Sex 2x po sebe pri snažení

2. máj 2021

Asi vam pride toto blba otazka, ale snazime sa s mm o prve dietatko a napadlo mi ci nevadi ze po styku si dame chvilu pauzu niekedy 15 min niekedy hodinku a potom mame znova styk. Je lepsie mat po ejakulacii radsej pauzu dlhsie? Niekedy je ta chut, ze az potom sa zamyslam, ci neznizujeme sancu tym "prvym" spermiam. Snad viete co myslim. Dakujem vam 😇😊

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miadi
2. máj 2021

Neviem co myslis ? Ze ich sexom rozmixujete ako mixer?😂alebo tie druhe spernie sa snimi pobiju? Prepac je mi to vtipne. Uzivaj si kolko sa da kym mas na to chut a energiu 😃nie je to problem.

autor
2. máj 2021

@miadi haha 😄 dakujem, aj mne pride moja otazka trosku mimo, ale nedalo mi sa radsej opytat, ako sa hovori viac hlav, viac rozumu je teraz na mieste 😄

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miadi
2. máj 2021

Idealne sa mà plodit kazdy druhy den.. ale milovat by si sa mala podla chuti nech z toho nie je len proces vyroby dietata 😊

autor
2. máj 2021

@miadi nuz, my sa snazime uz dlhsie, asi sa nam nedari lebo neplodime kazdy druhy den. Ale ked je chut, co je niekedy kazdy den, v case pred ovu niekedy aj 2x denne, lebo je chut ☺🙄

kayyaa
2. máj 2021

@bambulienka25 prepac, ale to je hlupost, spermie dozrievaju cca 70 dni...

A odpoved : nie, neznizujete sancu😊 my sme tiez mavali sex bezne aj 2x za den a otehotnela som hned na prvy raz😊

nevenka
2. máj 2021

Neboj sa, my takto mame dcerku, len je akoby z "divych vajec", no riadna povaha...🤣...Ale jasne, ze to s tym vobec nesuvisi...😄

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
2. máj 2021

@kayyaa ano, tie spermie dozrievaju tak nejako, lebo na opakovany spermiogram sme poslani o 3 mes to je vraj doba kedy sa menia - tak nam povedali, aj ze cim castejsid tym lepsie lebo morfologiu mame tesne nad 1% percentom. Aj som raz otehotnela prave ked sme mali styk asi 8 dni po sebe plus minus okolo ovulky, akurat ze to skoncilo v 5 tt.

autor
2. máj 2021

@bambulienka25 ano, vysetrenia mame scasti za sebou, zatial len zla morfologia, ale nezufame. Raz sa podari 😊

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre