Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom
Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀
Zienky musim ist prec, ale vecer sa tu vidime. Fyalik Janka vy nam zatial tehulkujte do krasy,.. tatu drz sa na skuske
no dufam..aj ked ja neviem..ja som asi pesimista,alebo co...nemam taky pocit,ze by som mala byt tehu..zevraj zena to vyciti..
tatu pokial si to nepripustis, tak to nemozes ani citit 😉
nebooj dopadne to tak, ako ma 😉 🙂 ty len urob ten test a nestresuj 😵
ja som si tiez vravela, ze vydrzim az do dna mrchy, ale uz č dni pred mrchou som to riesila v hlave kazdu sekundu to sa nedalo vydrzat a uz vobec nie pracovat, tak som to vzdala a urobila test skor 😉a bola tam ciarocka sice slabunkaaaaaaaaaa , ale bola a zopakovala som to potom na dalsi den a este na dalsi 😀 aby som teraz pre zmenu presvedcila samu seba, ze test nebol vadny 😀 😀 😀
no nebudem to uz riesit...musim vydrzat do zajtra..ale ved to vydrzim..ved je to za chvilu...
ahoj tatu,no uz testik ti urcite ukaze ci si tehu alebo nie...takze zajtra testnes?
katka este nestresuj , mozes mat nizku hladinu HCG a mozno o par dni bude vyssia 🙂 😉
Jani ale ten test bol na 10 uHCG, co by malo zachytit tehu podla lekarnika uz po 5 dni od pohlavneho styku. Ale ved neva ideme dalej. Len som sa zacala tesit, ze mozno budem tehulkovat s vami zienky. 😀
katiii....presne to sa stalo aj mne..testovala som 12 DPO a mala som /...s testom s citlivostou 10...takze nestresuj..testi este o nejake 3 dni...
ja tym blabolom ze 5 dni po styku neveriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, preto som hovorila, ze skor ako 1-2 dni pred
mrchou by som netestovala 🙂
katka, tvoj grafik pekny a vyzera nadejne, takze kludne moze byt hladina hcg velmi nizka 🙂
jani,to je sranda ze ti to vychadza na 1.1. 😀 mne kalkulacka vyratala 5.1,alebo 6 😀
fyalynka o 5 😖
jani,no je to mozne..akurat ze ty buder rodit v kosiciach a ja v BA

katka kup dva a urob aj dnes ja som nedockava ako pri mojom testovani 😀 😀 😀