Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

lusi131
10. jún 2009

Magic-tak ked sa citis dobre. nevahaj 😉

Janka1: no dnes je to 35 den od poslednej mrchy, ale neviem presne kolko je to od ovulacie, lebo neviem kedy som ju presne mala(az tak podrobne som to neriesila,), do teraz som mavala tak 28-29dnovi cyklus, ale brala som tbl., tak neviem.... kym som tbl nebrala mavala som okolo 31-max.33 dnovi cyklus, ale to je uz dobre 3roky dozadu...

magic08
10. jún 2009

myslim, ze keby si si urobila test opat o par dni neskôr, tak by uz bola ciarka silnejsia.
ale ved v piatok ti doki potvrdi zdrave tehotenstvo a budes dalsia tehula v tejto teme 😀

fyalynka
10. jún 2009

uz som spaaattt 😀

magic, aj ja by som do to sla!!!! 😉 🙂 podla mna nie je na co cakat...len na depku, ze este tri mesiace...este dva...este jeden... 😝 🙄 Chodte do toho 🙂 😉

lusi, ale ked tam ta ciarka je, urcite to neico znamena, len tak by sa tam neobjavila... 😉

janka, supeeeeeeeer, sa tesakujem ze malinke je take sidlo 🙂 😵

magic08
10. jún 2009

joj baby, tak vam velmi dakujem ze ma este pocuvate 🙂 uz si s tym sama idem na nervy, nieto este vam 🙂
fakt som asi vo vacsej depke z toho ze nemozme snazit 😔 ako zo samotneho snazenia

fyal ako bolo na porade?

fyalynka
10. jún 2009

na porade bolo fajn...ale to co nas este caka po pracovnej stranke je hroooooozaaaa 😲
uz nech idem na matersku 😀 😀 😀
a vobec nam nejdes na nervy, ved od toho sme tu, aby sme si poradili 😉

magic08
10. jún 2009

rozbiehate ten novy projekt?

lusi131
10. jún 2009

MAGIC: neboj, urcite nam nejdes na nervy a radi si ta vypocujeme hocikedy, plne ta chapeme, vsak kazda z nas ma to svoje co ju viac ci menej trapi a od toho sme predsa tu 😉 Vsak ja mam rovnake pocity, sledujem sa a stresujem a zrejme uplne zbytocne, ale clovek si obcas nepomoze...a to nebudem ani hovorit, ze to sme sa este len zacali snazit, nechcem si ani predstavit, ak nam to teraz nevislo, ako sa budem stresovat mesiac co mesiac, kym sa nam to nepodari 🙂, ale je to fakt sranda, lebo pri nasom prvom drobceku som bola uplne kludna a nic neriesila, ani sme ho vobec neplanovali a bolo 😀, mozno aj preto, teraz planujeme a z toho som asi trochu mimo...no vsak v piatok sa ukaze 🙂

FYALYNKA: aj ja si hovorim, ze ked sa tam uz raz ta ciarka ukazala, tak.......a ukazala sa mi na vsetkych 3testoch, len bola slabucka....jedna kamoska mi hovorila, ze jej doktorka hovorila, ze ked raz uz test ukaze // ciarky, tak je tehotna, ale opacne ked je len / ciarka, tak to nemusi platit....ale na druhej strane poznam aj baby ktore maly test pozitivny a nic....
Snazim sa byt kludna a brat ti s kludom, len sa mi to moc nedari 😀

fyalynka
10. jún 2009

magic ano, a to bola aj tema porady...prosto same problemy uz to vidim... 😝 🙄

lusi, podla si urcite tehu, len ti pomalsie mozno rastie hcg, tak preto nie je ciarka tucnucka zo dna na den 😉
ale vse bude ok, neboj!!!

lusi131
10. jún 2009

fyalynka: DAKUJEM 😀

magic08
10. jún 2009

lusi: na 35 dc by si uz mala mat vyrazne ciarky, za predpokladu ze si otehu cca 2 tyzdne dozadu. To znamena, ze si mohla otehu ovela neskôr, tak ti ta ciarka ukazuje teraz este slabucko. Ja myslim, ze ak by si testovala o niekolko dni neskôr, tak v nedelu - pondelok, tak uz by ta ciarkocka bola vyrazna. Ale kedze v paitok ides k lekarke, tak to uz bude zbytocne testovat, lebo ti to potvrdi, no nie?
len sa fakt teraz nestresuj, nic tym aj tak nevyriesis...

fyal: to poznam, a hlavne ta byrokracia okolo toho to je to najhorsie na celej veci, nie?

