Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom
Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀
katka, mozno by bolo fajn zajst za dr., ked mate dobry vztah tak ta urcite nevyhodi...lebo niektori su hrozni
a nemaju zaujem neuspechu riesit skor ako po roku 😠 A povedat, ze merias BT, do ovu sa trafite a stale
nic... mozno podnikne nejake vysetrenia 😉
katka, ja som si zase precitala, ze vraj je ten na prd, lebo ze on vyhodnoti len ci ma muz dostatok spermii,
teda ci je plodny...lenze ten test ti nepovie, ci nie su napr. pomale, alebo je problem v morfologii a pod. 😒
na to sa robi spermiogram 😉
tak som spat 😉
pozrela som si AKO SOM PREZIL 😢 smutne ako kazda cast
katka drzim palceky uz cokolvek to bude nech je to vyriesene 😉
ja som mala vela roboty, som tu zahrabana v zmluvach a v zakonoch 😠 😝 🙄
ale teraz idem na masaz 😀 potom sa ozvem 😉
ako bolo na masazi 🙂 😉
ja som plna som mala obed a nejako mi asi nesadol , alebo cooo
masaz...jaaaaaaaaaaaaaj, paraaaaaaaaaaaaaada 😀 asi aj buduci tyzden pojdem...
mala som uz moc stuhnuty chrbat a siju, bolo to prijemne 😉
a co si jedla, nieco tazke? 😕
Takze som spat zienky...najskor som bola v skolicke a potom sa porozpravat s jednou pani. Stretnutie s nou mi velmo pomohlo, a dalo nadej a optimizmus do zivota.
jeeej fyal az teraz som si nasla mms 😀 😀 😀
velmi pekne a elegantne licenie 🙂 🙂 🙂
katka a coze "tebe" bolo treba optimizmus 😨 😨 😨
Janik uz ked pretecie pohar trpezlivosti, asi ho potrebuje kazdi z nas... a na mna to dolahlo naliehavo ako denna davka pre narkomanov dnes rano. Ale uz je fajn, moje pochody su zresetovane a idem dalej 😉
jahu dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😉
pozeram, ze uz mam velke deti 🙂 kolko sa snazite vy? co ste sa rozhodli po tolkych rokoch pre tretie 😵

Snad ano fyalik ... jedine co by som chcela vediet je ci to raz bude, keby mam tu istotu je mi jedno kedy to pride, ale taky ten vnutorny pocit
Janik je to mozne, zatial sme nezistovali, ale na nete som uz objavila domaci test pre muzov, prave na zistovanie kvality spermii. Je sice drahsi, ale za pokus to stoji