Snaženie o bábätko a problémy

nelka1111111111111
23. nov 2018

Cawko baby ja som tu nova takze neviem ako to tu chodi budem rada ked mi vtom pomozete pojdem rovno na vec mam 40 rokov a snazime sa s priatelom o dietatko lenze ja mam furt problemy s hormonmi mam nizky progesteron a ped mesiacom nam zistili ureoplazmu mne aj mojmu priatelovi dostali sme obidvaja antibiotika levolax 500mg ma niekora z vas stym nejake skusenosti mozme sa viliecit.. A mozem otehotniet brala som aj dlho vitaminy nosifol duo activ a potom kyselinu listovu poradte mi este nieco dakujem pekne krasny den prajem

lokorave
23. nov 2018

@nelka1111111111111 a tvoj gynekolog. Ti nenasadil progesteron v tabletach? Ja som ho brala v tehotenstve.. Ueraplazma je liecitelna antibiotikami. Osobmu skusenost nemam ale kamaratky v okoli a po 10dnoch boli ok.

alenka551
23. nov 2018

ako dlho ho uz beries, ako pokial sa to vylieci, nevidela by som problem v tom, aby si otehotnela a j v takomto pripade, hlavne netrba zahadzovat sance a treba sa proste snazit a pozitivne mysliet

asined88
24. nov 2018

Určite 10 dni na liečbu ureaplazmy nestačí. My sme sa s manželom na prvý krát tiež liečili 10 dní a do pár týždňov sa vrátila. Potom sme brali atb skoro mesiac a už je to v poriadku. Po 4 rokoch snaženia som momentálne tehotná.

nelka1111111111111
autor
26. nov 2018

@asined88 tak vam gratulujem.. Ja mam ist a kontrolu az o pol roka takze ako budem vediet ci som ok..

nelka1111111111111
autor
26. nov 2018

@lokorave ahoj nie nic mi nedallen tie antibiotika ja som bola v centre v ziline a mam ist na druhu konzultaciju musime sa objednat

nelka1111111111111
autor
26. nov 2018

@asined88 este sa chcem opitat otehotnela si hned ked si dobrala tie antibiotika a co si este uzivala ty aj tvoj manzel

asined88
27. nov 2018

@nelka1111111111111 antibiotiká sme brali samozrejme obaja lebo ináč to nemá zmysel a dohrali sme ich v januári a otehotnela som až teraz v októbri. Ono to bolo tak že nam tvrdili ze tá ureaplazma ovplyvňuje spermie, preto tam ma manžel zlý spermiogram. Ale ani po vyliečení sa ten spermiogram vôbec nezlepsil, praveze v niektorych veciach zhoršil. Môj manžel vyčítal kdesi na nete a začal brať Selezin ACE a taktiež papat domáci cesnak (nie z obchodu)b jedol každý deň 1 strucik po raňajkách a jeden po obede a presne po 3 mesiacoch co je čas kedy sa spermie obnovujú som ostala tehotná. Ja som nebrala vôbec nič. Treba vedieť v čom je problém a hlavne nevzdávat sa. Nám v centre povedali že s tými výsledkami je to na umelé oplodnenie a nemali pravdu 😊

andrejkap123
27. nov 2018

@asined88 pocas liecby je zakazany sex?

nelka1111111111111
autor
28. nov 2018

@andrejkap123 dakujem pekne za radu a tie vitaminy pre manzela ste kupili v lekarni ci na nete moj muz berie zinok a selen a tiez ste brali levolax. Mi ich berieme az 500 mg a este raz gratulujem.

nelka1111111111111
autor
28. nov 2018

@alenka551 ahoj ten levolax beriem prave teraz 7 dni ja aj moj muz mojmu muzovi zistili ze ma pomale spermie a tiez ma ureoplazmu takze obidvaja uzivame lieky a este uziva selen a zinok ja nic. Mame ist na konlzutaciju tak som zvedava ako to dopadne

asined88
28. nov 2018

@andrejkap123 samozrejme. Ináč by ste si to medzi sebou stále posúvali. Lekár mi taktiež odporučil prať spodné pradlo, osusky a uteraky na 90 stupňov. Vtedy sa to da vyliečiť tak aby sa to nevrátilo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre