Snažilky november 2013

otomanko12
14. okt 2013

Ahoj, kočky, všimla som si, že sú tu vytvorené skupinky snažiliek. My sa ideme snažiť od novembra. Mohli by sme sa trošku inak povzbudiť ako to robia ľudia okolo. ( Jéj a Vám to ešte nevyšlo, no škoda) - takéto komentáre milujem. Ja som v auguste bola na laparoskopke - zas mimo- už druhý krát, to boli neplánované tehu, ale teraz sme si povedali, že by sme sa mohli posnažiť, aby synátor mal spoločnosť. Vopred držím všetkým snažilkám palčeky 🙂

aluska11
7. nov 2013

tak čiarka na ovu teste silnie, takže sa to blíži .-D prosím, prosím nech sú z toho 2// aj na tehu teste 🙂

rybkaa
7. nov 2013

@majusik26 joj, to mi je ľúto ☹ ja nikoho takého ani nepoznám ani neviem aké sú príčiny.... čo sa vlastne stalo?

majusik26
7. nov 2013

majusik26 ahojte vie mi nikto poradit ci je dobre a ci ma niejake ucinky k oplodneniu Folic Acid 400mc kyselina lystova

luckanr
7. nov 2013

Ahojte posúvam sa k vám od septembra cez október 🙂 Do tretice všetko dobré !! 🙂 Všetkým veľa štastia 🙂) A hlavne 2 čiaročky 🙂

otomanko12
autor
7. nov 2013

@majusik26 neboj vyjde ti to určite, ja som teraz otehotnela, ani neviem ako. Mala som ešte 2 mesiace počkať po laparoskopke a vidíš. Držím palčeky pre úspešné snažilkovanie.

otomanko12
autor
7. nov 2013

@aluska11 držkám palčeky. Aby ten vianočný darček vyšiel 😀

leona45
7. nov 2013

Ahojte dievcata, ja by som uz tiez chcela mat 2 ciarocky, ale my na to uz cakame 4 rok a nic. Teraz som si zmenila gynekologa, tak dufam, ze sa uz pohneme dopredu. Moja byvala lek. nas len na umele oplodnenie posielala, ale tam este nechem.Viete nieco dobre poradit na pomale spermie? Dakujem

aluska11
7. nov 2013

@otomanko12 ďakujem 🙂 raz to predsa vyjsť musí...možno by mi tak nevadilo že sa stále nedarí keby mi roky neutekali 🙂

aluska11
7. nov 2013

@leona45 ahoj...aj my máme tento problém...neviem či to pomôže ale viac báb mi potvrdilo že po užívaní kotvičnika zemneho sa ich mužom vylepšíl spermiogram...takže môj pil čaj z neho a teraz užíva tribulus terrestris...čo je koncetrovanejši výťažok...a či to bude mať nejaký efekt zistím ...alebo aj nie...berie ho mesiac...tajne dúfam v zázrak lebo tým ze jedno dieťa už máme sme sa dohodli že buď prirodne ale nie cez lekárov

ivec16
7. nov 2013

@leona45 mozem vediet kolko mas rockov? nas tiez posielaju na umele... len neviem ci ma vyznam cakat roky , ked sa proste prirodzene nedari...

ellenie
7. nov 2013

@katulik1108
@zuzik1927
Aj my sa snazime od jula, zatial neuspesne :-/ dufam, ze tentoraz sa zadari 🙂

ellenie
7. nov 2013

@luckanr aj ja sa takto presuvam 😀

rybkaa
7. nov 2013

@leona45 vraj tekvicové jadrá sú na to dobré

luckanr
7. nov 2013

@ellenie Tak si držme palce nech je to do 3tice úspešné ;) Inak dcérka má krásne meno 🙂 My by sme chceli Dorotku ale to už predbieham 🙂

katulik1108
7. nov 2013

@ellenie tak to dufam aj ja ze sa to snad tentoraz podari 😉 drzim palceky 🙂

otomanko12
autor
8. nov 2013

@nair ďakujem pekne!

zuzik1927
8. nov 2013

@ellenie tak ja dufam, ze do konca roka sa to podari uz 🙂

hatapkagb
8. nov 2013

@otomanko12 super blahozelam 🙂

leona45
8. nov 2013

@ivec16 mam 34 a manzel tak isto.

nikol2515
8. nov 2013

Ahojte, kukam ze sa tu objavuju zname zienky z "Oktobroviek" 🙂 ku mne len tolko, ze sa uz v sebe asi nevyznam, totiz som 29DC,cca 15DPO, druhy den mi meska mrcha a testik mi dnes rano vysiel negativny, fnuk ☹ Snazili sme sa druhy mesiac (po vysadeni HAK) o prve babenko...Je este sanca?mam testikovat?

aluska11
8. nov 2013

@nikol2515 kým ms nedôjde vždy je šanca 🙂

miriam24
8. nov 2013

Ahote .. idem sa k vam pridat .. druhe bambino by sme chceli uz cca 2 roky a stale nic .. dufam ze pricinou je len kopa stresu a nic dalsie .. jedno dieta uz mame tak druhe dufam ze sa zadari este tento rok 🙂 .. a nielen mne ale vsetkym co sa snazia o babatko 🙂

aluska11
8. nov 2013

@otomanko12 tak dnes pozitívny ovu testik...takže bude tuli tuli 🙂 a také krásne // chcem o 2 týždne aj na tt 😀

miriam24
8. nov 2013

inak ako silne maju byt ciarky na ovu teste? moj cyklus je od 24 az 31 .. takze uplne hociako mi chodi mrcha a tym padom som si neni uplne ista kedy presne bude ovu, takze chcem skusit tento mesiac aj ovu testy, hadam to vyjde .. Kamoske takto ukazal ovu test // na 30DC ... a teraz je v 14 tt 🙂

23petka
9. nov 2013

Ahojte,co si myslite o tehotenskych testoch?myslite,ze mozu ukazat vysledok po 5 dnoch od oplodnenia?potrebujem vediet ci som tehotna,ale neviem ci to ma zmysel pred mrchou?!

lenicak
9. nov 2013

@23petka ahoj pockaj radsej.. test ti aj tak nic este neukaze.. je skoro..

majusik26
9. nov 2013

majusik26 Ja si myslím že najlepší a najlacnejší liek je uživat si vášnivo sex a nemyslieť na to že idem sa milovať a spraviť bábo babo príde keď to budete najmenej čakať je zbytočne užívať lieky či bylinky verte že to pride samo ja tomu verím tiež túžime po nom emoticon

aluska11
9. nov 2013

@miriam24 testovacia čiarka má byť silnejšia alebo rovnaká ako kontrolná...ak je slabšia tak je ovu test negatívny ...ja som mala včera pozitívny tak sme dnes zasadili fazuľku...tak len čakať či sa chytí 🙂

aluska11
9. nov 2013

@23petka 5 Dpo je skoro.samotné uhniezdenie je medzi 5 a 10 dpo.písali tu baby že mali ducha deň pred ms prípadne v deň ms

23petka
9. nov 2013

Dakujem za odpovede,tak asi radsej predsa pockam na mrchu a budeme sa dalej snazit,to bude istejsie... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre