Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😃 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😃 😃
kpn
23. mar 2009
Nic sa nedeje fyalik, mne v poslednom obdobi vynechavaju pismenka alebo preskakuju

Zial resp juchuu bytik...mozno sa ti to zda preto, ze som spominala vystavbu bytoveho domu, kde jeden z nich bude i nas. Ved zajtra ideme podpisovat hypo certifikat. Takze znovu o krok vpred k zaviazanosti :-|
janka1
23. mar 2009
HORALKAAAAAAAAAAAAAA
kpn
23. mar 2009
Horalka bola tiez podmienkou 😃

A co je podmienkou na meninky Janiek???
fyalynka
23. mar 2009
janka, tlacis horalku? =-) 😃

katka, no asi to ma zmylilo :-N ale aj bytik je fajn, hlavne ze je strecha nad hlavou 😉 a vlastnaaaaaaaa 😃

bonsaik, no vidis, tak ver tomu Dr. z knizky, este je nadej, podla je to skoro, v piatok to uz bude 2tt tak
to by uz mohlo doveryhodnejsie 😉 drzkaj sa 😉
fyalynka
23. mar 2009
ahaaaaaaaaaaa, a ja ze tlacis HORALKU 😃 😃 😃 som zabrzdena :-p uz si spominam 😃

no na janky musime byt vsetky TEHU 😉 Aby sme urobili divoky najazd na nejaku dobru restiku 😃
janka1
23. mar 2009
noooo presneeee tak 😉
vyhrali smeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
kpn
23. mar 2009
Fyalik inak idem si i ja kupit tie ovu testiky, bo akosi som zvedava, ze ako to mam v skutocnosti, v ktore dni a tak.

A na janulky juchuuu
janka1
23. mar 2009
0:5
janka1
23. mar 2009
katka naco ti uz ti netreba uz budes kupovat tehu 😉
kpn
23. mar 2009
Gratulujem Janik..teda vasim holkam.
janka1
23. mar 2009
katka 😃 😃 😃
to by bol slaby vysledok na basket 😉

hokej sme hrali Zvolen : Kosice 😃 😃 😃 😃 😃
kpn
23. mar 2009
Och tak to mi nedoslo :-S ... vasa rodinka zije sportom 😃
fyalynka
23. mar 2009
aj ja grtulujem :-N 😃

Veru katka, este pockaj, ved nemas mrchu....tak na co 😉 Alebo potom mi ich mozes predat, ked si najdes
na tehu // 😉
janka1
23. mar 2009
ti ich rovno daruje 😃 😃 ale aj ty ich len poslel stafetou dalej 😃 😃

zijeme , zijeme ale iba duchom 😉 jediny aktivny sportovec je nasa dcera 😃
kpn
23. mar 2009
Fyalik no keby ze...aj ti osobne donesiem.

A stafeta ??? Ale Janik, aka stafeta, ved by sme to mali zorganizovat maxim v 2 mesacnom odstupe....co spolocne dychcanie???
fyalynka
23. mar 2009
ze by sme zalozili stafetu re stastie? :-N budu kolovat ovu testy 😃 nepouzite 😃
ako talizman... 😃
fyalynka
23. mar 2009
viete si predstavit, ze by sme zostali vsetky tehu, cca rozdiel par tyzdnov, a v 3.trimestri by bola nasa
konverzacia typu: fuuuuuh, nevladzem dychat, mam velke brucko...
juuuj, a mna tlaci ma lavy bok, tiez mam velke brucho
pomooooc, odtiekla mi plodova voda 😃
kpn
23. mar 2009
To ti je napad... 😃 niekoho tym isto potesime...
janka1
23. mar 2009
😃 😃 😃 😃
to by bolo mileneeee 😉

trocha odbocim z temy...co zajtra varite
fyalynka
23. mar 2009
my varime lecooooo :-p 😃
kpn
23. mar 2009
Zajtra...no asi urobim cestoviny s oliv olejom, preliate s listkovym spenatom na sampionoch
janka1
23. mar 2009
nooo dobre radite dnes mam chut na vsetkooo aj leco aj cestovinky nooo tazko sa mi vari v tychto dnoch a este horsie nakupuje 😞 som bola v obchode len na rozky a cerealie a nechala som tam 57€
kpn
23. mar 2009
To si si kupovala 30 rozkov, a xy sackov cerealii??? alebo ta pochytilo vhadzovanie veci do kosika??
janka1
23. mar 2009
katka tie chute okolo coho som sla to islo do kosika 😃 a pri pokladni som len pozrela kolko platim 😕 ale je pravda, ze najvyssia cena bola denneho kremu , ale aj tak ...ja nemozem ist na nakup pred mrchou a hladna, lebo to vzdy takto dopadne ked nie horsie

a teraz pijem fatru, lebo uz neviem co so sebou ako mi je tazko :-p
kpn
23. mar 2009
a taku tu sumienku po ktorej by sa ti ulavilo nahodou nemas. Ja to sice nepijavam, vzdy ked mi je tazkou od bruska radsej zalahnem a ono sa to do rana strati, ale svagrina si da pohar s iskrou a hned je jej lepsie
janka1
23. mar 2009
dam si pohar piva asi 😉
fyalynka
23. mar 2009
katka, myslis bytrinku? Ta je tusim taka sumiva v malom sacku na vygrganie a vytravenie 😉
alebo si zarobit sodu bicarbonu 😉

inak take nakupovanie poznam :-p hlavne ked som hladna :-S
kpn
23. mar 2009
Fyalik jedna sa vola iskra...ale tiez ta bystrinka mi nieco hovori, takze je dost mozne, ze je to ono. Presne ba odgrgnutie a vytravenie.
kpn
23. mar 2009
Janik, pozeram, ze vecicky pre baby pekne ulozene v boxiku. 😉 Ty sa nam uz ozaj tvrdo pripravujes
janka1
23. mar 2009
katka ja uz roky postupne 😃
ale dobra si spehula jak hned si to nasla 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli