Snaženie sa o dieťa a špinenie

anonym7
22. nov 2020

Ahojte, mam taky problém s partnerom sa snažíme o bábätko bez pomoci lekárov už niečo cez rok, mam nepravidelnú menštruáciu,
Tento mesiac sa mi stalo ze som dostala menštruáciu 2 x do mesiaca, pred 2 týždňami som mala normálny menzes, celý týždeň som mala každé ráno silné kŕče v podbrušku a včera po dvoch týždňoch som dostala akoby hnedý výtok potom to ustúpilo a večer som mala pohlavný styk s priateľom a pustil to do mňa keďže sa snažíme o bábätko .. a dnes do obeda slabé špinenie(krv), nemám šajnu čo by to mohlo byť.. Myslíte že by to mohlo byť niečo s tehotenstvom?

klarissa25
22. nov 2020

aky ma zmysel zakladať viac ako jednu diskusiu o tom istom??

anonym7
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viikkki
22. nov 2020

Uhniezdenie?o 3 dní skus test s citlivosťou 10

petamich
22. nov 2020

@viikkki uhniezdenie 2 tyzdne po menstruacii? to sa mi uplne nezda, pise, ze pred 2 tyzdnami dostala normalnu menstruaciu a dnes ma vytok

heleninamama
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viikkki
22. nov 2020

@petamich môže ist aj o ovulacne krvácanie, ale ja mávam ovulaciu na 9DC takže kľudne ak ju mala aj ona skôr mohlo ísť o uhniezdenie...

petamich
22. nov 2020

@viikkki pred dvomi tyzdnami dostala menzes ak jej trval len tri dni, zostalo jej 11 dni, ak by aj ovulovala na 9ty den no neviem :D mozne je vsetko ale uprimne skor si to nemyslim ale to vie asi iba autorka ako ma cyklus a jednotlive fazy a ci mohlo prist k oplodneniu, kedze nepise o tom nic

anonym7
autor
22. nov 2020

Ono to bolo takto od 1.11 do 8.11 som mala menštruáciu, a tento týždeň som mala neskutočne silné krce v podbrušku keď som vstala ale iba ráno. Včera sa mi spustil hnedý výtok, večer som mala pohlavny styk a dnes mam špinenie. Takže neviem

anonym7
autor
22. nov 2020

A nie nerátam, nepočítam, nekontrolujem, nechávam tomu voľný priebeh.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misa11111
23. nov 2020

@anonym7 ovulacia

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre