Recepty na splodenie dievčatka

mickey1234
30. aug 2020

Poraďte nejaké tipy ako dopomôcť k splodeniu dievčatka? Ma byt časté snaženie pred ovu alebo práve cca tyzdnova absencia a snaženie len jediný krát za cyklus? Niekde čítam tak niekde inak. 🤷‍♀️

galganka
30. aug 2020

Kľudne to robte ako len chcete 😉
"Z čisto genetického hľadiska má vplyv na pohlavie potomka iba muž, pretože jeho spermie, na rozdiel od vajíčka obsahujúceho vždy pohlavný chromozóm X, môže obsahovať buď chromozóm X (dievča) alebo Y (chlapec). Nemožno však vylúčiť, že pohlavné orgány ženy môžu do určitej miery ovplyvniť, akú spermiu zvýhodnia v súťaži o svoje vajíčko," vysvetľuje pre iDNES Jaroslav Hulvert, primár reprodukčnej kliniky ISCAR I.V.F. s odkazom na nedávno publikovanú štúdiu.

vilma7
30. aug 2020

@mickey1234 tak teda neviem poradiť, ale tiež mi príde málo pravdepodobné, že ty ovplyvníš s akou genetickou výbavou oplodní spermia vajíčko.
U nás v rodine je to síce pomerne zaujímavé, lebo ako moja sestra, ja, bratranec, sesternica... všetci máme párik a každá má prvého chlapca, druhé dievčatko. Pozisťujem ako sexovali a dám vedieť (ak si budú ešte pamätať, lebo synovec má už 22 čochvíľa )

miskooo1987
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eriksonka1234
30. aug 2020

@mickey1234 tak myslím, že toto sa veľmi ovplyvniť nedá, ja mam obe pohlavia a splodene tesne po menzese🤷‍♀️

luciana32
30. aug 2020

@mickey1234 existuje jonasov kalendar a tam ti to vedia vypocitat 😉 kukni si na nete

pininka1
30. aug 2020

Ak si sledujes ovulaciu, tak par dni pred tym treba robit dievca. Muzske spermie su rychle ale preziju iba den, zenske vydrzia dlhsie ale su pomalsie.

sono2
30. aug 2020

Tak. Ja som bola istá že to bude chlapec nakoľko tesne pred ovu alebo dokonca v čase, ešte aj orgazmus, čo vytvára iné ph, že ktoré praje mužským xy pre chlapca a máme dievča.
Je to fakt o tom, že ktorú tvoje vajíčko určí za najlepšiu. Mne akurát príde že čím staršie ženy tak dievčatá. Aj to by malo byť že vekom ženy sa niečo deje čo uprednostňuje dievčenské xx

miskooo1987
30. aug 2020

Anglické prababičky odporúčali svojim dcéram dať si pod vankúš ružovú mašľu a pod posteľ drevenú lyžicu, ak túžili po dievčatku.

aiti
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
strela7
30. aug 2020

@aiti ved si len robi srandu z absurdnej otazky lol

miadi
31. aug 2020

Taka blba otazka ale skusim ti to poradit ako by to mohlo fungovat.. zenske spermie su pomalšie ale žiju dlhšie cize by ste sa mali snazit tak 24dni pred ovulkou a aj tak mozete mat chlapca alebo aj nič.

klarissa25
31. aug 2020

Jemine to nema ziaden vplyv. Trochu zdravého rozumu nezaškodí

mariejenka
31. aug 2020

Ahoj, 🙏Otče náš, Zdravas, Verím v Boha, Sláva Jesusu Christu🙏...mne to pomohlo,chcela som chalpca, čakám chlapca ♥️🍀✌️

vilma7
31. aug 2020

@sono2 tak ja mám dve detičky po 40.tke a mám aj syna. Sesternica rodila tiež v neskoršom veku, tak isto má aj syna... takže asi ani z tejto teórie baba nebude.

nimika
31. aug 2020

@pininka1 a predsa máme chlapca 😀

klarissa25
31. aug 2020

@mariejenka to ti isto nepomohlo 😂😉😉

stary_ujco
31. aug 2020

@aiti a teraz si predstav, čo si musí myslieť doma taký muž, čo mu žena oznámi, že na internete písali také a také a tak budú seksuvat tak a onak...

emiliamilka
31. aug 2020

Tak ja chcem recept na chlapca lebo dievča je to posledné čo chcem :D :D :D

mariejenka
31. aug 2020

@klarissa25 myslené nadnesene😉✌️

mariejenka
31. aug 2020

A pýtam sa neni to jedno...ja ozaj som túžila mať syna, mám prvého, a druhé dieťatko mi bolo jedno aké pohlavie,ale v kútiku duše,som chcela opäť chlapca. No dievčatko by bolo rovnako prijaté, milované...lebo je to naše dieťa.
Ale sme rôzni ľudia, rôzne priority,chcenia...

qwert87
31. aug 2020

@mickey1234 pridaj sa do skupiny "Recepty na dievčatko" a dozvieš sa veľa veci. Každý verí tomu čomu chce, sme slobodní ľudia, druhých si nevšímaj. Nehovorím že je to na 100% , ale nám to vyšlo. Dodržali sme strašne veľa veci, nebolo to ľahké, a po dvoch chlapcoch čakáme teraz vytúžené dievčatko. Zdravé dieťatko je snom každej ženy, to je jasné, ale každá v kútiku duše túžime aj po určitom pohlaví. Aspoň ja áno, nebudem sa na nič hrať. Išla som do toho s tým, že to nemusí výjsť a bude tretí chlapček, ale milovala by som ho rovnako, veď by bol môj.
Čo sa týka tvojej otázky, my sme sa držali teórie, plodenie iba jeden jediný krát, po 2 týždňovej abstinencii a 4 dni pred ovulaciou. Vyšlo nám to na druhý pokus. Držím palce.

nini1010
31. aug 2020

Boze 🤦‍♀️

dskjhfdlkdjhl
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danica2711
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka2505
31. aug 2020

Ja mám 2 dievčatá a splodenie nastalo presne v strede cyklu

polodrahokam
31. aug 2020

@mickey1234 Pripojim sa.

anita6666
31. aug 2020

@pininka1 súhlasím,je to tak...pár dní pred ovulaciou a potom už nie...až v ďalšom cykle

anita6666
31. aug 2020

@qwert87 presne tak

pininka1
31. aug 2020

@nimika nic v medicine nieje na 100%, kludne si mohla mat ovulaciu skor. Ja sa tym zaoberam dost dlho, nechala som si vypocitat aj Jonasove vypocty a mne to vzdy sedelo. V den ovulacie mame dvoch chlapcov a tretiu princeznu par dni pred

w123
31. aug 2020

ja som mala pohlavny styk tiez par dni pred ovulaciou nejake dva tri dni pred a mam dievca, ale co je na tom pravdy ti nepoviem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre