Recenzie Femibion 1

kikusa57
15. mar 2021

Ahojte baby snažíme sa o bábätko už polroka sa nám nedarí, začala som čítať o femibion 1 recenzie, má niekto s tým skúsenosť podarilo sa Vám otehotnieť keď ste to začali brat? Ďakujem

tina_8d
15. mar 2021

Ahoj, užívala som femibion. Len osobne som mala pocit, že z neho mám chuť viac jesť, aj som pribrala 4 kg.. či to ale bolo z toho presne neviem.. No pýtala som sa na to doktora, čo by mi poradil a že on femibion vníma len ako marketingový ťah.. a že najviac účinné vníma inofolic.. tak teraz ten užívam 2x denne

petamich
15. mar 2021

Femibion je vyzivovy doplnok, podla mojho nazoru nema ziadny vplyv na otehotnenie, dolezita zlozka pocas snazenia sa je kyselina listova, ktora je dolezita v pociatocnom stadiu tehotenstva - cize za mna nie, Femibion nie je na podporu otehotnenia, mne lekar odporucil iba Dcko a kyselinu listovu na zaciatok, dievcata v mojom okoli jedia Infolic a partner Folandrol (ten jedol aj moj, mali sme horsi spermiogram)

sisabe

@kikusa57
@kikusa57 kiselina listova je dôležitá ak plánuješ otehotnieť ,odporúčam inofolik alebo čistý inozitol.

kiki68
15. mar 2021

Ja az tehotna a z tej 1 mi bolo tazko na zaludok. Takze som to iba nejako prezila a s 2 uz bolo dobre. Tu som brala aj cez kojenie

diaalex
15. mar 2021

@kikusa57 my sme sa snažili 5 mesiacov bez femibion 6. mesiac som začala užívať femibion a otehotnela som po 1 balení 🙂

anabell1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dejna_
15. mar 2021

@kikusa57 užívala som femibion 1 a inofolic a otehotnela som hneď na prvý krát ..len to teda nedopadlo dobre ....

16. mar 2021

@kikusa57 Femibion su vitaminy. Moznu prospiet celkovemu zdraviu, ale nerozumiem, preco si tolko zien mysli, ze podporia plodnost. Z urciteho hladiska niektore vitaminy vo Femibione mozno aj ano. Ja som brala Femibion ked som sa zacala snazit o otehotnenie aj kvoli kyseline listovej, otehotnela som ma 4. cyklus. No nepripisujem to vitaminom. Beriem ho vsak pocas celeho tehu, teraz uz 2ku.

16. mar 2021

@medeaa Plodnost ako taku nepodporia, ale Femibion obsahuje vsetko, co by telo zeny malo mat ak v nom zacne vznikat novy zivot. Nie je na skodu ho uzivat, ja som ho brala tiez a keby sa opat snazime, tak znovu by som po nom siahla. Pretoze casto je problem, ze nase telo ma vseobecne malo vitaminov a aj to moze byt niekedy problemom 🙂

17. mar 2021

@zuzpar veru, podla mna su to dobre tehotenske vitaminy, jediny krat ked neboli v lekarni kam chodim som ho prestriedala s Yarilo einstein, tie su tiez neni zle. Ja sa sice snazim jest pestro, ale nefandim si, ze zjem dostatok vsetkeho co treba. Vysledky z krvi som mala vsak vzdy pekne, podla mna aj vdaka tomu, ze beriem vitaminy cele tehu. Nemyslim si vobec, ze su to vyhodene peniaze.

17. mar 2021

@medeaa O tomto, co pises som este nepocula, ja som sa dala na tento doplnok z dovodu, ze aj gyn mi odporucil aj vela pozitivnych ohlasov na nete som nan citala 🙂 Joj pestra strava to je na dlhu debatu, tiez som sa snazila, aj zeleninu aj ovocie, ale to by sme asi na kila museli jest aby sme mali dost co treba. A napriklad mam kamosku ktora sa nutila jest kopu veci len kvoli drobcovi, ze aby malo dost vitaminov a este viacej sa jej zelenina sprotivila, takze to dovidenia no. Jo jo uplne s tebou suhlasim 😉

17. mar 2021

@zuzpar ja sa snazim tiez prinutit zeleninu a maso, kedze nic zdrave mi teraz nechuti, najradsej by som jedla len sladkosti a hranolky 😂. Pricom predtym som sa uplne v pohode stravovala, teraz ma davi na vracanie ked peciem kura alebo otvorim biely jogurt.

miroslavaa31
17. mar 2021

Ja som ho uzivala,muz folandrol. Pomoct moze,za vyskusanie nic nedas👍🍀

17. mar 2021

@medeaa Heeej. Ja by som furt len pizzu, ked som bola tehotna. A zmrzlina, to proste by som si isla furt, ale vcas som precitla, ze asi toto nie je dobre 😀 Sem tam som si dala, ale snazila som sa no. Ved aj snaha sa ceni nie? 😀 V tehotenstve sa toho velmi vela zmeni aj chute, takze nic si z toho nerob 🙂 Sesterke sa takto uplne kava napriklad znechutila a predtym bola uplny maniak 🙂 Hlavne je aby drobatko pekne rastlo a aby malo vsetko co potrebuje a zaroven aby si sa aj ty citila dobre 🙂

soraya004
26. mar 2021

Tiež papkám femibion. Ale to otehotneniu moc nepomôže. Pomôže to bábatku aby malo všetko potrebné až otehotnieš. Ak sa nedarí, treba sledovať ovulku, ísť ku gyn na kontrolu a spraviť spermiogram.

monicatko20
29. júl 2021

kočky ja užívam asi 15 deň, ale mám fakt pocit, že jem oveľa viacej jak predtým 😨 a dosť často mám žalúdok ako na lodi 🙏

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre