Vypadávanie vlasov v tehotenstve

esterka13
23. aug 2022

Ahojte , chcem sa opytat skúsenejších. Doteraz som mala krásnu dlhu hustú hrivu no teraz v tehotenstve mi neskutočne vypadávajú vlasy , som v 15 tt
Doteraz som brala len kyselinu listovú , prosím poraďte ale vitamíny ste brali v tehotenstve ? Ďakujem 🙂

ivs97
23. aug 2022

Mne tiež polka vlasov v tehotenstve vypadla, jedla som potom bloom hair pre tehotné ale nezaberalo. A ešte femibion.. Ale vlasy mi padali až do pôrodu. Ale odvtedy to prestalo a už mi rastu aj také baby vlásky. Niektorým babam zas začnú padať po pôrode...

sashka22
23. aug 2022

@esterka13 mne žiaľ tiez nic nepomohlo. Musela som sa vzdať metrovej hustej hrivy, nechala som sa ostrihať na chlapca, tam má to už menej bolelo keď vypadli, nevyzeralo to tak desivo ako keď vypadli dlhé. Asi rok po pôrode už začínali rásť nové a teraz ani nevidno, že by som voľakedy bola takmer do hola 😁 metrova hriva je späť 💪. Za zdravé babo to stojí vydržať. Skús ich skrátiť,aspoň pre psychickú pohodu,mne to pomohlo.

lilly7913
23. aug 2022

Mne padali vlasy vždy ale v tehotenstve prestali, brala som femibion, vitamín C a globifer - mala som málo železa, po pôrode som to prestala brať a začali mi zase padať vlasy.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre