Snažilkujeme od septembra a stále nič

subbinka
6. feb 2014

ahojte baby niesom tu nováčik ja som snažilka od septembra a stále nič , brala som antikoncepciu 4roky a stále cítim ako sa mi z tela dostáva od septembra stale von tie hnusne hormóny.budem rada keď si napíšeme príhody od každej z Vás

janderka
19. máj 2014

@15monca151 GRATULUJEM 🙂 citala som tvoje prispevky. Tiez uzivam inofolic a k tomu duphaston. Snazime sa uz rok a nic. Tie priznaky co si opisovala vyssie mam aj ja. Mrchu ocakavam tak do 8 dni. Tak uvidim, ale tiez sa nechcem predcasne tesit, lebo tie lieky beriem teraz len prvy mesiac. Ale to zvlastne pobolievanie v podbrusku a sem tam biely vytok... Myslela som si, ze to mozu byt aj vedlajsie ucinky Duphastonu. Takze si este budem musiet pockat par dni a uvidime...

15monca151
19. máj 2014

@janderka Ďakujem a velmi ti držím palce 🙂 ja som skusala test hned ako sa objavili priznaky a bol negativní,tak som stracala nadej ale keď sa MS nedostavila,bála som sa pripustit si to,ale dievcata tu mi dodali odvahu aby som skusila a podarilo sa 🙂 a to som mala začať užívať antibiotika tak zajtra musím volat lekarke aby sme to poriesili 🙂 inak ja som vobec nedufala že nám to vyjde hneď prvý mesiac snazenia ale podarilo sa a verim,že budete natom rovnako ako my 🙂 už cakam na mm aby som mu to oznámila,zatial nič nevie 🙂

janderka
19. máj 2014

@15monca151 a snazili ste sa uz pred tym ako si zacala brat Inofolic? Juuuj tak manzelika caka prekvapko 🙂
tiez sa bojim toho testu, ale zatial by to bolo asi este zbytocne, pockam este par dni... aj ja by som mala zacat brat antibiotika po mrche... takze jedine cakat

15monca151
19. máj 2014

@janderka snažili sme sa od svadby,ktorú sme mali v auguste a až teraz sa zadarilo po zacati brania inofolicu,tak Neviem či náhoda ťažko povedat 🙂 čaká 🙂 mám pre neho malu krabičku kde su malinké ponožky tak sa tesim na reakciu 🙂
Zbytocne by si bola sklamana,ešte pockaj,lebo viem že aj mne před mrchou vždy ukazoval negat.výsledok a aj tento mesiac a vidíš mrcha nepřišla a už je pozitivny 🙂 tak určite ešte pockaj 🙂

zabkazabicka
19. máj 2014

@15monca151 jej tak to je supet gratulujem 🙂. ja este uvidim do septembra co povedia a uvidime...a brala si nejake doplnky alebo co si myslis co vam mohlo pomoct?

15monca151
19. máj 2014

@zabkazabicka Ďakujem 🙂 užívala som necelý mesiac inofolic,a myslím,že aj ten nám pomohol 🙂 takže za vyskusanie nič nedas 🙂

zabkazabicka
20. máj 2014

@15monca151 aha ked ja som aj inocolic brala a nic... a kolko mas rokov ak sa smiem opytat?

15monca151
20. máj 2014

@zabkazabicka ako dlho si ho užívala? Ja mám 21 🙂

kika691
20. máj 2014

Ahojky....z cssu na cas sem kuknem ako sa vam dari....kdezto mne sa nedari vobec🙂 ....tiez som presla inofolicom, fytosojou, femi kvapkami, gynastanom, duphastonom,kys.listovou a kade cim od toho septembra a nic...asi sa dam na pestunstvo...ci adopciu?

zabkazabicka
20. máj 2014

@kika691 ahoj tak sme na tom uplne rovnako my sa snazime uz od 5/2013 a nic...hocico sme uz uzivali aj s manzelom ale n prd 🙂. rozmyslam nad adopciou nieje to este skoro riesit? ty mas kolko rokiv?

zabkazabicka
20. máj 2014

@15monca151 uzivala som ho adi tri mesiace ja mam 30 uz stara paka🙂 tak to bude hadam aj tym

15monca151
20. máj 2014

@zabkazabicka ale coby 🙂 vies čo my sme boli na víkend preč,u mm starkej a bolo velmi super,bývá daleko a popijali sme a bavili sa super a vlastne keď som mala posunutu ovulku aj sex bol taky no proste iný nie taky že ,,aha je ovulka,poďme nato" Fakt sme si užili celý víkend a myslím že aj zaposobilo to že som nevedela,že mám ovulaciu,lebo hlien som spozorovala až pondelok či utorok a ešte som si hovorila,že mi už sibe,že to je ešte skoro na ňu 🙂 až ovu test ukázal ze je po nej 🙂

kika691
20. máj 2014

@zabkazabicka ja 30...a akosi ma to uz prestava bavit....chodila som aj na merania aj teplotu som merala aj testy cikala....oooooj

janderka
20. máj 2014

@zabkazabicka neblazni, ze stara paka... ja mam 34 a tiez sa snazime uz asi rok. Jednu princeznicku uz doma mam a ta sa nam podarila na prvy sup 🙂 Nejako som si myslela, ze aj to druhe pojde ako po masle...

zabkazabicka
20. máj 2014

@janderka hmmmm vsetci vravia ze mam este cas ale uz asi velmi nie...skusali sme uz kadeco manzel nema velmi dobry spermiogram a ja mam ist na laparoskopiu v septembi koli priechodnosti....ale najradsej keby som to nemusela absolvovat...

janderka
20. máj 2014

@zabkazabicka tak najlepsia cesta je urcite ta prirodzena ale ked to nejde, tak treba tomu pomoct. Myslim, ze niekedy to ani nieje o veku ale ked sa k tomu pridaju kadejake potiaze tak to uz ide horsie...

rencici27
24. máj 2014

Ahoj dievcata tak som naspet u vas v skupinke nakolko som po kyrete 3 den .Zial fazulky sa neujali.... 😢

janderka
24. máj 2014

@rencici27 to mi je luto. Lepsie by bolo keby nas tu bolo stale menej a nie pribudalo ☹ Asi budete mat teraz chvilu pauzu ak si po kyrete, ze?

rencici27
25. máj 2014

@janderka no cakam na vysledky s hstologie.A podla toho sa uvidi nakolko mi zistili mola hydotidosa. TAK POL ROKA BY SME MALI CAKAT.ALE TO SA UVIDI AZ PO VYDLEDKOCH ktora forma moli to je .A ano po kyrete 4 den som.A v nemocnici mi primar vravel , ze za posledne 3 mesiace to je strasne kolko zien potratilo.Ze si to nevedia vobec vysvetlit.A tak isto mi povedal, ze ked vysledky dopadnu dobre tak sa mozme snazit hned , on je zastanca toho , ze po kyrete je maternica vycistena a prehnojena a plod sa skor ujme.

denisalv
3. jún 2014

@rencici27 Ahoj, hadam si ma este trochu pamätas.. Je mi luto, co sa ti stalo. A v kolkom si uz bola tyzdni?

rencici27
5. jún 2014

Ahoj bola som v 10 tt .Ale uz je to za mnou a zacneme odznovs az v septenbri sa snazit tak som zvedava.

magnolia26
26. jún 2014

Ahojte.Tak u nás tiež nič nové, teraz beriem už druhý cyklus clostil a pridala som aj inofolic, tak uvidíme ci sa podarí, ale už by sme boli velmi radi keby mrka neprišla

tixx
26. jún 2014

@rencici27 ahoj, my sme si tu tiez pisali, velmi ma mrzi, co sa ti stalo, verim,ze ked sa v septembri zacnete snazit, tak to vyjde a dotiahnete to do uspesneho konca. My z tejto skupinky mame teraz sukromku, tak si tam piseme, ale okrem denisalv sa este nepodarilo ani jednej ☹ ja som v utorok bola na IUI,tak teraz 2 tyzdne cakat,ci to vyslo, ale nemali sme dobry spermiogram, tak neviem,co nas este caka....

tixx
26. jún 2014

@kika691
@magnolia26
@janderka
@zabkazabicka

caute kocky, tak vidim,ze sme na tom podobne...ja uz som tiez skusala vsetko mozne, alchemliku, inofolic, clostilbegyt, duphaston, pregnyl a nic, tak sme isli 18.6. do CAR a 24.6. uz aj na IUI. Tak teraz len cakat, ci to vyslo, ale ako som pisala vyssie, mali sme zly spermiogram, tak neviem, ci to vobec mohlo vyjst, lebo sama lekarka hovorila,ze to bolo IUI "naslepo" - kedze nemala ziadne nase vysledky este, ale ze ak chceme, mozme to skusit. Snazime sa od septembra... clostil som brala 4 cykly, a nepomohlo, pritom moj lekar hovoril,ze 80% bab s tym otehotnie, no u nas je asi problem inde. Na laparku nas zatial neposlali, a ani neviem,ci poslu kvoli tomu spg. vam sa ako dari?

rencici27
26. jún 2014

@tixx Ahoj a mozte ma prosim pridat do sukromky.Budem rada akosa budeme cez sukromku rozpravat.A našťastie vysledky s hstologie nepotvrdili mola hydatidosa.Proste to bol potrat .Tak momentalne som sa dala na dietku.Tak v septembri alebo oktobri vletim na to s manzelom.A držím palce a prajem zo srdca aby sa zadarilo..

tixx
26. jún 2014

@rencici27 jasne, napisem tej babe, co ju spravuje,aby ta pridala,len teraz je par dni bez netu, tak jej napisem,ze hned ako sa na net dostane,nech ta prida, neviem, ci aj ja ako clenka to viem ta tam pridat. Dietku by som si aj ja mohla dat, obcas si dam tu dietu Macingovej, neviem,ci to poznas. Ty mas aku?

petra16
26. jún 2014

@tixx Ahoj. Mozem sa opytat v akom centre si bola na iui?

tixx
26. jún 2014

@petra16 ahoj, jasne, v Gyn-Five 🙂 aj vy planujete ist na IUI?

petra16
26. jún 2014

@tixx No zatial nie. Ale ak to takto pojde dalej tak nas to neminie 😒 Ale ja by som radsej rovno ivf. Vam to nenavrhli? Co som citala tak iui sa robi ked je spermiogram uplne v poriadku. Ja chcem pred pripadnym ivf este skusit Clostil a ak ani to nepomoze tak az potom ivf. Ja rozmyslam nad Heliosom v Martine. Vy mate nejaky konkretny problem?

tixx
26. jún 2014

@petra16 no praveze sme do teraz o ziadnom probleme nevedeli, ale lekar mi naordinoval clostil+duphaston, brala som to 4 mesiace a ked to po 3 cykloch nezabralo,isli sme do CAR. Tam nam navrhli IUI bez toho,ze by vedeli aky je spermiogram, mala som akurat pred ovu, tak lekarka povedala,ze ak chceme,mozme to skusit. no lenze teraz sme zistili pocas IUI,ze spg mame nic moc, tak teraz cakame 2 tyzdne na moje krvne testy a mm kontrolny spg, a som zvedava,co nam navrhnu ako dalsie. a vy mate aky problem? uz bol partner na spermiograme, a ty na horm. profile, ci co mate za sebou zatial, a od kedy sa snazite?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre