Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom
Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀
v stredu idem na odbery, krvicka ide do BA na rozbory 😉
zachvilku padam odtialto, mam jedno stretnutie na kavicke, tak sa tesim 😎
prijemne kavickovanie 🙂
zeny viete co jem 😨 😨 😨 😀 chrumky 😀 nejedla som ani nepamatam, ale mala som na ne velikaansku chut 😀 😝
fyal ano mam volno, bola som rana iba na nechty a potom len nakup a domov 😉 navarene mam este som urobila uhorkovy salatik z uhoriek zo svokrovej zahradky 😵
a kupila som si bezpecnostny pas do auta a ten kojenecky vankus , ale ja ho potrebuje teraz na spanie 😀 😀
Ahojte zienky, tak konecne spat. Slovva nasrdenosti a nadavok radsej ani nebudem pisat 😠 😠 ale to ako ma sklamal nas stolar, tak to sa nikomu nepodarilo aspon zatial nie.
Janka a ake chrumky...take tie kukuricne???
ahojte pokladiky, uz som doma 🙂
katka, co vam spravil ten stolar?!?! podla toho ako si sa vyjadrila asi nieco strasne! 😲
janka, tak tie arasidove zrovna nelubim 😀 😝
Ahoj fyalik ako rada ta tu vidim...keby strasne...praveze nespravil nic. Cely den som na neho cakala mal prist hned rano, a az do 14 30 ma natahoval a stale nedosiel...raz mal pokazene to, potom ono ... no zabity den .
😠 co zabity den...ja by som zabila jeho!!!! 😠 a teraz co, povedal kedy pride??? 😲
😉 dajte si potom ale pozor, aby to co vyrobil bolo naozaj kvalitne a stalo to za tie peniazky!!!
dakujem za radu fyalik ... dam si pozor a pekne si ju zkazdej strany prezriem a okontrolujem
dobre ranko 🙂 😀
ja som sa prave zobudila 😉
fyal ani ja velmi nemusim chrumky,ale tentokrat som si dala 🙂
katka co sa stalooo by som s nim rozviazala zmluvu a este by mi zaplatil penale 😉
no dobre ranko.... vyspinkala si sa? Aj ja som teraz v takom stave, ze by som celkom pospala, akosi na mna dolahla unava
caf jani 🙂
ja som svieza...po sprche, idem manzelikovi nachystat veceru, o chvilu je domka 😀
joooj zienky tak to vam zavidim...nam sa na byte este i kotol pokazil tak mame iba studenu ... 😖 😖 😖 a na nasom bytiku este nefunguje plyn
katka co zavidis 😨 nebooj vsetko bude ok kluuud 😉
neda sa povedat ci som sa vyspala skor len zdriemla som si , alebo tak nejako 😉 posledne dva tyzdne je to u mna kazdy den o 18tej zalahnem na ataku 1 hodinku , potom zaspim pocas panelaku 😀 a normalos spat idem okolo 23.00
ale dnes mi je divne , zobudila som sa s nejakym citlivym hrdlom ci coooo 😨 🙄
Janulik jedine co zavidim je v sucasnosti tepla voda v sprche 😉 , ale ved ja si ohrejem zatial v hrncoch a snad sa to da naporiadok ako v prenajatom tak i v nasom.
Janka babo asi potrebuje koopec energie na svoj rast a vyvoj...ale viem si predstavit, ze i take zdriemnutie je bozske ako cukor na jahodach. mnam
Dobre ranko babulky, ... zienky vcera som taaaak rychlo zaspinkala, ze som sa nestihla ani rozlucit. Dnes idem opat na byt, vecer sa hlasim... snad uz s dobrymi spravami.
BTW: ranne kupanie v hrncoch mam uz za sebou (teraz si pripadam, ako ochranca zivotneho prostredia) 😀 😀
pekny dnik vam vsetkym
ahojte 🙂
ako ste sa vyspali?
ja som ako mechom ovalena a navyse nemam dobre spravy...
boal som vcera na kontrole tak je vsetko v poriadku, ale lekar nam neodporuca otehotniet este 🙄
ze az od septembra... taka som smutna z toho.
ahoj magic, ja keby som mohla, tak este spinkam 🙄
teraz som si uvarila kavicku, tak snad ma preberie...
na jednej strane super, ze je vsetko ok, ze si v poriadku, ale preco teda nemozes otehu...az od septembra??? 😕 to je este dlhoooo... ☹
ved to ze sa mi to zda priserne dlha doba
no ja som potratila v marci, boal som na kyrete a na histologii sa zistilo, ze na pricine bola mola hydatidoza. Takze pre to mi lekar vcera povedal, ze mi neodporuca otehotniet do septembra. 😢
magic, podla mna toto su len "knizne" casove obdobia, ze musite pockat 5-6 mesiacov...tym sa ohana
kazdy lekar co som sa stretla bez ohladu na diagnozu... 😒 Ale zase je na kazdej zene, ako sa k tomu postavi.
Niektora nie je este psych. pripravena ani po pol roku, tak jej nevadi tolko cakat...ale napr. ja by som uz aj hned
teraz do toho sla, a to som po kyrete necele 4 tt 😒 Takze tak...podla je mna je dobre si urobit aj svoj usudok,
podla vlastnych pocitov...lebo taketo cakanie ta moze aj psych. deptat 😖 Keby ze mas nejaky problem, ktory
treba preliecit, tak ok...ale ved si v poriadku! Jasne, ze ta ale nechcem prehovarat....len moj nazor 😉
aj ja som toho nazoru.
snazim sa vsak vypatrat na internete preto pri mole treba cakat tak dlho a pri inych pricinach MA staci 3 mesiace.
Ale pritom ked som bola v aprili na kontrole tak doktor mi pvoedal ze mozem aj skôr otehu

ahojte 😉
tatu gratulujeeeeeeem a prajem pohodove tehulkovanie a hlavne zbytocne nestresuj 😉
katka vikend bol ok v sobotu viac upratovania , ale v nedelu som prelezala a vecer sla do kina 😉
dalsie sono je na buduci tyzden, mohlo by aj skor, ale citim sa ok zaha pali, kyselina vystreluje , tak nie je dovod podla mna kontrola skorsia a na dalsi tyzden idem na 3D tak nechcem toho nasho chruska tolko osvetlovat 😀 😀 😀
fyal ako si dopadla?