mas tehu priznaky?
@iwi9 ahoj, ja som o tom nepocula 🙂 alebo mozno v tom clanku mysleli vynechat brutalne praktiky ale si myslim, ze normalny sexik je v poho.
@iwi9 mojka, isto môžeš sexíkovať, veď pozri, ak by si ani netušila, že boli plodné dni, tak by si sexíkovala naďalej...alebo sú ženy, ktoré nechcú otehu a potom zrazu zistia, že sú v tom po pár týždňoch ak majú nepravidelný cyklus...samozrejme, istej opatrnosti nie je nikdy dosť, ale myslím si, že žiadne brutálne sado-maso praktiky nepraktizujete a nežné=normálne milkovanie je dobré aj na psychiku a iné veci, tak never všetkému čo sa popíše a užívajte si kým sa dá...veď aj v tehu sa dá milkovať ak žena nemá žiadne problémy a nehrozí jej potrat alebo krvácanie...a hlavne si nájdi teraz nejakú zábavku, lebo ti dni budú bežať veľmi pomaly a budeš nervózna 🙂
@iwi9
@l_e_n_o_c_k_a
@fifitko25
@su_san
@mattuliatko30
@zujka2
@mia117 ajojte kocky testik nic ☹ takze ocakavam mrchu ☹ teplotka 36,8 hm.koceny neviete nahodou o nejakej robotke na doma? Takej solidnej? Dakujeeeem 😉 a ako sa mi mate?
@zuzka_rastik ajtvoj grafik vypada dobre 🙂 kazda sme ina, to je tym ... priznaky,,, no hrozna zmenanalad, nervozita, citlive prsia, a nespavost a unava samozrejme, ale neviem ci vsetko su tehu priznaky... 🙂
Ahojte dievcata 🙂 som medzi Vami nova, tak sa Vas chcem opytat ci mate niektora skusenosti s clostylbegytom a pregnylom. S manzelom sa snazime uz 2 roky o babatko, ale stale nam to nevychadza. Rok beriem clostyl a pregnyl...zial stale nic. Ovulaciu mam pravidelnu. Uz sme sa prestali intenzivne sustredit len na dietatko, takze to berieme tak s nadhladom. Ale velmi by sme si uz priali. Chcela by som vediet, ci mate s tym skusenosti, ak ano a tiez negativne ako ste dalej postupovali. Doktor tvrdi, ze vsetko je OK, ale pride mi to uz dlha doba. Takze by som chcela vediet ci by mi uz doktor nemal navrhnut nejaky dalsi postup - napr. prefuk vajecnikov....alebo mam skusit aj ineho doktora.... 🙂
@fifitko25 nic mojka skusim kuknut poobede ci nieco nevyliezlo na povrch ale hm.neviem.no bolesti mam mrchovske aj brusko aj krize.dnes 5 den po vyvolavacke tak uvidime.😉
@mattuliatko30 no milacku nic ☹ kuknem poobede este 😉
@azzura ahoj, manzel ma za sebou spermiog.- a je v poriadku 🙂 mne zatial HP nerobil, ked som ho o to ziadala tak povedal ze jasne spravime. A ked som chodila na 13 DC na sono, tak som mu to vzdy pripominala ale akosi "zabudol". Tak uz vazne uvazujem nad tym, ze ho zmenim. Mam podozrenie ze mam funkcny len lavy vajecnik, to mi potvrdilo aj sono (na 13DC), aj som sa ho priamo opytala, pretoze ked mam ovulaciu vzdy mam len lavy zvacseny. a na to mi odpovedal, je to mozne. V 2007 som mala mimomaternicove. tak neviem ci to suvisi s tym.
@kajtlin nemusiš mat nefunkčny vaječnik. Ja som bola vo fenruari na laparke a tiež som si myslela že L mam nefunkčny, lebo len v pravom sa mi robili folikuly, ale laparka vyšla super, čiže som zdrava. Ja som tiež zmenila doktora a som spokojna, i ked uz preslo 1,5 roka a furt nic, ale aspon nam robí nejake vysetrenia a uz som bola aj na 1:IUI i ked neuspesnom
@kajtlin ty musiš vedieť či ho treba zmeniť, alebo sa snim len porozpravať. Prve je HP, potom postkoitalny test (či moja tekutina nezabíja smermoše), fuu až si ani nepamatam, ale bolo toho dost a nakoniec bola laparka a hned po nej IUI, kedže za ten čas sa nam nepodarilo byt tehu a výsledky su dobre a ked sa nam to do pol roka nepodarí tak ideme na IVF
@moni1007 ja mam presny 33 dnovy cykls tkze mrcha ocakam 14.5. v pondelok. ale nemyslim si ze by som bola tehu bo naozaj nic necitim
@su_san jaaaaaj tak to mas super ze ta tvoj doktor takto vysetruje, moja doktorka ma odbila ze pockame po roku snazenia co je uz o tri mesiace:((( vies co my presne vieme z coho bol potrat ja som vtedy mala zapal mocoveho mechura a dali mi antibiotika, tym ze sme nevedeli ze sme tehu som ich brala a to sposobilo potrat. No skoda teraz aj ked ma hlava boli tak si radsej ani ibalgin nedam, som sa poucila a az potom mi nasli ureplazmu:( dneska o jednej idem po vysledky na ureaplazmu ze ci je uz vyliecena tak dufam ze to bude ok bo od januara sa mi vsetko serie 🙂
@zuzka_rastik no celkom faj grafik, nie? 🙂 aj k nam dnes pridu moji rodicia. pridu mi gratulovat, tak si musim nieco pochystat. akurat som domov prisla 😀
@zuzanka9999 ale tak ktovie. nie kazdy citi nejake priznaky 😉 takze nikdy nevies 🙂
@moni1007 ty si zlata, plna optimizmu kiezby som i ja taka bola 🙂))))) ty tiez cakas na pondelok ci dorazi alebo nedorazi mrcha ze?

@mia117 nie som..... http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e teraz mi končí mrcha...tak uvidím,či bude ovu zase na 8dc..alebo sa mi posunie....tak som zvedavá....kedy začnem stúpať... kedy ideš zase ku doktorovi?