janka1
10. jún 2009

viete cooo vsetko a stale bude o strese 🙂
najprv stresujes , len aby si mohla snazilkovat, potom stresujes ci to vyjde, ci budes tehu, neskor stresujes ci je vsetko ok, ci bije srdiecko ci rastie ako ma ci bude zdrave, ci ma 5 prstekov ci ma dve nozky a dve rucicky, postupom casu zacnes sledovat ci sa hybe a ci mas pravidelne pohyby a stresujes ked tri hodinky sa nepohne, velky stres pride pri porode, ci to zvladnes ty a aj babo ci bude opat ok atd.....zacina druha faza stresu prve tri mesiace malinkeho babatky a matky ci budes dobra matka, ci mu davas vsetko spravne, ci to robis vsetko spravne.....no proste cely zivot je o strese , len sa treba naucit ten stres OVLADAT 😉 😉 😉

janka1
10. jún 2009

LUSI KED MAS LSBE CIARKY ZNAMENA , ZE HLADINA hcg JE ESTE NIZKA, ALE ONA SA KAZDYM DNOM POSTUPNE BUDE ZVYSOVAT, TAKZE ZIADANA PANIKA 😉

magic08
10. jún 2009

mas uplnu pravdu, janka 🙂

lusi131
10. jún 2009

Jej DAKUEJM baby za podporu, ja to vsetko viem aj sama, len to obcas asi potrebujem pocut aj od niekoho ineho, trosku si upratat myslienky a ukludnit sa 😉

A Jani ty si to uplne trafila, stale sa najde dovod na stres, len ho treba vediet ovladat 😀 no a teraz mi to tak celkom nejde, ale snazim sa to zmenit 😉

fyalynka
10. jún 2009

magic, presne tak...byrokracia jak svina!!!! a najlepsie na tom vsetkom je, ze ani ti co by to mali riadit
nevedia poriadne co ako robit!!!!!! 😠 😝

janka, uplna pravda, suhlas na plnej ciare 😀 😉

lusi, pekna foto s malinkym 😵

janka1
10. jún 2009

klaniam sa 😀 😀 😀
ja som hladnaaaaaaaaa a uz nemam nic na papanieeeeeee 😢

lusi131
10. jún 2009

🙂 fyalynka-dakujem, to som aspon tak narychlo hladala nejaku kde sme obaja, lebo vacsinou je sam alebo s tatom, kedze "maminka"-teda ja, fotim ovela radsej ako moj nastavajuci 🙂

magic08
10. jún 2009

jaaaaaaaaaaaaaaj fyal, tak som sa zasmiala, lebo u nas to presne tak isto funguje... milion papierov na vsetko, zo vsetkeho po 4 kopie, ze vraj pre istotu a nakoniec bordel ako v celom state heh 😀

fyalynka
10. jún 2009

magic, ja uz vidim, ze mi nebude kancelaria stacit na tie papiere 😲 😨 to je neskutocne... 😝
a to sme este nezacali "poriadne" 😖 kazdu chvilu nam menia podmienky, ani sami nevedia co je spravne 😠
ach jaaaaaj...

magic08
10. jún 2009

ha presne to poznam.
v pondelok tak a v utorok uz inac...
no nezavidim ti...

fyalynka
10. jún 2009

dakujem 😝 😀
preto chcem ist cim-skor na matersku 😀 ale to je bohuzial este vzdialena buducnost 😔

janka1
10. jún 2009

fyal NIKDY NEHOVOR NIKDY 😉 😀

fyalynka
10. jún 2009

janka, ale ja som nepovedala "nikdy" 😕 len ze je to este velmi vzdialene.... 😔

magic08
10. jún 2009

no babenky lucim sa s vami, padla...
nebudem dlhsie ked nemusim, no nie? 😀
zatial sa majte...
pekny zvysok dna
papa

janka1
10. jún 2009

CHCELA SOM NAPISAT UUPLNE NIECO INEEE 😀 😀 😀 😀

fyalynka
10. jún 2009

magic papa 😉
uplny suhlas, ani minutu im nedarujeme!!!!!!!!!! 😀

janak, co si chcela napisat????????? 😕

janka1
10. jún 2009

to je uz jedno 😀
strasne ma bol hlava idem si kupit cokoladu a mineralku 😒 aj ked by som si dala radsej doma nasu filtrovanu vodu , kedze mineralky nie su zdrave v tehu no ale co uz 😢

fyalynka
10. jún 2009

no nie je to jedno...to su asi dve rozne veci!!! 🙂
napiiiiiiiiisssssssss mi toooooooooooooo 😀

janka1
10. jún 2009

😝 😝 😝

fyalynka
10. jún 2009

😝 😝 😝
idem domov....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre