Večerná nevoľnosť v 8. týždni

mkisova
2. jan 2022

Ahojte. Som v 8tt a mám večerné nevoľnosti. Je to normálne ?
Ráno a cely deň nič,to ani neviem že som tehotná.
Večer hneď ako si ľahnem pred telku, tak ma začne bolieť cely žalúdok a naťahuje na ma vracanie..
to aby som sa vecer najedla neexistuje už vôbec :(
Mala ste to niektorá podobne ? 😫

bolarazjedna
2. jan 2022

Je to rovnako normálne, ako ranné nevoľnosti, alebo aj celodenné. Bud rada, že ich máš az večer ☺️pár týždňov, a bude lepšie ☺️

simik411
2. jan 2022

@mkisova to už fakt fakt fakt toto sa potrebujete niekto pýtať? Prepáč ale čo čakáš že niekto ti napíšem ooo nie to nie je ok choď k dr či čo ? Jasné ,že to je súčasť tehu a 100 žien to môže mať 100x inak. Jedna zvracia ráno iná celý deň ďalšia cez deň ďalšia večer. Vieš ,že si tehotná nepočula si o tom? Aj ja som mala len večer na začiatku párkrát že má napínalo dokopy asi 8x a potom nikdy nič. Je to normálne ale proste neverím neverím že niekto toto nevie a založí tu na to diskusiu.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bolarazjedna
2. jan 2022

@beata_k v maďarčine sa volajú ranné nevoľnosti tiež ranné, a tiež je to myslené od slova "ráno". V angličtine tiež sa hovorí "morning sickness". Ale samozrejme platí, že môžu sa vyskytovať kedykoľvek v priebehu dna, nielen ráno.

mkisova
autor
2. jan 2022

@simik411 áno naozaj sa to niekto potrebuje opýtať. 🙂 ak sa ti nepaci tak ignoruj a prejdi na inú otázku ;)
Som na začiatku tehotenstva, mám 22 rokov a prepáč mám aj iné povinnosti ako sedieť celé dni na internete a vyhľadávať aké nevoľnosti existuju. 🙂
Aby sme predišli ďalšej múdrej odpovedi, tak nie môj doktor nepracuje,ma dovolenku. 🙂 ale aj tak si tvoju odpoved vážim a Ďakujem za ňu. 🙂

rora
2. jan 2022

Ano mala som v aktualnom tehotenstve iba vecerne nevolnosti, zacinalo to cca od 17.00h a okolo 19-20.h som travila cas uz iba u zachodovej misy napinanim a zvracanim... zo dna na den to preslo v 14tt

simik411
2. jan 2022

@mkisova hlavne že máš čas ísť na koňa a vytvoriť diskusiu ohľadom nevoľnosti a nehnevaj sa viem že som múdro napísala iné ako tvoju odpoveď som tiež necakala ostrú ale tak fakt že tehuľky grckaju vie ozaj aj 15r baba nie dospelá žena ktorá je tehotná tak si radšej kukni čo ťa môže ešte počas tehu prekvapiť. Som hnusná viem ale toto je ozaj podľa mňa cez ale hej nemusela som vôbec reagovať ale chcela som

dusankomoj
2. jan 2022

@mkisova ja pri dcére žiadne nevoľnosti,ale fakt žiadne a pri malom tiež zásadne večer cca o 18-19h. Neboj, je to OK.

mkisova
autor
2. jan 2022

@simik411 áno mám čas ísť na koňa a dať diskusiu. 🙂 skús si tu dať do vyhľadávača večerná nevoľnosť . Čo ti nájde? Nič. 🙂
O večernej nevoľnosti som do teraz nič nepočula, z každej strany počúvam len o nevoľnosti ráno 🙂

simik411
2. jan 2022

@mkisova oki mier naozaj prepáč. Opýtala si sa baby odpovedali, všetko je oki a ozaj každá má inak aj ja som mala večer len nič sa nedeje naopak ak sa toto deje vieš že dnu sa dobre deje. Buď kľudná a nech to je takto až do konca 🙂

barbie24
5. jan 2022

@mkisova ja mam to iste nevoľnosť som 6 týždňov, cely den nic nevraciam ani kvapku ,ale večer mam návaly nafúknutá som

pokynka
19. jan 2022

@mkisova ja som v 9.tyz. a presne to isté , nevoľnosti ma trápia počas noci.

barbie24
19. jan 2022

@pokynka ja som sa dostala do nemocnici kvôli nevoľnostiam na infúzie bola som dehydrovana a schudla som 3 kg za týždeň

pokynka
21. jan 2022

@barbie24 no mňa tiež gynekológ do toho tlačí,že na pár dní do nemocnice na infúzie

barbie24
21. jan 2022

@pokynka no mne tam pomohli hrozne mi chutilo jest prisla som domov zase to iste vraciam uplne zo všetkého aj s vody včera som nasadila diétu varene zemiaky aj tie som vyvratila

barbie24
21. jan 2022

@barbie24 to je ešte nič oproti tomu čo mam ja mna tiež nafukovala mne nevoľnosti prisli presne 7 týždni ale také aj vodu vyvratim

barbie24
21. jan 2022

@pokynka no ja som slaba bezvládna uz cítim sa uplne hrozne najhoršie je zase mam svalovku stoho vracania boli podbrusku ale sama neviem ci to je sval alebo niečo iné ale podla mna keby niečo nebodaj by som špinila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre