Snaženie sa o bábätko a chudnutie

daduska272
12. aug 2018

Kocky sa to nejak zladit....pracujeme na druhom baby uz rok a nedari sa...idem brat infolic combi...kvoli vyssej vahe....a chcela by som aj kus schudnut....myslite ze to bude ok....ked nahodou po ovulke otehotnie ale este tak 2-3 tyzdne budem cvicit...ci to neublizi dako baby? Dakujem za rady

najinka
12. aug 2018

@daduska272 neublizi, neboj 🙂 kludne cvic, moze ti to aj pomoct k otehotneniu, ked znizis vahu. Ja som chodila behat+ do posilky, kym som nemala pozitivny test 😀 az potom som prestala

alex49
12. aug 2018

môžeš cvičiť pokojne aj počas tehotenstva, len v menšej miere ako predtým. Práveže sa odporúča pohyb, a nie ležanie na gauči ak je teda všetko v poriadku.

najinka
12. aug 2018

@alex49 tak akoze prve tri mesiace by som sa velmi nenatriasala 😀 ale potom je cvicenie ok. Ja uz bohuzial mozem len na tom gauci lezat 🤷🏻‍♀️

hennyinnsbruck
12. aug 2018

Zi ako si Zila doteraz pre boha ziveho.mozes dychat, pit, cvicit robit vsetko ako doteraz..... Ci pred ovulaciou ci po... Ja uz neviem volakedy sa toto neriesilo.. Teraz ziju zeny len do ovulacii a Potom neviem ako prezivaju.
Ja som v januari zacala cvcicit intenzivne plus vibracna platna... V Marci den po treningu // na teste. Takze sa uvolni a uzivaj si zivota

alasea
12. aug 2018

Jasne, ze mozes. Ja som tiez chudla a teraz cakame baby a uplne v pohode. Ved ked budes vediet, ze si tehotna, tak zvolnis tempo alebo prestanes zo zaciatku a potom zase mozes zacat. Uvidis, ako ti bude. Tych par dni, co budes cvicit, kym sa dozvies, ze si tehota ti neublizi, ved to je len par buniek v case testovania 🙂

smatko
12. aug 2018

@daduska272 ja som cvičila a nevedela som že som tehotná a to som cvičila s vysokou váhou myslím si že to neublíži určite ti a teraz som vlastne otehotnela len kôly tomu že som schudla čo nevieme ani ako sa nám podarilo.drzim palce.

malinajahoda
20. aug 2018

@daduska272 ahoj, nemusíš sa báť cvičenia ani počas tehotenstva. Ja som cvicievala každý večer až do odchodu do pôrodnice. Bábätku tým vôbec neublížiš, naopak, budeš sa cítiť veľmi dobre. Cvičila som posilňovanie nôh, zadku a taky ľahučký aerobik, ale žiadne poskoky.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre