Snažilky marec 2014

ellenie
27. feb 2014

Ahojte, kto sa chystá snažilkovať v marci, šup sem 🙂

micikatka
27. feb 2014

pridavam sa :o)

micikatka
27. feb 2014

to sme zatial len dve?

ellenie
autor
27. feb 2014

@micikatka vyzera to, ze ano 😀

misskate1
27. feb 2014

@ellenie tu sooom

ellenie
autor
27. feb 2014

@misskate1
@micikatka
tak babenky, ktory DC ste? ja som 8DC, takze ovulka mi vychadza nejak zaciatkom marca 🙂

micikatka
27. feb 2014

@ellenie ja zajtra čakam ms takze som nejaky 29-30 dc, tento mesiac som mala anovulacny, začali sme totiz chodit na folikulometriu

kikus606
27. feb 2014

Ahojte kocky prida
vam sa i ked niesom úplne marcova začali sme už trosku skôr ale tento mesiac zase nanovo tak ham sa začne už dariť 😉

mirisel
28. feb 2014

aj ja sa pridavam 🙂

tuli_tuli
28. feb 2014

@micikatka Ahoj...smiem sa spýtať, to si nemala žiadny dominantný folikul alebo len nepraskol a preto vieš, že si mala anovulačný cyklus ? Pýtam sa, pretože tiež som tento cyklus prvýkrát začala chodiť na folikulometriu.

micikatka
28. feb 2014

@tuli_tuli ja som najskor mala nejaky co mal 12 mm ale ten nedorastol ani za tyzden :o( cize preto bol anovulacny.

tuli_tuli
28. feb 2014

@micikatka aha, tak to mi je ľúto, držím prsty, aby to bol ojedinelý prípad 😉

micikatka
28. feb 2014

@tuli_tuli no praveze min. mesiac ovulka bola aj na tehu teste bol duch, len sa to neudrzalo

tuli_tuli
28. feb 2014

@micikatka raz to vyjde 🙂

manddarinka
28. feb 2014

@tuli_tuli
@micikatka Baby, ako dlho sa snažíte otehotnieť, keď ste začali chodiť na folikulometriu? Aj ste predtým absolvovali (alebo váš manžel) nejaké vyšetrenie? My sa pokúšame už 7 mesiacov a zatiaľ nič 😒 ..tak neviem, či tiež skúsiť folikulometriu alebo najskôr niečo iné? Poraďte.

micikatka
28. feb 2014

@manddarinka my cca pol roka, ale len od januara som začala chodit k lekarovi na krv a folikulometriu, ale mali sme problem aj pri prvom dietatku otehotniet, tak to nechcem nechat na nahodu.

tuli_tuli
28. feb 2014

@manddarinka My po 7 mesiacoch 🙂

manddarinka
28. feb 2014

@tuli_tuli a dal sa vyšetriť aj muž najskôr?... či si išla za gyne a povedala jej, že chceš, aby ti spravili folikulometriu?

tuli_tuli
28. feb 2014

@manddarinka Úprimne ? Povedala som, že sa nám cca rok nedarí :P lebo viem, že môj doki až vtedy začne veci "riešiť" ... takže sme sa dohodli, že mi spraví folikulometriu, aby sme zistili, či vôbec ovulujem a tak sa uvidí ... a budúci týždeň (na 24DC) idem na krv kvôli HP (hormonálny profil) ... takže zatiaľ sa sústredil len na mňa ... uvidím čo bude ďalej. Nateraz som zatiaľ spokojná, neberiem žiadne lieky na stimuláciu a vyzerá, že folikuly mi dorástli ... dominantný mal na 13DC - 14mm, na 15DC - 17,1mm a dnes na 17DC - 20,5mm ... a foliky praskajú v rozpätí medzi 20 až 25 mm ... takže sa máme tento víkend snažiť no a v pondelok idem opäť na sono a uvidíme, či ovulka už prebehla.

jellinga
28. feb 2014

Ahojte, aj ja sa k vám pripájam. Priznám sa, že som chcela založiť diskusiu na túto tému, ale už ste ma predbehli. 😀

monika11m
28. feb 2014

aj ja sa pripajam a mam 16 dc 😎 😎 😎

sara005
28. feb 2014

Ahojte aj ja sa pridavam, my sme zacali vo februari, ale menstruacia dorazila 😒

dada87
28. feb 2014

@sara005 ved nic nieje stratene mozes mat aj 2 mesiace a mozes mat mimco v brusku ako ja

dada87
28. feb 2014

@sara005 ja som krvacala 3 mesiace a zrazu ze plod v 13 tyzdni

23petka
28. feb 2014

Ahojte,aj sa k vam mozno pridam,som po kyretazi,ale nechce sa mi zase moc dlho cakat,takze mozno koncom mesiaca by sme sa pokusili

ellenie
autor
28. feb 2014

@jellinga no a ja som zase cakala, kto ju zalozi a nikto nic 😀

misskate1
28. feb 2014

@ellenie ja mam ovulku teraz. bud vcera alebo dnes. ale kedze mam dnes vacsi vytok, tak to tipujem na dnes. uvidime co z toho :D

jellinga
1. mar 2014

@misskate1 Tak držím päste, nech sa zadarí, a nech tu máme čo najskôr //. 😉

lucia1002
1. mar 2014

Ahojte..aj ja sa k vam pridavam..som 1DC.. 😉

adulka24
1. mar 2014

@23petka ahoj ja som zaciatkom decembra postúpila kyret a už som 3 mesiace po a kolko čakáš ty?

23petka
1. mar 2014

@adulka24 ahoj,ja som bola na kyretazi teraz 24.2.,neviem kolko mam cakat,ale asi pockam len na prvy cyklus a potom vyskusame,ked mam mat babatko tak budem...neche sa mi viac cakat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre