Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom
Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀
jeeej taku radost mam aj ja rada 😉
ja akurat idem stolovat, som mala normalne chut na zivansku 😝
jaj vikend aj jaaaaa , kto by ho nechceeeel 🙂
a kto ma smutne srdce, ci som nieco nepochopila, ci mi nepali cico???
aaaaaaale nikto... 😉
ideme na oslavu v sobotu na chatu, tak sa tesim, len dufam, ze bude slniecko svietit 😎
mate nejake plany?
fyal ideme trosku na byt pracovat , sice ja iba ocami , ale chlapi uz konecne budu okna menit 😉
pojdem popozerat nejake obkladacky a dlazbu , lebo by som chcela na dalsi tyzden to vsetko uz oblozit 🙂
jasneee ze mam a rovno 7kg 😉 akurat ma dnes dr. upokojovala, ze to nie je tuk , ale voda, ze to od toho dufastonu sa zial takto zavodniiim 😖
ahoj janeee 😉 citala si , nevydrzala som a bola som dnes na sono 😀
ahoooj
jj, citala, som sa smiala 😀 ved nevadi, videla si drobca, je oki, to je hlavne
pekne si pisala o tom strese. ja len dodam, ze mam pocit ze akonahle mas dieta, tak sa on budes bat do konca zivota a to je len stres.
jane budes, ale cim je vacsie a starsie , tak je menej obav /vlastna skusenost/ 😉
nee, neposmievam. len ma to pobavilo, tak v dobrom. mi to sprijemnilo den, ako si sa pekne priznala 😅
asi si myslela na endokrin. hej volala a nikto mi to nebral 🙄
ni ena gyndu malo byt ale na endokrinologiu 😀
no vidim, ze som uz riadne popletena 🙂
a co si vecerala? zivanku? si pisala ze si mala na nu chut. ja by som si dala toast havaj nevies preco? 😀
ale realne, kedye nemam doma sunku, som si dala cerstvy, vcera peceny chlebik 😀 mnam. a na to taky prirodny syr s bylinkami, nejaky nemecky. take nieco jak nasa lucina 😵
jane my sme si dnes na obed dali toasty 😉 ja ten co vcera labuznicky a kolega si dal pikantny 😝 😝 😝
na veceru som robila zivansku ano mnam,mnam 😝 😝 😝
jane nic vynimocneee 😉
zemiaky, masko, klobaska, slaninka, cibulka, paprika, paradajky, korenie, olej ...alobal a rura 😀 😀 😀
no vidis, napriklad my klobasku nedavame. a mäsko bravcove? a ake koreniny? len sol a cierne? 😀 😨 🤐
jane , ale ten klobasky davam naozaj malinko dve kolieska do jednej porcie len pre jej aromu a stavu 😉 dnes som robila z telacinky, ale mozes aj kuracie aj bravcove 😉 davam grilovacie a aj bazalku 😉
ja robim niekedy bravco, niekedy kuracie. s brovco lepsia chut. hej, s klobaskou to moze byt fajnove. my milujeme cabiansku ta ked sa zvysi, co pochybujem, ta moze prihodit do zivanky
no neviem neviem, ci uz nemam menu na nedelu 😀
a uhorkovy salati k tomu 😝
dnes som robila broskynovo -marhulovo-jablkove nanuky 😝 😝 😝

aj ja ale az o 16tej 😠