Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom
Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀
ja uz som po obede, mala som lasagne a som prezrata 😝
ale boli mnaaaaamky 🙂 inak tiez by som nieco zmlsla sladke...vy ste take provokaterky 😀
inak babenky neuvidime sa, teda "necitame sa" niekolko dni. Idem zajtra na skolenie 😝
veru aj ja som ich dlho nejedla, preto som si ich dnes objednala 🙂
a na dlho ides? niekde mimo KE?
magic, aj ty nam budes chybat ☹ potom hned dobehni v sobotu ci kedy budes mat cas,
povies ako bolo 😉
ja uz mlsam to sladke, bola som si kupit koko 😝 😀
ani nevrav 🙂
no kocky lucim sa s vami, neuvidime sa niekolko dni.
ozvem sa ked pridem
papa a poctivo snazilkujte 🙂
No tatulienka urobí test až v piatok a až v pondelok sa uráči ukázať nám ho ☹ Zošediviem ale čo 😀

babenky vy neobedujete?