Snažilky od leta 2014

klarisa23
27. feb 2014

Ahojte buduce mamicky, pozeram, ze taka tema tu este nie je 🙂. S manzelom sa chceme zacat snazit o babo od tohto leta, ma este niektora taketo plany?

marselinm
22. sep 2016

@lussya jeeeej tak budem držať pršteky 😉

lussya
19. okt 2016

@marselinm ďakujem. Zatiaľ nič, ale mám čas ešte. 😀

nastickakessinka
27. okt 2016

@dohna @marselinm čaute babule, tak sa poslušne hlásim po rokoch 🙂)). Áno áno mám úúúúžasného syna Leuška, akurát mi tu vireska za ušami :D. Vy prespíte celú noc od dvoch mesiacoch? Tak my dnes máme 16 a v noci sa budíme v priemere každú hodinu aby som nezabudla aké to je mať doma bábatko :D.
@marselinm akého veľkáča už máš, bože fakt stárneme 😀

marselinm
27. okt 2016

@nastickakessinka áno áno prespime celú noc.tak máš veselo 😉 veru starneme vidíme to na detoch.je veľký huncut,vymysla a všetko ho zaujíma 😀

dohna
27. okt 2016

@nastickakessinka @marselinm jééé že by sa to tu znova rozbehlo ? 🙂 🙂 🙂 bývala to tu skvelá skupinka 🙂

nastickakessinka
28. okt 2016

@dohna teraz by to mohlo byť ešte zaujímavejšie, keďže všeeeeetky mame svojich vytúžených drobcov. Možno, že podaktoré už pracujú na ďalších @lussya ale u nás to veru nehrozí 😀 😀 . Za prvé sa nám nechce sexovať každý deň 😅 a za druhé mať dvoch Leov tak načisto zošediviem 😀 . Čo máte nového dievčatá? @dohna @marselinm

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre