Snažilky 2021

viikkki
28. jan 2021

Ahojte baby sú tu snažilky na rok 2021 ? Kľudne aj po potrate my sme už prišli o 2 bábätká v 5tt a 15tt... Snáď bude rok 2021 šťastným pre všetky ktoré túžime byť maminkami ❤️🍀

alison11
4. feb 2021

@patricia2120 Áno je to dobrý znak že je tvrdý a vysoko,ak by bol mäkký prípadne sa otváral či bol nízko tak by značilo blížiacu sa ms prípadne spontánny potrat.Držím palce aby silnela čiarka a entestuj už vydrž zo 3dni a bude zretelnejší rozdiel tmavnúcej sa čiarky.

patricia2120
4. feb 2021

@alison11 dakujem

patricia2120
5. feb 2021

No tak neviem ci nieco z toho bude.takyto som mala vcera test a dnes mam cerveno hnedy vytok,bolest v podbrusku a v krizoch a BT 37.4 😔

viikkki
autor
5. feb 2021

@patricia2120 môže sa ešte stále uhniezdovat to je na začiatku trhu normálne v koľko by si mala byť tt? Ak sa BT drží stále vysoko je to dobre znamenie... Kúp si magnerot a ascorutin a zajtra ráno správ ďalší test tiež mam atest ci ciarocka silnie... Držím palce 🍀❤️

patricia2120
5. feb 2021

@viikkki dakujem. dala som si magne B6 ine nemam teraz doma lebo som PN kvoli nasledkom po covide. mam taky zvlastny pocit v podbrusku. pravdepodobne som otehotnela 24,1. 18.2 mam ist gynekologovi. ta BT sa ma drzat vysoko aj pocas dna vsak? poslednu MS som mala 11.1 takze cca 4tt

viikkki
autor
5. feb 2021

@patricia2120 teraz najbližšie 2tyzdne budú rizikové ale potom to už bude lepšie potom sa budeš zase báť o srdiečko ale po 9tt už budeš kľudnejšia bude to dobre uvidíš

patricia2120
5. feb 2021

@viikkki ach kiezby sa to udrzalo 😔

patricia2120
5. feb 2021

@viikkki us som zacala slabo krvacat 😔

viikkki
autor
5. feb 2021

@patricia2120 joj to mrzí 😔ale stále to ešte môže dopadnúť dobre... Škoda ze nemáš od Dr duphaston 😔

viikkki
autor
5. feb 2021

@patricia2120 aha ja som mala takýto test ako ty keď som ho namocila do Pepsi 😂

patricia2120
8. feb 2021

Ahojte.toto je moj posledny test uz si nic robit nebudem.len sa chcem opytat ci je mozne mat takuto ciarku na teste. MS som mala 11.1 a pravdepodobnost ze som mohla ostat teh.bola 24.1. 25.1. Teraz v piatok som dostala MS vcera skoncila.prsia uz nemam naliate ako pred tym aj ked nie su take ako byvaju po MS. Bt 37.1.rano som si robila test a takato slaba ciarka tam bola.alebo teda ja ju tam vidim mozno to je len kanalik. Fotka bola rkbena cca 5min po spraveni testu.

ciarafan
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ciarafan
8. feb 2021

@patricia2120 mohlo ísť aj o biochemické tehu

patricia2120
10. feb 2021

Baby ja mam // 🤭🥰🥰🥰🥰🥰boze ja odpadnem ta mala bublinka vydrzala 2dnovu MS huraaaa.boze len nech ciarka dalej silnie🙏 18teho nech sa ukaze na ultrazvuku a nech priatel prezije tuto spravu.od piatku som mu preplakala den co den,zozierala ho,prosikala aby sme skusili babatko a ono uz je 🥰

alison11
11. feb 2021

@patricia2120 Tíško Gratulujem a držím palce aby rástlo a bolo všetko ok.

plzaque
15. feb 2021

@patricia2120 ako, stále mas 2 ciarky?

patricia2120
21. feb 2021

Ahojte maminky,tak sa po dlhej dobe ozyvam.na sone sa ukazala mala bublinka no zial prisla som o nu 😔 a ja sa s tym neviem nejak zmierit.bola to moja posledna nadej.priatel babatko nechce a viem ze po tomto si bude davat este vacsi pozor.strasne ma to trapi.prosila som ho ci nezmeni nazor na babatko a zial ano rozumiem ja mam 2 deti on tiez 2 ale ta tuzba po babatku je hrozne velka.ja som nikdy tento pocit nezazila.nikdy,hoci mam 2 deti.tie si vynutil ex.neviem ako sa s tym zmierit. Ten hnusny covid ma znicil a musim dat vypoved po skonceni PN co je o par dni.a tak sa moja nadej este viac prepadla ku dnu,lebo bez riadnej materskej by sa to neutiahlo. Priatela lubim,no odkedy sa vyjadril ze v ziadnom pripade babatko nechce nemam ani chut na sex,hoci uz MS skoncila. Raz som to skusila no ,poviem to hlupo ked sa spravil mimo mna rozplakala som sa.viem ze to znie sialene ale neviem sa nejak cez to dostat.drzim vam mamicky velmi palce,aby sa vam vsetkym zelanie mat babatko splnilo.

viikkki
autor
21. feb 2021

@patricia2120 ahoj, je mi ľúto co sa ti stalo 😞veľmi ma to mrzí... A viem aké je strašné keď túžiš po babatku 🥺poradim Ti len toľko nasla by som si nového partnera ktorý bude chcieť bábätko alebo sa skúsiť ešte raz porozprávať a nejako oblbnut tohto súčasného partnera že to babo ho bude ľúbiť atď. No neviem alebo mu zaklamat že ma pravdu ze ty to babo už nechceš a povedať mu ze teraz nemáš plodné dni a môže sa do teba robiť (budeš mat ovu) a potom akože po ovulke sa už do teba nebude robiť po tom pravdepodobne otehotnies a povieš mu ze sa ti to asi posunulo a a nemôžeš zato, aj keď nemyslím si ze to je stastliva voľba aby ta partner potom neopustil a "bude platiť" alimenty a ty zostaneš s 3 deťmi sama alebo minimálne s jedným neviem ako sú staré tie tvoje prvé 2 😅... Neviem ako ti poradiť rozhodni sa ty sama zváž si okolnosti, pre a proti ako by to bolo najlepšie a rozhodni sa tak aby to bolo pre teba co najlepšie 😉v každom prípade držím palčeky do budúcna 🍀❤️

patricia2120
21. feb 2021

@viikkki dakujem.ja ho lubim a stale dufam ze nazor zmeni.chcem velmi s nim zazit vsetko co som nezazila s ex. Nechcem aby som ho klamala,chcem si to uzit.vsetko od splodenia az po narodenie a vsetko co nas caka.

luckalatte
21. feb 2021

@mouse14 ja mam zaujem ak je to aktualne

mouse14
21. feb 2021

@luckalatte je to aktualne...tri ženy sa mi ozvali a nič...máte reálny záujem?

luckalatte
21. feb 2021

@mouse14 ano, mam realny zaujem, vieme si tu nejako vymenit kontakt?

surama
15. mar 2021

Ahojte baby, mam na predaj balenie Adiel test zenskej a muzskej plodnosti. Predajna cena bola 15.99+doprava, ja predavam za 10e+doprava.

Ja som ho objednala, lebo som myslela, ze sa nam nepodarilo a kym stihol prist, tak uz som zistila, ze sa predsa len podarilo. Takze balenie je neotvorene, neposkodene. Snad posluzi niekomu inemu 🙂

surama
15. mar 2021

@patricia2120 Ahoj Patka, nuz podla toho, co pises...neviem ci dieta je spravna volba. Ako si pisala, ze kvoli covidu prides o pracu, priatel dieta nechce, tvoje deti ma byvaly manzel... Skor porozmyslaj ci je vhodne zostat v takom vztahu, kde obaja tuzite po niecom inom.

Tvoj priatel uz ma 2 deti, cize predpokladam, ze on tuto etapu uz nechce znovu zazit a je s tebou pretoze hlada pokoj, porozumenie, stabilitu. Lenze ty tuzis po dietati a to vam do vztahu prinesie to od coho on uz raz utiekol...Ak ty sa nejak zariadis a zostanes tehotna, ale tvoj priatel dieta nechce, je vysoka sanca, ze ta opusti. Co potom? Zbytocne budes v strese cele tehotenstvo, bez prijmu, bez partnera... Nebude to horsie, ako teraz?

ivado
25. mar 2021

Ahojte , čo poradíte , som týždeň po vklade embrya , test + , ale krvacam nie veľa ale spinenie to nie je , ale zase ani menstruacia . Beriem 2x amalgen 400 mg , ascorutin 3x2 , estrimax 3x2, oddychujem a nič nerobím .

mouse14
25. mar 2021

@ivado testy by mali tmavnut každý druhý či tretí deň.... progesterón nech vám dajú

ivado
25. mar 2021

@mouse14 beriem amalgen to je progesteron

gaudi90
27. mar 2021

Ahojte ,mam taky problem sbažíme sa o babo len po neúspešných anovulačnych cykloch lekar nasadil Clostylbegit od ovulácie mam tlaky v podbrušku a neskutocne citlivé bradavky..dnes uz mi 5 DC mešká no včera sem tam ma v podbrušku pichlo bolestivo a mam slabohnede špinenie.. môže to byt tehotenstvo ale aj nemusi , modlim sa aby to už konečne vyšlo 🙏

mouse14
27. mar 2021

@gaudi90 test ste si robili?

mata1638
3. dec 2021

Ahojte ak by niekomu pomohlo tak predám Bluefertil tam zostalo 95 kapsúl a Pinkfertil tam zostalo 83 kapsúl. Skoro nepoužité. za 60 EUR. PC bola cca 85 EUR. Ale môžeme sa aj dohodnúť. Prikladám k tomu aj doplnok DRMEK z 90 kapsúl je ešte 41 kapsúl. A inofolic 13 vrecúšok.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre