Prvosnažilky po 35-ke

dada7701
11. apr 2012

Ahojte, nájdu sa tu nejaké prvosnažilky po 35.- ke, ktoré sa pokúšajú o prvé bábo ? A ako dlho ?

gelinka75
7. jún 2012

@azzura mna to tiez nebavilo snazit sa cielene a prd s toho, len ma to znechutilo od sexu, musime si priznat, ze uz to nie je ako za mladych cias a aj unava je silnejsia..a chut ziadna, pri tych kazdodennych stresoch a este ked mame diagnozy tak to je o to tazsie 😠 ale raz to vyjde, musi to vyjst..moja svagrina zas caka dalsie babo, vysadila tabletky a hotovo, potesi..

abriela
7. jún 2012

@gelinka75 dobre som sa zasmiala 😀 . Mam 35 a poviem ti, ze to co prezivam posledne roky som v mladosti alebo do 30-tky nepoznala 😉

gelinka75
7. jún 2012

@abriela tak som rada, ze som ta pobavila 😉

azzura
7. jún 2012

@gelinka75 no, to potesi mat taku sikovnu svagrinu......clovek aj praje ale zaroven je strasne nasraty, že co robi zle že akurat jemu to ide tak tazko. A taka vselijaka vysadi tabletky, alebo sa o nu len tak opre chlap a je tehu a pritom za mlady robila neplechu..... Ide ma z toho vsetkeho porazit. Mna z toho vsetkeho serie to, ža prichadzam aj o sance ist na IUI, že to moje sproste telo si vzdy postavy hlavu

gelinka75
7. jún 2012

@azzura no mas to tazke, nas na IUI ani neposlali, ja s jednym vajcovodom, cystou a muz s blby spermiogramom, to by uz len bol vysledok 😀 vsak vyskusajte este ci to pomoze, potom uz asi nema zmysel cakat a ist do IVF

azzura
7. jún 2012

@gelinka75 vsak aj doky bol po laparke rad že som ok, lebo ze možme skusat IUI. a teraz ked viem ako na hovno reagujem na stimulaciu, tak sa desim IVF.....lebo tam pri nej asi vybuchnem a len zbytocne vyhodim peniaze. Neveim, asi sa na to vsetko vyprdnem a zmierim s osudom, že sme obaja ok ale aj tak sa nedari. vy aspon viete priciny a zariadite sa, ja tak možem hadat, ked vsetky vysledky su dobre....

gelinka75
7. jún 2012

@azzura neviem no, to su kompletne ine hormony co sa davaju pri IVF, oni proste ta nastavia do prechodu, utlmia tvoje vlastne hormony a nasadia umele hormony z ktorych rastu vajicka, takze to by mohlo vyjst 😉 a isto sa nevyprdni, nam ked nevyjde tak ideme dalej a hotovo

azzura
7. jún 2012

@gelinka75 tebe to vyjde, citim to 😉 . asik si musim od toho vsetkeho oddychnut, chyta ma to iste co min. rok...vtedy som si dala pauzu od lekara a neriesila nic, az v oktobry som sa znovu nastartovala..

gelinka75
7. jún 2012

@azzura aj tebe to vyjde! 🙂 ak citis, ze potrebujes pauzu tak si ju dajte, no ale to je uz jedno, lebo aj tak neberies lieky, takze ides dalej 😀

azzura
7. jún 2012

@gelinka75 idem dalej ale aj tak motyka nevystreli. Uz niekolko krat som mm hovorila aby si nasadil spat svoje lieky, aby netrpel bolestami zbytocne. Ale je tvrdohlavy, stale veri .....ale ja uz nie. sa naserem a zbalim svestky a pojdem domov. Nepotrebujem nikoho, vsak on ma syna.....zili si pekne aj predtym atak len v tom budu pokracovat, nemam sil na nic ani na nich

azzura
7. jún 2012

@gelinka75 sorry, nevsimaj si moje pismenka....dnes mam zly den

gelinka75
7. jún 2012

@azzura ojoj, ty mas riadnu depku teda, ale preco to beries tak, zeby si mala od nich odchadzat? ved si ta nebral iba docasne, ale riesite veci spolu a on potiahne aj teba, u nas mam niekedy pocit, ze som na vsetko sama, muz to so mnou az tak nepreziva, on tiez veri, ostatni to nevedia

azzura
7. jún 2012

@gelinka75 mna obcas pochytia zajacie umysly 😀 ale som rada ze som nakoniec nasla takeho uzasneho chlapa

mates777
7. jún 2012

@azura zlatko co to tu citam!!!!!! Ziadne odchody a prichody....to je len strasna depka...takze cez vikend treba niekde vypadnut a uplne vypnut...ved este stale mame strasne vela vela moznosti....
som na tom podobne ako ty...
ale musime sa navzajom podporit.... 😀 hlavu hore a usmej sa....aj nam raz vyjde slniecko a budeme sa smiat nad nasimi byvalymi komentarikmi tu na koniku 🙂

azzura
7. jún 2012

@mates777 ja viem, že ešte sme nevycerpali vsetko, ale clovek niekedy ja tak unaveny a zdeptany za sa mu nechce ist do toho a hlavne sa boji zleho vysledku. Ja to vyspim....dnes idem na kozmetiku, si tam oddychnem a zrelaxujem.
Ja sa uz dopredu desim buduceho stvrtka, to preto tak vyvadzam

mates777
7. jún 2012

@azzura moja ja ti verim, som na tom presne ako ty....ale nesmieme sa dopredu obavat...a ty bud stastnaaaa ze mas mm, ktory tak uzastne s tebou spolupracuje....a podporuje ta...
to ja uz teraz sa desim co ide byt ked mu budu mat zobrat krv ako mi @gelinka75 pisala...uz teraz mam obavy, ze tam skoncime...
a vidis....ako som dopadla ja??? presne ako ty 😀
odradil ma prvy neuspech a uz mam strach z dalsieho...a hned po prvom som si dala pauzu, pretoze mojou psychikou to teda fakt zakyvalo otrasne... a este ked pocujem tie moje biologicke hodiny....je mi otrasne... 🙄

azzura
7. jún 2012

@mates777 sme ale dopadli 😒

mates777
7. jún 2012

@azzura no to ti poviem....ale ja verim, ze to u nas oboch a samozrejme aj u ostatnych babeniek dopadne takto: // // // // // // // // // // // i napriek tomu, ze niekdedy mame pocit takej bezmocnosti, ze by si si na tie kolajnice lahla 😀 😎 😎 😎 😎

azzura
7. jún 2012

@mates777 krasne si to napisala. dnes som akurat kamoske na WC hovorila, že či si nejdeme skočiť ..... . Dufam, že tie kolajnice raz budu, lebo aj vcera som cez ne prefrcala a hned potom isli zavory dole 🙂, to som radsej ani mm nepovedala lebo by ma obesil

azzura
7. jún 2012

@mates777 a ty teraz co?? nepojdes ani na IUI v ramci cakania na schvalenie ziadosti?? Budete len prirodzene?

mates777
7. jún 2012

@azzura ty si pripad..... len ty pekne davaj pozor na seba...
nie ziadne IUI... to je u mna len zbytocne plytvanie casom a psychikou...vyskusame raz prip. 2x IVF a ked nic, tak nic...
budem cakat na maleho adoptka 😀 takze ja MAMINA budem kazdopadne 😝 a ty taktiez.... 😎

azzura
7. jún 2012

@mates777 fuha, ty si ale plna optimizmu...to ta gelinka nakazila 😀 😀 to je fajn, drzim palce

mates777
7. jún 2012

@azzura no som aj nie som....proste musime sa naucit brt zivot tak, ako bezi.... 😎
ale nebooooj aj vo mne sa najde vela vela pesimizmu....a depky mavam cim dalej tym castejsie...ale vsetko nas posuva dalej....takze verim, ze to vyjde 😀

gelinka75
7. jún 2012

@mates777 @azzura baby tak je to zaberak zvladat stres s hormonmi v tele, mam pocit, ze ovela menej vladzem, citim sa unavena a dnes ma aj hlava boli, asi to je aj z tej mrchy, fu.. 😀 musela som si lahnut ked som teraz dosla

zvolsiinylogin
8. jún 2012

@gelinka75 ked si pomyslim, co ma caka, ak to nevyjde u nas prirodzene, nie je mi z toho moc dobre..prajem vela sil, nech to zvladnes..

zvolsiinylogin
8. jún 2012

tak u mna http://www.fertilityfriend.com/home/3cbb47
asi to bude o.k., len ovu testiky su stale negativne..tak neviem

azzura
8. jún 2012

@gelinka75 jaj, moja ty si este len na zaciatku a už je ti blbo......drž sa.....na konci ta čaka zivy darček 😉

azzura
8. jún 2012

@mates777 viem viem viem, ale aj tak sa clovek chova iracionalne

gelinka75
8. jún 2012

@zvolsiinylogin @azzura dakujem baby, bola som dnes na kontrole na 2DC (inak otras ked clovek ma kramy v plnom prude), mam dobre info zatial, mozem zacat stimulku s dalsimi liekmi o den skorej, ze vyzera to tam cisto a aj vajecniky, nemam cystu 🙂 velmi sa zatial z toho tesim a teda zajtra zacinam, dufam, ze to pojde dobre aj nadalej

azzura
8. jún 2012

@gelinka75 supiiiš, som natesena z teba, takže dalsie dobre spravy ocakavam ked pojdes na sono aby kukli kolko mas folikov 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre