Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom
Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀
jani,to je pravda...svet je maly... 😀 😀 😀
fyalynka,nooo...bohuzial...tak sa mi nechce tam ist..
a ako sa maju vase babulka?asi je este skoro,ale uz mate vymyslene mena?my uz mame daaavno vybrate... 😀
tatu pisali sme o tom vcera vecer tu 😉
ake mate vy meno? ze uz daaavno mate vymyslene 🙂
mam kamosku co mali vymyslene meno pre dievcatko este ked ani svoji neboli a dodrzali to , len mala sa narodila na svoj den menin 😉 🙂 😀
ahojte zienky, uz som doma...
poviem vam, ze zase som plna strachu....zase som mala tmavo hnedy vytok 😔 taky fliacik som si nasla,
a ked som sla na wc, tak to uz vyzeralo ok. Pocitala som si dni, a mala by som mat mrchu, tak mozno to
ma nieco spolocne s tym... Ja uz fakt nevladzem z toho neustaleho strachu... 😢
fyalik ahoj zlatko...pokial je to len fliacik a nepretrvava to cely den tak by to malo byt v poriadku. a isto je to este v nejakom suvise i s tou mrchou. takze dont worry dievca. 😀
katka dufam, cely den som nic nemala, teraz som sla domov pesi...bola to sice dlha cesta, mam to asi
35-40 min. pesi a ked som prisla domov, zistila som to ☹ Uvidim, co bude do vecera...vo stvrtok idem
do nemocky, tak sa na to spytam sestricky, no som z toho zase cela hotova 😔
Fyalik tehulka nasa...ale no. Kazdopadne si skus vybavit tu PN a minimalne kriticke obdobie co je prvy trimester sa snaz nerozculovat, zbytocne nestresovat a oddychovat...nohy na gauci a lasku svojho manzela po boku.
zienky lucim sa odchadzam pre dieta na trenig 🙂 😉
vecer z domu sa ozvem , popisem, len nechodte skoro do postele 😀
ja som sa docitala, ze to moze byt v case, ked mala prist ms alebo moze ist o hematom 😒
no na sone ziadny hematom dr.nevidela (zatial), ale cas mrchy akurat dnes je 😝 takze mozno
z toho...no taketo strachovanie je fakt o nervy 😔
fyalik pre tvoje upokojenie zopar clankov na nete k tejto stres. veci. 😒 ale s dobrymi priomienkami
Fyalik ano, moze ist aj o hematom, ale skus aspon ty nerozmyslat pesimisticky, ked som sa ja uz vzdala. Ty pekne bojuj dievca. Ale moze sa objavit v case menzsesu ale moze byt sposobene i citlivostou cipku atd.
uvidim co bude dalej, kazdopadne to spomeniem vo stvrtok v nemocke...
dakujem za podporu katka 😉
Fyalik bude to dobre...ved aj ty to citis vo svojom srdiecku, len tomu ver. A samozrejme ak mas obavy a strach sup sup do nemocky isto by ti vedeli nejako pomoct. Inak este stale beries tie lieky?
Fyalik asi to bude aj kvoli tomu menzesu, ktory by mal byt v tomto obdobi....Kedy ti pride manzelik domkov?
ved to nie je vela roboty katka srcit pod neho nohy 😉 🙂
ja som si dala sprchu a vyhrievam sa nakolko mi je stale zima 😠
Jooj uz iba termo vankusiky nahrievat a mat ich stale vo svojej blizkosti...co ? Poslem aspon dva tri. Mne manzelik prave doveceral, a v tejto chvili som ho skoro prizabila pri otazke: ci s nim nejdem von (chcel si ist totizto zapalit). 😠

tak neskoro? 😕 Drzim palce! 😉