Ranný verzus večerný sex

domimimi
9. okt 2017

Ahojte. S priateľom bývame pol roka v spoločnej domácnosti. Každé ráno sa budím na to,ako intenzívne sa snaží o pohlavný styk. Ja som však skôr ,,večerný typ". Mali ste uz niektorá podobný problém?

janulka1802
9. okt 2017

To je problém? Teeeda! Však to nič nové pod slnkom že zdravý chlap sa ráno budí pripravený na vec veď to je najmenej zosúladiť sa keď sa lubite

lenadka
9. okt 2017

Takto sú nadstavený muži, nadránom majú najvyššiu hladinu hormónov, rannú erekciu a tak čo ho nechajú len tak stáť??? 😁 Ženy zas naopak večer, ale tak zrovna problém by som to nenazvala. Veď sa stačí dohodnúť 😋😘

emilia25
9. okt 2017

To je problem?ved kazdy zdravy chlap sa budi s hore preto to chce vyuzit.a ked mu podlahnes tak uvidis aky budes mat pekny a stastny den a hlavne naladu.lebo sex zvysuje hormon stastia a este aj schudnes.a ked sa nedohodnete urobte kompromis po obede

rebo
9. okt 2017

@domimimi u nás je to presne tak a s týmto bojujeme 15 rokov, ako sme spolu. Mne vyhovuje večerný sex a mm zase raňajší. Preto náš sex je na bode mrazu. Večer mm je unavený, lebo máme dvojičky a mne zase nechutí ráno.

cmulinko
9. okt 2017

@domimimi a kde konkrétne je problém?...nebodaj on zasa každú noc nemôže zaspať lebo sa intenzívne snažíš o nočný pohlavný styk ty. Ja tu nevidím žiadny problém,ktorý by sa nedal vyriešiť kompromisom. Takých chvíľ v živote ešte bude viac než dosť. O tom je spolužitie kde sa človek neriadi tým aký je typ ale tým ako spolu dokážeme fungovať. Prídu deti a uvidíš,že nič také ako " typ " neexistuje 😂

tiper24
9. okt 2017

@domimimi najlepsi je poobedny, rano nic moc

silverrko
9. okt 2017
emilia25
9. okt 2017

@tiper24 najlepsi je vtedy ked je s milovanou osobou a je jedno ci vecer rano na obed.ci rychlovka ci dlha predohra ci na zapnutej pracke ci na kuchynskej linke ci v manzelskej posteli.

mata003
9. okt 2017

Tak ked si nevieš vybrať tak aj aj

michaelamedova
9. okt 2017

najlepšie je kedykoľvek,len nie vždy sa to dá,hlavne keď sú deti 😉

tiper24
9. okt 2017

@emilia25 najlepsi je necakany 😀

emilia25
9. okt 2017

@tiper24 co znamena necakany lebo ked ma chlap zenu doma tak caka furt.

tiper24
9. okt 2017

@emilia25 ked chlap nema zenu doma 😀

obsadenemeno
9. okt 2017

@emilia25 alebo ked chlap proste nema zenu, cize sa nacaka..... 😝

emilia25
9. okt 2017

@obsadenemeno do piatku.vtedy najde v kazdom bare.

obsadenemeno
9. okt 2017

@emilia25 niektori chlapi maju taky talent, ze pred nimi vsetky zeny utekaju....... 😲 aj v bare, aj na ulici

emilia25
9. okt 2017

@obsadenemeno haha to napravi zopar drinkov a hned bude princ na bielom koni.

lenkafirka1
9. okt 2017

Teraz ma tak napadlo: Ja mam sex vzdy, ked sa mi chce! ..akurat si napamatam, kedy sa mi naposledy chcelo... 😂
Toto ma vzdy tak pobavi ked to niekde citam 😁

tiper24
9. okt 2017

@lenkafirka1 mne sa chce furt len nepamatam kedy som to naposledy mal 😀

lenkafirka1
9. okt 2017

@tiper24 I tak se da 😂 toto je chlapska verzia..to prve zenska 😀

tiper24
9. okt 2017

@lenkafirka1 asi tak 😀

pininka
10. okt 2017

Ranny sex je super, vecer som uz vacsinou zrela na umretie pri troch detoch. Ked je mm doma, tak aj cez obed sa da, nikto nas nerusi.

erickatt
10. okt 2017

@lenadka 😂😂😂😂😂😂😂

katusikkk
10. okt 2017

Boli casy ked som nemala kde,potom nemala s kym.
Teraz mam aj kde aj s kym,ale pytam sa naco ??😝😂😂

lenadka
10. okt 2017

:😂:😂😂👌👍 ja to mám obdobne, len chlap už zlenivel a tiež treba pár drinkov aby bol Bred Pitt (ja viem, je už starý, ale to aj ja 😸), len musím trafiť správny počet ( tých drinkov) 😬😁

emilia25
10. okt 2017

Najlepsie ked ma zena ms a musi trpiet.ale co by som to bola za zenu keby trpel muzik tolko dni.

katusikkk
10. okt 2017

@emilia25
A preco vtedy trpis??😲
Lebo 5 dni ma pauzu ?😀

tiper24
10. okt 2017

😅😅😅😅

obsadenemeno
10. okt 2017

@tiper24 si sa zasmial....

misel0806
10. okt 2017

Veď ráno je to najlepšie,ja neriešim kedy to príde vtedy sa ide na vec...😂😁😁

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre