Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Skúšali ste doma dať spermie pod mikroskop?

klarka007
22. okt 2012

Ahoj,skušali ste doma robit sperm.pod mikroskopom?ake zvečšenie potrebujem?

liz_lemon
22. okt 2012

preco doma? od coho je urolog?

katren
22. okt 2012

ty si lekar??? lebo ak nie, tak ti to bude aj tak na .... 😅 😀 😀 😀

petkave
22. okt 2012

😀 😀 😀 😀 Mňa by len zaujímalo, aký profesionálny mikroskop by som si na to musela kúpiť a čo všetko by som si musela naštudovať, aby som získala relevantné výsledky 😀 😀 😀 😀

ludka140281
22. okt 2012

urobi to urolog, 🙂 ty sa nad tym netrap 🙂 ....ved ani nevieš čo by ten pohlad znamenal....je ok,alebo nieje? spolakni sa na lekara 😉

baby2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zlatino2110
22. okt 2012

Poznam baby čo to skušali doma,išlo len o to aby vedeli či tam niečo je čiže či sa hybu,nezistiš ich počet to len lekar.Ale ake zvečšenie tak to neviem asi by stačilo 1200krat.

vonicka
22. okt 2012

To co su za napady? To by ma nikdy nenapadlo 😀

miro123456
11. nov 2012

no ja asi rozumiem ako to myslis. Mna mikroskop vzdy fascinoval, tak som si nedavno kupil jeden biologicky, za 99€ konus college 600x, ked mam cas tak samozrejme kadeco pokukam. Biologia ma nikdy nebavila, ale mikrosvet ma vzdy fascinoval. No a samozrejme dosli na rad aj spermie - zena bola prekvapena - sokovana, ale pravdaze bola zvedava aj ona a nkto mi tu nenahovori ze keby mal doma mikroskop, ze by ho to skor ci neskor aspon nenapadlo. Ale kveci - spermie su v mikrosvete poriadne kravy takze ich vidno. Uz pri 150x zvacsani vidno biciky a pod. Pri 600x im pekne vidno aj tvar hlavicky a tak. Dokonca ich velmi zle ale vidno aj pri 60x ale to je len take male mihotanie. Dolezita je ale jedna vec. Na spomenutom mikroskope je tzv. clona ktora akoby zvisovala kontrast a treba ju skoro uplne stiahnut lebo oni su akoby zo skla.

klementa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stefi105
23. nov 2016

@miro123456 kde ste kupovali ten mikroskop?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli