Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

magic08
9. jún 2009

no a teraz mi povedal, ze musime cakat. Som prave po menstruacii, takze akurat som trafila dobre vysetrenie, ked je vsetko pekne vidiet. Ak by bol problem zistil by to. Aj hormon mi klesol velmi rychlo a pritom mi vravel, ze sa moze stat, ze HCG moze klesat velmi pomaly. No a mne za 6 tt klesom na 3,7 co je vraj uz u netehotnych. Na ulttrazvuk vravel, ze maternica vyzera dobre ze je vsetko o.k. Pochopila som to tak, ze uz je zahojena. Ani s mrchou nemam problem, akurat je silnejsia ako pred otehu, ale je to v norme. Tak nechapem. som z toho trosku smutna aj manzelik reagoval, ci to fakt musime tak dlho cakat....
psychicky som na to pripravena ale mam strach aby sa to nezopakovalo ak neposluchnem lekara, no neivem, fakt co robit

fyalynka
9. jún 2009

magic, aj ja som po prvom mala tusim molu, ale v poho mi povedali, ze po 3 m mozme znova aj sme zacali 😉
Ale jasne, ak to nechces riskovat, tak radsej pockajte. Ale ten strach, ci sa to nezopakuje zostane vzdy, ci
pockas mesiac, tri...rok...vzdy tam bude ta obava, ze co ak... 😔

magic08
9. jún 2009

Tak teraz fakt neviem. Nechapem preco mi to potom lekar povedal, asi preto aby sa kryl, ak by som otehu skôr a nahodou by sa nieco stalo? Nemala som vobec ziadne problemy. Menstruacia prisla po 6 tyzdnoch od kyretu, cyklus mi pekne nabehol, ovulka tiez. Ultrazvuk v pohode, maternica v pohode, hormon krasne klesol. Tak tom nerozumiem.
Fakt neivem co robit, ci zacat snazit, alebo pockat...???????

janka1
9. jún 2009

dobre ranko 😉
magic zdielam nazor s fyal 😉 tiez si myslim, ze je to vsetko o psychike a o tom ako sa clovek citi, samozrejme ako pisala fyal ak by si mala nejake zdravotne problemy/komplikacie je to uz rec o niecom inom
ja by som asi tiez tolko neckala aj ked by som sa urcite tiez pohravala s myslienkou ci sa to nezopakuje a mala potom vycitky svedomia...ale myslim si, ze ked sa to ma stat , tak sa to stane ci uz pockas, alebo nie 😉
pozitivne myslenie ruzicky a deticky prinasa 😵 😵

magic08
9. jún 2009

ved zase, ked zacneme teraz so snazenim, neznamena ze otehu hned, no nie?
joj baby, fakt neviem. mam strasnu dilemu

janka1
9. jún 2009

agic hod si mincou 😉 co ti vyjde to urob 🙂 😉

fyalynka
9. jún 2009

ahojky janka 🙂 ako sa mas dnes tehulka nasa??? 🙂

magic, pre mna boli dlhe aj tie tri mesiace...a dlhsie by som necakala ani o den!!! Len keby som mala fakt nejake
zdr. problemy... takze je to na tebe/na vas 😉 A presne ako hovori janka, ked sa to ma stat, tak sa to stane
pretoze je tam pravdepodobne nejaky "iny" problem (geneticky, s krvou a pod.)...a nezalezi ci otehotnies
za mesiac alebo za rok...lebo problem sa sam od seba nevyriesi - ak tam je.
A ako hovoris ty, to zacnete neznamena ze sa to hned podari...ale bodaj by, ja ti to prajem 😉 😵

magic08
9. jún 2009

heh no asi to tak urobim 😀

tatulienka
9. jún 2009

ahojteeee...ako?prihodila som dnesny testik z neranneho mocu do albumu...

magic08
9. jún 2009

alebo skôr sadneme s manzelikom a hodime rec 🙂

janka1
9. jún 2009

fyal mam sa celkom fajn 😉 dakujem za opytanie
rano sme mali SEX 😀 po dlhej dobe som mala chut 😕 😅
potom mi bolo zle az na odpadnutie , ale dala som si ranajky a preslo to , strasne s tym jedenim , ked sa nenajem je mi strasne zleeee a zienky ja od toho dufastonu priberam, ale dnes som volala dr. tak vraj to ale nie je tuk len voda, ze je to normalne no tesi ma 😒 ale co uz , nooo

a ty ako fyal, kedy idete na vec 😉 😉

dnes mam stretko s jane sa tesiakujem 😵 😵 pokecaaame

magic08
9. jún 2009

fyal som sa ta to uz asi pytala, ale za aku dobu sa ti podarilo 2x otehu.

fyalynka
9. jún 2009

ahoj tatu, volala si k dr. kedy mas prist???

magic, myslim ze spravny zaciatok 😉

janka1
9. jún 2009

magic drzim palceky uz ako sa rozhodnete je na vas , verim, ze to rozhodnutie bude spravne 😉 🙂

tatulienka
9. jún 2009

fyal akurat som volala a sestricka mi povedala,ze mam prist normalne na vysetrenie...tak idem vo stvrtok...

magic08
9. jún 2009

dakujem babenky.
zacneme dnes rozhovorom s manzelikom zvazime veci a hadam dospejeme k nejakemu rozhodnutiu.

tatu citis sa dobre? neprijemne tehu priznaky uz su nejake?

fyalynka
9. jún 2009

magic, druhy x to vyslo po 4 mesiacoch 😉

tatu, to je super, potom podaj hned info 😉

janka, ani som nemala chut na sexik pocas tahu (aj ked kratkeho) 😕
neviem kedy ideme na vec, tento tt cakam prvu mrchu, normalne sa "tesim" 😝 😀 Ale pockame asi
2 mrchy a ani o den viac 😀 Teda ak nebude ziadny iny zdr. problem 😉

tatulienka
9. jún 2009

magic,priznaky nemam ziadne,len ma niekedy boli v podbrusku ako pri mrche a bolia ma prsia...inac o fazulke ani neviem...

fyal,jasneeee ze dam hned vediet...no som ale zvedava ako ma bude vysetrovat...nevies?

magic08
9. jún 2009

fyal po 4 mesiacoch od zaciatku snazenia? teda 7 od kyretu?

fyalynka
9. jún 2009

podla spravi sono tatu 😉

fyalynka
9. jún 2009

ano magic, pochopila si to spravne... v septembri bol kyret a otehu som koncom marca...

tatulienka
9. jún 2009

fyal no uvidime teda....zacinam chytat nervozitu...je to moja premiera... 🙂

magic08
9. jún 2009

no mna vysetroval aj od spodu, ked som bola prvykrat a potom sono a tiez sono vnutorne

tatulienka
9. jún 2009

magic,to ti robil vsetko na prvom vysetreni?

magic08
9. jún 2009

a druhykrat si mala tiez molu?

magic08
9. jún 2009

hej, ked som prisla s tym, ze som tehutest ukazal //, tak sa pytal na poslednu mrchu, vyriekol ze pravdepodobne nebude este nic vidno. Potom ma pozrel zospodu, vravel ze maternica je vacsia, pozrel sono, na tom nic nevidel a potom pozrel sono odspodu a vtedy nasiel chrustika. to som bola v nejakom 4-5 tt, takze este akciu srdiecka nevidel.

tatulienka
9. jún 2009

noo,ja tam idem vo stvrtok a to budem podla mrchy presne v 6tt...to uz by mohlo byt vidiet srdiecko?

fyalynka
9. jún 2009

mne vzdy robili na zaciatku len sono zo spodu... 😒 ale tiez najprv nevideli nic, ale potom uz bolo pekne
vidiet, a srdiecko videla dr. koncom 6tt 😉

magic, aj teraz mam v papieroch napisanu molu ☹

magic08
9. jún 2009

mohlo, ale to zavisi od toho kedy si otehu, mohla si aj neskôr, a to este srdiecko nebude
ved uvidis co povie doky

magic08
9. jún 2009

fyal uz mate nejake vysledky z genetiky a ostatne, neviem co ste uz absolvovali?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre