Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

janka1
23. mar 2009

hlasim odchod z prace 😀 😀
tiez idem domov zehlit 😉 ukazem sa vecer pred panelakom 😝 😀

fyalynka
23. mar 2009

uz som domaaaa 😀
umixovala som si bananovy koktail, mala som strasnu chut 😝 No zachvilu sa tu budem gulat ako taky
nacicany komar 😀

kde ste??? 😕 janka, ja tam mam plny susiak, mozem ti pridat? 😀

govinda
23. mar 2009

Aj tu je už zatiahnuté ☹ . Opäť 😠
Drahý došiel z práce, tak ideme niečo zbodnúť, tiež sa tu ukážem neskôr 😀

fyalynka
23. mar 2009

tak dobru chut 😉

janka1
23. mar 2009

ja som uz tu 😉 nezehlim...se...m nato 😀

kpn
23. mar 2009

Ahojte zienky...pozeram teda citam, ze dnes vas pochytila zehliaca mania... 😀 a nie je to nakazlive, dufam, ze nie 😉

Ja som sa vratila zo skoly, stihla som opravit pisomky, napapat sa, na chvilku pospat a mozem sa pustit do pisania. ☹

janka1
23. mar 2009

ako dopadli pisomky????

kpn
23. mar 2009

Od A az po Fx...zial...dvaja mi nepresli a nie je ani moznost opravnej. Takze este zvazujem moznosti co s nimi, kazdopadne si pockam na to ci sa vobec ozvu

janka1
23. mar 2009

si priiisna 😀

fyalynka
23. mar 2009

katka, teba by som nechcela na skuske 😀 😕 ..................zo srandy 😉

janka, dobre si spravila, ved to nepozehlene pradlo neutecie 😀

dnes som zopakla ovu testik, a boli tam uz len slabe // 😕 Vcera boli este pekne tucnucke a dnes jemne...

janka1
23. mar 2009

to neva fyal este tam je ovula , ale jej cas sa krati 😉 ved si snad nedufala, ze bude navzdy 😀
ja som sa prejedla 😝 😝 😝

bonsai
23. mar 2009

ahojte dievčatá..tak výsledok testu bol negatívny.. ☹ , aj keď mne sa zdá stále skoro 10 deň po prenose..tak som sas rozhodla, že budem brať lieky do piatku..veď nič sa mi nemôže stať, len mrcha dôjde neskôr.. a keď mi v piatok ukáže test negatívny, tak už tomu uverím..ale som z oho smutná, nešťastná..a čo ja viem čo všetko..slzy už boli..dohodli sme sa s manželom, že ešte 1 IVF podstúpim a potom koniec..nemôžem sa toľko trápiť..bolí to...a už nevládzem byť pokusným králikom.. ☹

fyalynka
23. mar 2009

jasne ze som necakala, ze bude trvat tyzden 😀 😀 😀 len som nevedela ako dlho /kolko dni/ mam
mat // na teste... 😉
ja som sa zase nacicala z banan.kokatilu, mam nafuknute brucho velke jak v 9 mesiaci...... 😝 😀

a co dobre si papala? 🙂

janka1
23. mar 2009

brobec nebud smutnaaaaa aj tehulkam niekedy test ukaze negativ ....mozno bol zly test , nevesaj hlavu 😉

fyal vsetko zo vcera a este nieco z chladnicky a zo spajze 😀 😀 😀 este dva dni a je po chutiach a prejedani no strasne stavy pred mrchou 😠

hovadziu polievku, mesko a zeleninku z nej a plninku a salatik z cinskej kapusty,zvolensky dezert, jablkovo-vysnovu vyzivu,hrozienka v cokolade,chrumky ,banan,hrusku

kpn
23. mar 2009

Ale fyal 😠 co to co to, som z toho smutna, ze by si ma nechcela, ale na druhej strane robis dobre 😀
Teba to taha inym smerom...vizaz a dizajn svojim sposobom tvoje umenie, to ja by som ta nudila len teoriou ...

kpn
23. mar 2009

Janik a co dobreho si mala???

kpn
23. mar 2009

Bonsaik neboj ...hlavku hore. Zial nikto nam nepovedal, ake je tazke vobec stat sa tehulkou, ale my sme hviezdy a raz to zvladneme.

kpn
23. mar 2009

Janik ty mas aspon vyhodu s tymi stavmi, u teba prichadzaju na cca 3 dni...u mna na tyzden. Po nom sa citim vzdy nafuknuta a neskutocne az prezrata, brucho mi trci zo vse nohavic a ja hu uz len zakryvam dlhsimi trickami.

Mas aj ine priznaky prichodu mrchy okrem prejedania sa??

fyalynka
23. mar 2009

bonsai, hlavu hore, vsetko zle sa nam vsetkym raz na dobre obrati 😉 Este nie je nic stratene, mozno
je naozaj este skoro....musis este verit, my budeme na teba mysliet a posielat ti energiu 😵
raz tu budeme vsetky fucat s velkymi tehu bruskami 😀 😀 😀

janka, teda zaujimavy apetit 😀 😀

janka1
23. mar 2009

jaaaj apetit to len pred mrchou je strasny sladke, slane, kysle a hlavne vsetko co oci vidia a co je na jedenie a potom mi je strasne tazko a zleee 😝

este ma bolia prsia a mam ich velikeeeeee ako melony pred mrchou 😀

kpn
23. mar 2009

Takze sa i celkom tesis ked raz tieto stavy skoncia na obdobie 9 mesiacov 😎

bonsai
23. mar 2009

dievčatá, ale ja som bola na krv..a tento negatívny výsledok som si musela zistiť cez kamošku..hodinu som sa nevedela dovolať...už som bola nervózna...a napokon toto.. ☹

fyalynka
23. mar 2009

tak to musi byt manzelik len rad, ze mas velke prsia 😀 😀 😀

katka, to bolo len srandy, ja som si ista, ze mna by si nechala prejst s "A-ckom" 😀 😀 😀 (teda ak nie je
este nieco lepsie 😀 )

fyalynka
23. mar 2009

bonsaik, a ty mas teda negat.vysledok z krvi alebo si si robila tehu testik? 😕

kpn
23. mar 2009

Fyal ze vahas... A++....ty by si ano chodit nemusela 😀

Och bonsajik verim, ze ti je tazko a smutno, ale netrap sa bo by to mohlo byt este horsie a trvat toto obdobie dlhsie. A my tu vsetky mame zavazok ak si pamatas. Cez leto kolaudacia nasho bytiku a podmienka je tehulkovanie 🙂

fyalynka
23. mar 2009

jasneeee, a ved na meninovej oslave "nas Janiciek" musime byt vsetky tehu 😀 Takze motivacia je jasna 😀

katak, a vy budete mat bytik alebo domcek? 😕 lebo sa mi zda ze si spominala domcek, nie? 😕

janka1
23. mar 2009

jaaaj drobec taaak je to ...no neviem posudit ci to bolo skoro , alebo nie..ale kazdopadne hlavu hore... 😉
a este otazocka preco sa to nepodarilo ak sa to nepodarilo , kde je problem ???

fyalynka
23. mar 2009

juuuj, prepac "katka" napisala som ti "katak" 😕 ☹

bonsai
23. mar 2009

fyal z krvi..ale rozhodla som sa, že ešte do piatku budem užívať lieky a v piatok ráno si chcem urobiť test a ak vtedy bude negatívny, tak vysadím lieky..ale mám jednu zaujímavú knižku..kde lekár Karol Řežábek píše, že pri umelo riadenom cykle si žena za dva až 3 týždne po KET robí test na tehotenstvo..je zaujímavé, že ja som bola na krvný test 10 deň po KET..tak teraz neviem...

janka1
23. mar 2009

katka a HORALAAAAAAAAAAA

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre