Silnie mi ovulačný test s príchodom menzesu

evinkakub
28. mar 2021

Ahojte. Do ms mám 3 dni, dnes mám ale silnejší ovulacny test ako včera. Znamená to, že menzes už asi ani nemám čakať? Čítala som totiž, že aj ovulacny test dokáže ukázať tehotenstvo. Vďaka

zuzuliennka1
28. mar 2021

a my sme vestice?
pockaj tie tri dni - bud dostanes menzes, alebo nie a potom si sprav tehotensky a budes na istom...

sense
28. mar 2021

Sprav si tehu test a uvidíš...A ovu test máš pozitívny!? Alebo len testovacia čiarka je silnejšia ako včera... Pretože pozit ovul. Test môže znamenať aj tehotenstvo ale nemusi to byť pravidlom... Alebo ak mávaš nepravidelný cyklus tak aj posunutá ovulacia
V každom prípade nech ti zo vyjde ako si želás

evinkakub
autor
28. mar 2021

@sense ďakujem za odpoveď. Testovacia čiarka je silnejšia ako včera. Cyklus mám pravidelný, tehotenský test negatívny zatiaľ.a ďakujem, snáď vyjde 😉

sense
28. mar 2021

@evinkakub to ešte ale neznamená ze ovulacny test je pozitívny.... Počkaj ci príde ms a sprav tehu test... Ono napr stačí ze máš Urin hustejšie a hneď je palička silnejšia als test pozitívny ešte nie je

rita0123
28. mar 2021

Ahojte viete mi poradiť ?16.3.som mala menzes trval 5dni 19.3.sme mali pohlavný stik bez ochrany a 24.3 nastala ovulácia môžem otehotnieť ?ďakujem za odpoveď

sense
29. mar 2021

@rita0123 ak má veľmi kvalitné spermie a ty vieš 100perc že si mala ovu tak teoreticky áno a prakticky ukáže čas

lauritka
29. mar 2021

niekedy zvykne tmavnut aj pred ms. LH sa vylučuje vo vlnach, nie je to ale potvrdenie, že si tehu. ak bude uplne pozitivny, tak vtedy si urob aj tehu testik. ano boli tu niekedy pokusy, že to tmavlo atd- ale nie je to pravidlo. tehu je dobre testovat testami na to určenými. LH reaguje aj na HCG hormon, ale to uz musi byt určita hladina HCG v tele.. a to ti potom vyjde už aj pozitivny tehotensky.

rita0123
29. mar 2021

@sense viem že nastala ovulácia ale že či vydržia spermie pred Keď sme 5dni pred ovulácia mali stik a na druhý deň bola ovulácia

rita0123
29. mar 2021

@lauritka a myslíš že po niekoľkých dňoch by sa dalo zistiť či sa to oplodilo alebo nemuseli tak spermie vydržať tých 5dni pred ovu

zuzuliennka1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zara1969
22. jan 2022

@evinkakub dobry den, bola ste nakoniec tehotna?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre