Snaženie sa o bábo a potrebné vyšetrenia

tinkiz
16. mar 2012

ahojte, chcela by som sa spytat ci mi neporadite..uz asi 4 roky sa snazime o dieta, ale stale sa nedari, ja som podstupila nejake vysetrenia, ale myslim ze len zakladne a manzel ma ist na spermiogram, len to stale odklada, zaujimalo by ma ake vysetrenia este treba podstupit, alebo liecbu, lebo sice som zmenila lekarku, ale nic sa nedeje ☹ uz som z toho na nervy

tinkiz
autor
28. aug 2013

@tatinka vies ja si myslim, ze taketo vysetrenia by sa mali robit povinne pred IVf a zabranilo by sa tym podla mna vela neuspesnym pokusom...

tatinka
3. sep 2013

@tinkiz keby mi skor zistili tie mutacie mohlo sa zabranit potratu , a suhlasim s tebou ze tie vysetrenia maju dat robit hned pred ivf ale zial nedavaju,,,,
prepac ze som sa minule tak zrazu odmlcala ale pokazil sa mi pc a az teraz ho uz mam opraveny ako tak 🙂

tinkiz
autor
3. sep 2013

@tatinka ved prave keby zistili skor, vsetko by bolo inak... budem ti silno drzat palce aby to uz konecne vyslo 🙂

tatinka
5. sep 2013

@tinkiz dakujem podobne aj ja tebe 🙂 a kedy ides na ket?

tinkiz
autor
5. sep 2013

dakujem 🙂 no ja idem teraz v nedelu na kontrolu a ked bude vsetko ok, povedia mi kedy bude vklad 🙂

tatinka
5. sep 2013

@tinkiz tak drzim prsty nech sa to podari 🙂

tatinka
29. okt 2013

@tinkiz ahoj , ako sa ti dari?

tinkiz
autor
29. okt 2013

@tatinka ahooj 🙂 no dnes uplne nanic ale hadam je vsetko v poriadku..teraz ani neviem ci vies..ketko bolo uspesne som v 10tt a zajtra prva poradna..dufam lem, ze je vsetko v poriadku ked mi je takto zle..a ty ako?

tatinka
29. okt 2013

@tinkiz jej tak to gratulujem, u nas vsetko po starom, super ze vam to vyslo 🙂 drzala som palce 🙂

tinkiz
autor
29. okt 2013

@tatinka dakujem moc..dufam ze ma aj zajtra potesia..dam vediet 🙂

tatinka
30. okt 2013

@tinkiz neboj, urcite ta potesia aj dnes 🙂

tatinka
31. okt 2013

@tinkiz cawko, no co ,,,,nic si nepisala ,,,dufam ze pondelkova navsteva u dr dopadla na jednotku , hm ?

tinkiz
autor
31. okt 2013

Ahooj..prepac ale je mi tak zle ze som tu ani nebola...bola som vcera a vsetko je ok..babo krasne rastie 🙂

tatinka
1. nov 2013

@tinkiz tak to je super ze mimi je ok , este raz gratulujem 🙂

kikushha
7. jan 2014

@mauerka ahooj predavas este tie ovulacne testy?🙂 dakujem

mauerka
8. jan 2014

@kikushha uz nie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre